0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

N. K.

Ynt: Bıraktım!!!
« Yanıtla #15 : Şubat 12, 2017, 16:31:05 »
Ben de bu yil aldigim teknemle butun sene boyunca teorik bilgilerimi uygulamaya koyup, onumuzdeki yil Bahama ve Karayipler yolculuguna cikip, kelebekleri gormeyi pilanladim ve bu kararim kesindir,Gul kardesim bize umut verdi sagolsun,kimbilir belki seneye oralarda olursa karsilasma firsatimiz da olur.Koltugunu terk etmek isteyen tecrubeli korsan kardeslerime de buradan acik davetiye sunuyorum,eger gercekten kararli iseniz buyrun sizi bekliyor olacagim,tekneme seref verirsiniz.Ben tekrar Gul korsanimizi tebrik eder,herseyin gonlune gore olmasini dilerim.
Butun Korsanlara saygilarimla

*

S. Ş.

« Yanıtla #16 : Şubat 12, 2017, 18:05:10 »
Nihat kaptan,

Bugune kadar duydugum en iddiali mesaj , yapinda ortadan catlayalim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

T. A.

« Yanıtla #17 : Şubat 12, 2017, 19:16:43 »
Kıskandığım için yorum yapmıyorum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Ö. Ö.

« Yanıtla #18 : Şubat 12, 2017, 21:28:54 »
Fotoğraflı versiyonu burada;
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

öZgür

*

B. B.

« Yanıtla #19 : Şubat 12, 2017, 22:25:28 »
Instagram da takip başlamıştır :-)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

*

A. Ü.

« Yanıtla #20 : Şubat 12, 2017, 22:26:55 »
 Fotoğrafdan biraz anlarım.inceledim hepsi ama hepsi çok çok kötü Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Yelkenli üzerinde,rüzgar babayla bile fotoğrafı var tövbe tövbe:)

Yelkenlileri de çekmiş sanki bişiymiş gibi:)
« Son Düzenleme: Şubat 12, 2017, 22:40:56 Gönderen: Ali Ünalan »
*

E. Ç.

« Yanıtla #21 : Şubat 13, 2017, 00:22:23 »
Ne mutlu...
*

G. G.

« Yanıtla #22 : Şubat 13, 2017, 21:22:32 »
Herkese teşekkürler.
Bundan sonra koltukları değiştirirken beni hatırlarsınız Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Fotoğraf isteyen arkadaşlar için; geziye başlayınca fotoğraf ve video paylaşımlarım da olacak.
Geçenlerde kurduğum web siteme eski gezi fotoğraflarımı yükledim. Göz atmak isterseniz Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Yazımı Letsfreenow isimli Facebook sayfamda, instagramda, Sualtı Gazetesinde veya web sitemde daha önce okumuş olabilirsiniz. Tabii ki intihal değil, ne münasebet! Yazımda paylaştığım birkaç ve paylaşmadığım binlerce anıyı o tarihte o saatte o anda orada benden başka kimse yaşamadı diye biliyorum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Ayrıca çok şükür ki intihale gerek duymayacak kadar kalemine güvenen multimilyarder bir anı biriktiricisiyim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
İyi eğlenceler Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

G. G.

« Yanıtla #23 : Mayıs 05, 2017, 20:13:14 »
Maputo'dan sevgiler...
19 Nisan'da Cape Town'dan başlayan maceraya Mozambik'ten devam ediyorum. Yarın Tofo'ya hareket edeceğim, balinalar beni bekliyormuş.
Gezgin Korsan'a özel bir video çektim, çekmeye çalıştım diyelim. Durban'da Yatch Club'da konuk olduğum bir tekneyi çektim, çekmeye çalıştım diyelim. Uyarıyorum, bütün videolar ham vaziyettedir. Onlara kurgu yapacak vaktim yoktur. Sürçü lisan edersem affoladır.

[ Invalid YouTube link ]

« Son Düzenleme: Mayıs 05, 2017, 20:22:49 Gönderen: Gül Gündüzeri »
*

G. Ö.

« Yanıtla #24 : Mayıs 05, 2017, 20:16:22 »
Takipteyiz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

G. G.

« Yanıtla #25 : Mayıs 05, 2017, 20:32:15 »
Takipte olmanıza sevindim. Beni yalnız bırakmayın.
*

G. Ö.

« Yanıtla #26 : Mayıs 05, 2017, 21:20:47 »
&index=1

Gül Korsan, bu kez de bu geldi içimden. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. U.

« Yanıtla #27 : Mayıs 05, 2017, 22:52:27 »

Gül Korsan, daha çok yazmalısın. Ancak koltuk değiştirmek zorunda kalanlara da çok bindirmeden. Yaptığın zor iş ama yapmışsın. Yapamayanlara ışık olmalısın. Diyorum ki illa da dünyanın bir ucuna gitmek gerekmez.

Sevgilerimle.

*

D. E.

« Yanıtla #28 : Şubat 13, 2019, 20:14:12 »
Necdet Şen Nereye geldi aklıma sizin yazı ile beraber, sağlam bir yazı diliniz var ve kelebekler yanınızda. Herşey gönlünüzce olsun, ama yazın hemde kelebek dilinize konmuşken.