0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. Z.

Ynt: 25 Mayıs 2008 - Redbull Flugtag
« Yanıtla #15 : Mayıs 26, 2008, 12:39:17 »
Ateş abi'nin dediği gibi valla. Biz nereden seyretsek, o kalabalığın arasına nasıl girsek, girermiyiz, girebilemezmiyiz şeklinde düşünürken bir baktık De Luxe daldı o hengamenin arasına. Mehmet Çömlekçiye habire soruyorum ne yaptı demirmi attı derken Mehmet bastı demiri dalalım dedi. O gazla hayt huyt şeklinde bizde girdik aborda olduk De Luxe'ye.

Seyrettik bişiler sonra sıkıldık tam avara olacakken bir motoryat önümüze demir  döşeyip tek çıkışımızı kapatıverdi. Mehmet puruvadan 'hoop birader çıkışımızı kapadın git ileri demirle' diye çığırtınca saolsun tekrar demir toplayıp yol verdiler.

Denizlerde çoğalalımı yıllarca savunduk ama bence kontrollü ve kültürlü çoğalamadığımızı gördüm dün. Demirlemiş aborda olmuş tekneler arasından dalga kabartarak geçen, sürat denemesi yapan bir çok tekne insanların huzurunu bozdu.

*

İ. E. S.

Duyuru! - 25 Mayıs 2008 - Redbull Flugtag
« Yanıtla #16 : Mayıs 26, 2008, 13:23:00 »
Değerli Korsanlar,

25 Mayıs pazar günü Maş....h adlı bir tekne Caddebostan açıklarında içerisinde ez az 100 çocuk ve kadın ile görülmüştür. Hakan Z isimli şahısın bu tekne ile insan tacirliği yaptığı sanılmaktadır ve görgü tanıkları bu durumu doğrulamaktadır. Çocukların teknenin her yerinde olmaları onlara ağır işler de yaptırıldığını düşündürmektedir. 21. yy da hala bu tür insanlık dışı uygulamalara tanık olmak bizleri çok üzmekte ve çaresiz bırakmaktadır. İnsanlık namına görüldüğü yerde güvenlik güçlerine haber verilmesini rica ediyoruz.

küçük mediapraktika Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

(Sayın Aali San beyefendi beni de işe alır mısınız? Yukarıdaki çalışmamı örnek olarak yolluyorum)

*

A. S.

« Yanıtla #17 : Mayıs 26, 2008, 13:55:12 »
Tabii alırım ;
ama peşinen sööliim stajyere maaş yok ; akşam yazı yetiştiremedim , eve taksiyle
gittim, işte makbuzu demek yok, yazı yayınlanmazsa darılmaca yok , '' her habere
de ben mi koşuşturacam ? '' demek yok...
Uçamayan havacıların şevkini kırmak yok...

Bunları kabul ediyorsanız, aha azcık kenara çekildim, MediaPiratica'nın Yazı İşlerinde
size de yer açıldı.

*

A. E.

« Yanıtla #18 : Mayıs 26, 2008, 14:08:56 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
.......... SILDIM......
Denizlerde çoğalalımı yıllarca savunduk ama bence kontrollü ve kültürlü çoğalamadığımızı gördüm dün. Demirlemiş aborda olmuş tekneler arasından dalga kabartarak geçen, sürat denemesi yapan bir çok tekne insanların huzurunu bozdu.

Yanliz deniz polisi ve sahil guvenligin de ayni saygisizligi bikmadan usanmadan defalarca yapmalari dikkate deger bir konuydu bence. Ayrica gorevli miydi, kendine gorevli susu mu veriyordu anlayamadigim fakat asap bozucu bir siren calarak ortalikta dolasan bi yolcu motoru vardi ki duygularimi buraya yazsam rtuk forumu kapatir.

*

A. S.

« Yanıtla #19 : Mayıs 26, 2008, 14:35:01 »
Hatta...hatta bakın bakalım ; arkanızdan gri metalik bi Doblo sizi sürekli takip ediyo mu ? 
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

İ. E. S.

« Yanıtla #20 : Mayıs 26, 2008, 14:59:53 »
Efenim beni onore ettiniz. Emrinizdeyim bundan boyle Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. E.

« Yanıtla #21 : Mayıs 26, 2008, 15:22:13 »
Aha yandik. Birdi iki oldular. Bu muh(a)bir taifesi boyle hizla cogalirsa vay basimiza gelenler