Anket

hangi tarih?

14-15 Mart
2 (4.5%)
21-22 Mart
15 (34.1%)
28-29 Mart
8 (18.2%)
uyumlu bir insanim, her tarihe uyarim
15 (34.1%)
toplanmayalim kardesim kavga cikar
4 (9.1%)

Toplam Oy Verenler: 44

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

C. G.

7 Mart  olsa tadindan yenmez Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

C. İ.

Bize de 21 Mart  Cumartesi uygun olurdu. Ola ki ertelenirse memnuniyetle katılırız. Birçok arkadaş ile de bu vesile ile görüşmüş
olurduk. Kolay gelsin Fatih kaptan.

*

U. K.

Fatihim,
nedir durumlar?

*

F. T.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Fatihim,
nedir durumlar?

Abi ben 50 kişi üzerinden  fiyat teklifi istedim Tike Restaurant dan. Şu an bilgi bekliyorum. Sayı netleştiğinde tam sayı vereceğim. Sen ne yaptın ? 

*

B. B.

Tam tarih belli oldu mu?

*

U. K.

Fatihim,
nedir durumlar?

Abi ben 50 kişi üzerinden  fiyat teklifi istedim Tike Restaurant dan. Şu an bilgi bekliyorum. Sayı netleştiğinde tam sayı vereceğim. Sen ne yaptın ? 

biz geliriz gibi.  eğer tarih değişmedi ise başka arkadaşlara da haber vereceğim.
*

F. T.

Fatih kardeşim, 15 martta üniversite YGS sınavı var, tarih konusunda değişiklik olabilir mi? Olur sa memnuniyetle katılırız. Olmaz sa , seneye Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Hüseyin abi mesajınızı şimdi fark ettim. Tabi ki gerekirse değişiklik yapılabilir. Selamlar.
*

F. T.

Fatihim,
nedir durumlar?

biz geliriz gibi.  eğer tarih değişmedi ise başka arkadaşlara da haber vereceğim.

Bu YGS durumu çok etkiliyorsa tarih değişebilir dediğim gibi Umut anket vb mi yapsak?
*

F. T.

Cevap için bir iki gün bekleyeceğim YGS durumu çok Korsanı etkiliyor mu acab diye. Aksi halde  tarih 15 Mart olarak devam edecek.
*

E. A.

bende tarih değişikliği talep ediyorum Fatih'cim.14 mart mumkun değil benim için.Tarih değişirse 1+1+0,5+0,5 geliriz  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

F. T.

Ender mazeretsiz talep kabul etmiyoruz  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap YGS iyi sebep senin ki ne acep ?Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Kuzen düğünü falansa hiç uğraşma o yemiyo artık. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap)
« Son Düzenleme: Şubat 27, 2015, 14:57:24 Gönderen: Fatih Tanış »
*

F. T.

Bu arada kaçıran korsanlar çok şey kaybeder geçen sene 150 kişi katılmış bir çok tanışamadığımız korsanı orada tanıma fırsatı bulmuştuk. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Arkadaşlar bu arada tekne ile gelmek tabiki şart değil herkese açık bir organizasyondur. Tanışmak için en iyi fırsatlardan biri.
« Son Düzenleme: Şubat 27, 2015, 14:58:21 Gönderen: Fatih Tanış »
*

U. K.

Anketi ekledim Fatihim
*

C. G.

%50 ile benim dedigim olacak sanirim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

C. İ.

Cenk kaptanım, avucunu yala. %0,1 bile şansın yok. 21 Mart'ta görüşmek üzere.
sevgiler