0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

S. A.

Ynt: 2021 GEKO Setur Yalova karaya alma ve diğer bakımlar kampanyası
« Yanıtla #15 : Şubat 05, 2021, 20:02:07 »
3 günlük fiyat 52, 7 günlük fiyat 72 lira. Fiyatlar gün başına değilok olarak verildi. Dolayısı ile fiyatlar artmıyor düşüyor.

*

H. Z.

« Yanıtla #16 : Şubat 07, 2021, 22:24:18 »
Ben de SeaJet pervane zehirlisine karar kıldım. Kenan ustaya sipariş verdim. Uygulama videosu çekmeye çalışırım.

*

Ş. Ç.

« Yanıtla #17 : Şubat 13, 2021, 20:58:33 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
SETUR YALOVA Marina’nın Gezgin Korsanlar İçin Özel Fiyatları ve Ücretsiz Hizmetleri

(En x Boy = Toplam Tekne “m2” alan) x fiyat/m2 hesabına göre bulunacak 3 – 15 gün arası Gezgin Korsanlara özel Kara Park fiyatlarını aşağıda bilgilerinize sunuyoruz.   
Süre      Fiyat/m2
3 gün      52,5 TL
7 gün      72 TL
15 gün   104 TL

-   Çekme-Alt yıkama-Atma operasyonu dahildir
-   Usta Giriş Ücreti 100 TL.-/kişi – gün (Setur Yalova harcindeki usta girişleri için geçerlidir)
-   7 Gün karapark hizmetine 2 gün, 15 gün karapark hizmetine 4 gün ek hediye verilecektir
-   Kara Park öncesi ve sonrası 1’er gün deniz bağlama dahildir
-   Minimum 1 Yıl Deniz Bağlama anlaşmasına çekme-alt yıkama-atma operasyonu ile 1 hafta Kara Park Bağlama da hediye
-   Setur Yalova ile minimum 1 Yıl Deniz Bağlama Anlaşması size diğer 9 SETUR Marinasında toplam 270 gün ücretsiz konaklama kazandırıyor

Moda Marin (Kenan Kavuk) Zehirli, Pasta Polish ve Diğer İşler İçin Gezgin Korsan'lara Özel Fiyatları ve Ücretsiz Hizmetleri

40 Yıllık deneyime sahip Kenan Kavuk, sahip olduğu Moda Marin şirketi ile Gezgin Korsanlara  aşağıdaki fiyatları ve ücretsiz hizmetleri sunacaktır.

Fiyata dahil olanlar: 3 kat boya için geçerlidir. Bunlardan bir katı astar, 2 kat zehirli, eğer astar istenmiyorsa 3 kat zehirli, borda pasta polish, tüm krom aksamla birlikte usturmaça temizliği. Zehirli astar ve boya fiyatı müşteriye ait olup, diğer tüm malzemeler pasta cila, keçe, rulo, fırça, 3M bant, temizlik bez, deterjan vb. malzemeler Moda Marin Sn. Kenan Kavuk'a aittir.

Borda Pasta Polish ve Zehirli İşçiliği

7-9 metre arası tekneler: 2.000 TL
9-11 metre arası tekneler: 2.300 TL
11-14 metre arası tekneler: 2.600 TL
14-16 metre arası tekneler: 3.150 TL

Hizmet şartları ve ek ücretsiz hizmetler:
-   Fiyatlar sadece hizmetleri kapsar. Astar ve boyalar müşteriye aittir.
-   Cila, keçe, rulo, fırça, 3M bant, temizlik bezi ve detertajn gibi sarf malzemeleri hizmet ile birlikte ücretsiz sağlanır.
-   Hizmet fiyatı 3 kat boya (veya 1 kat astar 2 kat boya) vurulması için geçerlidir
-   Borda pasta polish fiyata dahildir
-   Krom temizliği fiyata dahildir
-   Usturmaça temizliği fiyata dahildir
-   Vana kontrolleri ücretsiz yapılacaktır

Üst Güverte Pasta Polish ve Krom Aksam Temizliği

7-9 metre arası tekneler: 1.250 TL
9-11 metre arası tekneler: 1.400 TL
11-14 metre arası tekneler: 1.700 TL
14-16 metre arası tekneler: 2.250 TL

Hizmet şartları ve ek ücretsiz hizmetler:
-   Tüm malzemeler (cila, keçe, bant vs) fiyata dahildir
-   Detaylı güverte temizliği yapılır
-   Ek bir hizmet olan özel ilaçlı güverte kaymaz temizliği ücretsiz yapılacaktır
-   Moda Marin girişlerinde Setur Yalova Marina usta giriş ücreti alınmamaktadır.
Borda ve Üst güverte hizmet paketlerini alan Gezgin Korsanlara tüm zımpara vernik ve refit işlemleri hizmetlerinde %25 ek indirim uygulanacaktır.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için Moda Marin Kenan Kavuk: 0 506 328 39 07
Selamlar ;
Süre arttıkça birim fiyat neden yükseliyor ?
Mantıklı bir açıklaması var mı ?

Çünkü günlük fiyatlar değil yazılı olan, kalacağınız sürenin toplamı.  m2 x birim fiyat = Kaldığınız sürede ödeyeceğiniz toplam tutar...

*

M. S.

« Yanıtla #18 : Şubat 15, 2021, 22:11:25 »
Seajet pervane zehirlisinin büyük ambalajı çok çok ucuza geliyor. Bir kaç kaptan paylaşabilir. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

T. G.

« Yanıtla #19 : Şubat 15, 2021, 23:13:38 »
Maliyet konusunda bilgi alabilirmiyim

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*

S. A.

« Yanıtla #20 : Şubat 15, 2021, 23:37:36 »
Tümay kaptanım ilk postta yazıyor rakamlar.
*

T. G.

« Yanıtla #21 : Şubat 16, 2021, 00:01:44 »
Çok iyi fiyatlar
Gezgin korsana teşekkürler
*

Ö. Y.

