0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

A. I.

Ynt: Geleneksel Mehmet Özharar Yalova Rallisi/2019
« Yanıtla #120 : Nisan 18, 2019, 11:56:03 »
An itibariyle listemizin güncel halini yayınlayalım bir de...
Haydi, Yalova'ya, Yalova'yaaa! Hemen kalkıyor.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

T. N.

« Yanıtla #121 : Nisan 18, 2019, 16:04:26 »
Ahmet’ciğim Deluxe 12.80 metre ve Pendik’den çıkacak. Kişi sayısında değişiklik olabilir bildireceğim. Sevgiler

*

S. D.

« Yanıtla #122 : Nisan 18, 2019, 16:17:55 »
Merhaba
Çocukların ihtiyaçları ne durumda ?
Tamamlandı mı ?

*

H. V.

« Yanıtla #123 : Nisan 18, 2019, 17:57:37 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Haydi, Yalova'ya, Yalova'yaaa! Hemen kalkıyor.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ahmet korsanım ORFOZ KAPTAN 2  (7mt) Tel: 05383450112  Çıkış Limanı HEREKE 2 yetişkin 1 cocuk (Kaptan hariç gerisi kesin değil  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap )

*

B. Ö.

« Yanıtla #124 : Nisan 18, 2019, 20:54:59 »
Merhaba
Çocukların ihtiyaçları ne durumda ?
Tamamlandı mı ?

Alışverişimizin tamamlanmasına az kaldı. Para desteği için 22 Nisan pazartesi günü son  gün olacak. Bu akşamdan sonra gelen destekler için belki oyuncak da ekleyebiliriz paketlerine.
Biliyorsun, paketlerine bakıp 'aa oyuncak yok mu' diyen civcivler oluyor..

*

B. Ö.

« Yanıtla #125 : Nisan 22, 2019, 09:25:12 »
  Günaydın Korsanlar.. Ralliye katılmak isteyen iki erkek korsanımızı  misafir edecek centilmen  Gezgin Korsanlar aranmaktadır.. Farklı tekneler olabilir. Teknesi uygun olanlar benimle iletişime geçebilir. 5078412806
« Son Düzenleme: Nisan 22, 2019, 09:26:26 Gönderen: Betül Özçelik »
*

M. A.

« Yanıtla #126 : Nisan 22, 2019, 11:14:18 »

Ahmet Korsan, Meltem Anay (kayıksız katılımcı) 3 yetişkin olarak ekleyebilirseniz sevinirim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap (hala soru işaretli ama ben ümitliyim) teşekkürler, sevgiler  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

« Son Düzenleme: Nisan 22, 2019, 11:16:34 Gönderen: Meltem Anay »
*

A. I.

« Yanıtla #127 : Nisan 22, 2019, 13:30:47 »
Son haftaya girdik. Bu güzel organizasyonun bir parçası olmaya başka kimler geliyor?
Katılmak isteyenler, elinizi çabuk tutun, kalkıyooor   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Listemizin son hali şöyle...

*

A. M.

« Yanıtla #128 : Nisan 22, 2019, 18:45:45 »

Adnan korsanım;

Ben şuan bu yazdığınızı görüyorum günlerdir konuları okuya okuya en çok beklediğim şey nasılda  gözümden kaçmış Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Birde kendi kendime

hayıflandım kimseden ses çıkmadı diye Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap gerçekten çok mutlu oluruz.. Hatta şuandan itibaren eksik gedik ne varsa elimden geldiğince

yardımcı olmak yada herşey tamsa enazından önceden geleyim tekne temizliği yıkama yardımcı olmak tanışmak isterim.. çok mutlu oldum

yahu Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
[/quote]

Ibrahim korsanım selam,
Cumartesi sabah 09:30 gibi teknede bulușalım...Tekne Viaport Marina D iskelesinde..
Yarın, 23 Nisan, Pendik Marina'nın bir etkinliği var...Yetiștirme yurdundan yașları 10-13 arası 40 kadar çocuk için 10:30 da bir kahvaltı ve akabinde Teknelerimizle Ada turu yapacağız her tekneye 4 çocuk alarak..
Alaçatı Muhallebicisi'nde olacak kahvaltı..
Isterseniz buyurun gelin kahvaltıya...
Benim tel 05326985169 ararsanız sevinirim...
*

O. T.

« Yanıtla #129 : Nisan 23, 2019, 00:09:09 »
Listede benim ismimin önünde (By) yazıyor 😜
Nüfus kağıdıma  baktım göbek adımmı acaba diye ama yok valla 😉
*

H. E.

« Yanıtla #130 : Nisan 23, 2019, 01:07:21 »
Ben katılamıyorum,
Saygı ve selamlar!
*

S. Ç.

« Yanıtla #131 : Nisan 23, 2019, 12:03:04 »
Farklı bir program yüzünden bizde katılamıyoruz..şimdiden,katılanlara güzel keyifli bir buluşma dileyip,emeği geçenlerede teşekkür ediyoruz..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

K. B.

« Yanıtla #132 : Nisan 23, 2019, 12:24:25 »

Son dakika katılımı  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Karavan ile şimdilik 1 kişi.
Teşekkürler.
*

E. O.

« Yanıtla #133 : Nisan 23, 2019, 18:43:42 »
Meraktan çatlamak üzereyim yaklaşık 60 tekne aynı anda Yalova marinaya nasıl giriyor. Nasıl organize oluyorsunuz? Marinada konaklamışlığım var az biraz biliyorum. Yer olsa bile içerde, sona kalan tekne marina girişinde ne kadar bekliyor?
*

D. E.

« Yanıtla #134 : Nisan 23, 2019, 18:52:15 »
Meraktan çatlamak üzereyim yaklaşık 60 tekne aynı anda Yalova marinaya nasıl giriyor. Nasıl organize oluyorsunuz? Marinada konaklamışlığım var az biraz biliyorum. Yer olsa bile içerde, sona kalan tekne marina girişinde ne kadar bekliyor?

Herkes aynı anda varmıyor tabii ki de geçen yıl ben vardığımda en yoğun saatlerden birisiydi, 7. filandım sırada, yaklaşık yarım saat 45 dakika kadar bekledim