0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

T. T.

Ynt: Geleneksel Mehmet Özharar Yalova Rallisi/2019
« Yanıtla #150 : Nisan 24, 2019, 22:24:26 »
Görüşmek dileğiyle Çıkış west istanbul marinaSY TRIP   / 9.5 /  Turgut tepe  2 Kişi/  0533 225 70 86

*

A. I.

« Yanıtla #151 : Nisan 25, 2019, 07:29:58 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Adnan abi  hemen arandı hatta teknedeymiş hemen yanına gidildi çook güzel muhabbet edildi gönlünüde aldıktan sonra cumartesi sözleşerek veda edildi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

İşte bu! Kırgınlık olmamasına, tatlıya bağlanmasına çok sevindim.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

B. Ö.

« Yanıtla #152 : Nisan 25, 2019, 10:24:30 »
     Günaydın Ralli...

Paylaştığım linke tıklarsanız aşağıdaki ekran görüntüsüyle karşılacaksınız.

Gelmek isteyenler ya da gelebilenler teknelerle Neandros - Balıkçı Adası nda buluşuyoruz. Hareket saatini 11:00 olarak güncelliyoruz. Neandros'a gelmeyen teknelerden, Pendik Marintürk Marinadan çıkış yapan teknelerle ilk işaretli konumda (harita üzerinde WP2 ile gösterilen konum), Tuzla Viaport Marinadan çıkış yapan teknelerle 2. işaretli konumda (harita üzerinde WP3 ile gösterilen konum) buluşup Yalova' ya seyredeceğiz.

Ralli için uzak konumlardan gelen tekneleri Pendik Marintürk Marina 26 Nisan cuma akşamı ücretsiz  olarak ağırlayacak. Marintürk Marina' da konaklamayı Zafer Dedeoğlu korsan organize ediyor, konaklamak isteyen teknelerin mutlaka bilgi vermesi gerekiyor.

Telsiz iletişim kanalımız 06 olacaktır.

*

E. Ç.

« Yanıtla #153 : Nisan 25, 2019, 11:28:55 »
Betül , 11 Neandros 'mu ?

*

B. Ö.

« Yanıtla #154 : Nisan 25, 2019, 13:09:05 »
Betül , 11 Neandros 'mu ?

Evet abi saat 11:00 de Neandros' tan seyre başlayacağız Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

B. Ö.

« Yanıtla #155 : Nisan 25, 2019, 17:22:20 »
Ahmet korsan
teknemiz karada bakımda
biz de karadan katılacağız 2 kişi      Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
MERT/BEYZA
*

N. Ö.

« Yanıtla #156 : Nisan 25, 2019, 17:51:07 »
Tüm Korsanlarıma mutlu bir seyir, katılamadığım için özür dilerim. Hepiniz kucaklıyorum. Sevgiyle.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. Ü.

« Yanıtla #157 : Nisan 25, 2019, 21:11:31 »
Çok gelmek istememe rağmen son dakika hafta sonu bir işim çıktı,etkinliğe katılamıyorum katılan herkese iyi eğlenceler..
« Son Düzenleme: Nisan 25, 2019, 21:14:43 Gönderen: Ali Ünalan »
*

A. I.

« Yanıtla #158 : Nisan 26, 2019, 07:39:03 »
Merhaba dostlar  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Artık palamarları çözmemize 1 gün kaldı. Hepinize, şimdiden iyi seyirler diliyorum. Pruvanız neta, keyfiniz gıcır olsun  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Yalova'da görüşmek üzere  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

An itibariyle listemizin hali...
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. V.

« Yanıtla #159 : Nisan 26, 2019, 08:14:55 »
Günaydın.
Kızımın rahatsızlığından dolayı( 2 gündür çok ateşli) Orfoz Kaptan 2 katılamıyor.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Geko Stiker'ı yaptırmıştım. yaklaşık 80 adet var elimde. Gelseydim arkadaşların hepsine dağıtacaktık. Ancak gelemediğim için. Nasıl ulaştırırım bilemiyorum. Olmassa bana yakın birine verebilirim. Nasıl yapalım önerileriniz. Bu aksaklıktan dolayı özür diliyorum. Ama sağlık daha önemli.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

« Son Düzenleme: Nisan 26, 2019, 08:16:18 Gönderen: Hakan Varal »
*

B. Ö.

« Yanıtla #160 : Nisan 26, 2019, 08:49:48 »
Günaydın.
Kızımın rahatsızlığından dolayı( 2 gündür çok ateşli) Orfoz Kaptan 2 katılamıyor.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Geko Stiker'ı yaptırmıştım. yaklaşık 80 adet var elimde. Gelseydim arkadaşların hepsine dağıtacaktık. Ancak gelemediğim için. Nasıl ulaştırırım bilemiyorum. Olmassa bana yakın birine verebilirim. Nasıl yapalım önerileriniz. Bu aksaklıktan dolayı özür diliyorum. Ama sağlık daha önemli.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Güzel kızınıza geçmiş olsun.. O sağlığına kavuşsun yeter ki..
*

H. E.

« Yanıtla #161 : Nisan 26, 2019, 08:50:27 »
Günaydın.

Geçmiş olsun.

Oradan gelecek kimse çıkar belki. Yalova'ya giden minibüsler, otobüsler falan yok mudur Hereke'den geçen? Yalova'daki yazıhaneye bırakabilirler. Oradan alırız.
*

B. Ö.

« Yanıtla #162 : Nisan 26, 2019, 09:21:55 »
27-28 Nisan 2019 Mehmet Özharar Ralli programını özetlersek:

27 Nisan cumartesi günü saat 11:00 de Neandros – Balıkçı – Tavşan Adasından  Yalova Setur Marina’ ya hareket edeceğiz.
     Ralli tekneleri arasındaki telsiz iletişim kanalı 06 dır.
Yalova Setur Marina girişinde, marina ofise giriş yapmak istediğimizi bildirecek (VHF Kanalı 73) ve sırayla, palamar eşliğinde bağlanacağız.

Saat 15:00- 18:00 arasında marina içerisinde bulunan Nişantaşı Pub da ‘İçkinle Gel, Sen Getir Herkes İçsin’ kokteylimiz olacak.

Saat 19:30 da Yalova merkezde bulunan Sandal Balık Restaurantda akşam yemeği başlayacaktır.

Ertesi gün 28 Nisan Pazar sabahı saat 09:30 da  marina içerisinde bulunan Alaçatı Muhallebicisinde Yalova Sevgi Evleri ve Çocuk Yuvasından gelecek devlet koruması altındaki çocuklarımızla beraber kahvaltı edeceğiz.
*

H. V.

« Yanıtla #163 : Nisan 26, 2019, 09:24:23 »
Gebze Tuzla Hatta Pendik ten gelen varsa bugün geç saatte olsa (işte olduğum için) bir yerde buluşup bırakabilirim. Varsa arkadaşlar bana ulaşırsa sevinirim.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. Ö.

« Yanıtla #164 : Nisan 26, 2019, 09:25:19 »
Hakan geçmiş olsun. İnşallah biran önce sağlığına kavuşur.