« Yanıtla #22 : Şubat 16, 2021, 01:53:55 »
Sevgili GeKo moderasyon,

Bir kez de olsa Marmara / Istanbul dışı biz GeKo kullarınızı sevindirip bir organizasyon yapsanız mesela İzmir, Bodrum, Marmaris filan (ya da en azından Setur marinalarda).

Çok hora geçer vallahi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Sent from my iPhone using Tapatalk
*

H. K.

« Yanıtla #23 : Şubat 19, 2021, 19:56:37 »
Karaya çıkmak ve gün almak için doğrudan marina ilemi görüşüyoruz, yoksa gezginkorsan üzerinden mi?
*

S. A.

« Yanıtla #24 : Şubat 19, 2021, 20:16:23 »
Marina yönetimi veya Kenan usta ile görüşebilirsiniz.
*

A. Ç.

« Yanıtla #25 : Şubat 20, 2021, 13:28:26 »
Kaptanlar selamlar,

Kampanyaya dair ellerinize sağlık.
Çok avantajlı fiyatlar ve Kenan Usta'nın da referansları çok iyi.
Birkaç sorum olacak.

1-Pendik Marinturk'te 6 gün karapark kampanyam olduğundan çok ciddi bir fiyat farkı çıkmıyor gibi.
Bu noktada Pendik'te Kenan usta gibi referansı bol ve fiyat olarak paralel bir usta öneriniz var mıdır?
(Benzer şekilde; Zehirli Boya, Borda pasta Polish, Krom Temizliği, Vana Kontrolleri ve Su çizgisi yenilemesi için)

2-Bu yıl bir boya kampanyası yok gibi, açıklamayı planlıyor musunuz, yoksa bireysel olarak arayışa geçelim mi?
*

H. Z.

« Yanıtla #26 : Şubat 20, 2021, 22:07:22 »
Bu yıl izlediğim kadarıyla boya kampanyası yapılmadı ama Kenan usta Moda Marin bir çok boya markasının bayisi. Ben boyalarımı zamdan etkilenmesin diye pervane zehirlisi dahil şimdiden aldım.
*

K. Ö.

Seajet pervane zehirlisini iki sefer uyguladım. İlk seferinde, tekne marmaristeydi, sürme işlemi esnasında ustanın yanında çok durmadım. Sürdüler, bir sene içinde döküldü zehirli boya. 2 sezon sonra tekrar karaya çıktığımda kullanma kılavuzunu okudum, karışımı zamanlamasına uygun bizzat kendim yaptım. Bellirtilen zaman aralıklarında sürüldü. 2 sezon geçti pervane tertemiz. Uygulamaya dikkat edin.
pervane zehirlisi bu sene bende uygulayacağım hemşo korsanım.. gövde boyası içinde aynı marka üzerinde duruyorum.

benzer coğrafyalarda olduğumuz göz önüne alınırsa, fikir almak için en doğru adres  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

hem kıyasta ikizleme olur Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. B.

Selam. Atma cekme ücretine ilave olarak günlük kalma ücreti de alıyorlar. Bu ücreti de dahil ederek tek kalemde işi çozmuşler.
*

A. Ç.

Kaptanlarım selamlar,

Yarın itibarı ile teknemin Yalova Setur'daki bakımı tamamlanıyor.
Zehirli diye başladım ancak işin detayına girince mini refit'e döndü.

Öncelikle kampanya'ya dair emeği geçenlerin ellerine sağlık.
Hem çekme atma'da Yalova'yı, hem de zehirli'de Kenan Usta'yı kullandım.

İzlenimlerim:

*Kenan usta çok kıymetli bir usta -Benim de günde 5-6 saat bilfiil tekne üzerinde uğraştığımı gördüğünden midir, yoksa herkese mi böyle bilmiyorum- her gün rica ettiğim 2-3 farklı isteği güleryüzle yerine getirdi. Bu rica'lar birgün ufak aşınmış yerlere jelkot rötuşu yapmak oldu, birgün ayna kısmına mastik çekmek, bir başka gün pasta/bant/zımpara ödünç istemek. Şu ana kadar bu kadar ekstra iş rica edip, ek ödeme istemeyen ve güleryüzle çalışan birine rastlamadım. Kesinlikle tavsiye ederim.

** Boya'da teknomarin yüksek bakırlı tercih ettim. Nihat ve Caner Bey'ler arzu ettiğiniz renk'te de üretim yapabiliyorlar. (Normal mavileri çok açık) Umarım standart boyalara göre daha yüksek performans alabilirim. Pervaneye de kutusu 50-100 TL civarında olan çok yoğun bir şeffaf zehirlilerini sürdüm, nasıl performans gösterecek merak ediyorum. Fileto çizgilerini de banttan boyaya döndüm (bunun maliyeti ve işçiliği paket dışında, yine kenan usta yaptı) , teknomarin PU kullandım, etiket kalitesinde durmasına rağmen, dayanımının yüksek olacağını ümit ediyorum.

***Setur Yalova çekme atma'da hiç bekletmedi, ciddi destek verdi. Oldukça memnunum.

Not: Güverte pasta polish'ini kendim yaptım. Zamanında araç pasta boyası satış/pazarlama ve eğitimde bulunmama rağmen oldukça yorucu idi. Seneye ya da bir sonraki sene Kenan Usta'ya veririm diye tahmin ediyorum.