0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. G.

Ynt: 8 Aralık Gezgin Korsan Dünya Mangal Günü
« Yanıtla #195 : Aralık 10, 2018, 18:19:00 »
Betül yazdığımı ararsan fotoğrafların hemen üzerinde, nasıl yazdıysam artık  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. G.

« Yanıtla #196 : Aralık 10, 2018, 18:21:35 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
8 Aralık 2018 Gezgin Korsan Dünya Mangal Günü .

Eline sağlık Ali, çok güzel olmuş

*

H. E.

« Yanıtla #197 : Aralık 10, 2018, 18:24:53 »
Bu arada etkinlik sonrası tüm mekanı süpüren, yerden tek tek izmarit toplayan korsanlara ayrıca teşekkür etmek gerek. Sanırım gece karanlığıyla bir çok tabak falan devrilmiş, biraz fazla çöp saçılmıştı yere.

*

H. G.

« Yanıtla #198 : Aralık 10, 2018, 18:31:32 »
Bu arada etkinlik sonrası tüm mekanı süpüren, yerden tek tek izmarit toplayan korsanlara ayrıca teşekkür etmek gerek. Sanırım gece karanlığıyla bir çok tabak falan devrilmiş, biraz fazla çöp saçılmıştı yere.

Akşam değil ama, sabah kalan izmaritleri topladım.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ama hala sandalye, koltuk vb. şeyler vardı orada kalan.
Bir de bagajı açık ama kimsenin olmadığı bir araba.
Artık ne içildiyse.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. A.

« Yanıtla #199 : Aralık 10, 2018, 18:52:07 »

Artık ne içildiyse.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Şu film geldi aklıma... Olmuş olabilir mi? Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

A. Ü.

« Yanıtla #200 : Aralık 11, 2018, 00:36:55 »

Akşam değil ama, sabah kalan izmaritleri topladım.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ama hala sandalye, koltuk vb. şeyler vardı orada kalan.
Bir de bagajı açık ama kimsenin olmadığı bir araba.
Hakan korsanım oradaki,sandalye,mangal,kalas filan benimdi sabah toparlarım diye gece uğraşmak istemedim,11 gibi geldim toplantı yerine amanın oda ne her yer pırıl pırıl kim temizledi bilmiyorum eline sağlık,11 de bagajı açık araba halla duruyordu orada Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Aralık 11, 2018, 00:38:49 Gönderen: Ali Ünalan »
*

M. B.

« Yanıtla #201 : Aralık 11, 2018, 13:04:00 »
Emeği geçen, gelen, bizimle hoş sohbetleri paylaşan tüm sevgili arkadaşlarıma çok teşekkür ederiz.
Harika bir gece geçirdik, en yakın zamanda ,  küskünlerin gönlü alınarak , tekrarlanması dileği ile
*

Ş. Ç.

« Yanıtla #202 : Aralık 11, 2018, 22:39:10 »
Anlatacak çok fazla birşey olmasa da, dinleyecek çok şey var anladığım kadarı ile. Tekneyi almadan, denize açılmadan uzaktan izlemeyi tercih ediyorum ama, izleyince de kıskanıyorum kardeşim:)
*

E. S.

« Yanıtla #203 : Kasım 07, 2022, 18:16:31 »
Son durum nedir? Mangal Günü bu sene olacak mı? Sivriada'da mı olacak?

Son aylarda bireysel kutlama ve anma günlerimi daha öne çektim (Örneğin Face'ten geçen gün yılbaşı kutlaması yaptım) veya uzattım (Doğum tarihimi bir gün olarak değil de bir hafta kutladım) .

İlla kutlama tarihini beklemesek mi?