0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

D. U.

Ynt: 2020 GEKO Setur Yalova karaya alma ve diğer bakımlar kampanyası
« Yanıtla #15 : Şubat 23, 2020, 22:23:48 »
Sevgili korsanlar, Teknomarin ürünlerini alabileceğiniz bayileri belirten aşağıdaki düzenlemeyi ilk mesajıma ekledim.

Şiparişleriniz için:

İstanbul

KALAMIŞ MARIN - Pendik. 0216 506 24 24

KALAMIŞ MARIN - Kalamış. 0216 330 93 00

ARKADAŞ BOYA - Karaköy - perşembe pazarı.  0212 293 88 18

İzmir

Çeker Yapı - Osman bey  (0533) 574 23 80

Bodrum

TEKNOMARIN DENİZ MALZEMELERİ - içmeler. (0252) 313 39 03

Marmaris

ALEV YATÇILIK.  0252 412 17 12

Teknomarin, ürünlerin bayilerin stoklarında her an bulunmama ihtimaline karşı siparişlerin üç, dört gün içerisinde teslim edilme durumunun göz önünde bulundurulmasını rica etti.

İstanbul Yalova Setur'da karaya çıkacak korsanlar siparişleri mümkün olduğunca bir araya toparlayabilirsek Kalamış Marin Yalova'ya teslimat yapacak.

*

H. B.

« Yanıtla #16 : Şubat 24, 2020, 12:14:56 »
Merhaba
Ben de mart ayında karaya çıkacağım. Yalova Setur.  Tekne 32 feet. Zehirli, tutya, vb işler var. gün sayısı 3-7 gün belli. değil. Mart ayında çıkmak isteyen olursa özelden haberleşelim.

*

B. Y.

« Yanıtla #17 : Şubat 25, 2020, 12:10:02 »
Selamlar ben nisan başı karaya almayı düşünüyorum tekne adı HAYALET bavaria 37

*

H. B.

SY/ Scudder (Sadler 32 feet) Büyükada/ 12-19 Nisan  1 hafta / Yalova Setur- Kara park- zehirli uygulaması (Kenan usta yapacak) . Kayıt yapabilirsiniz. Bugün Yalova Setur da Mustafa ile konuştum. Ön rezervasyon da yaptırdım. GEKO dan haber bekliyorlar.
Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.

*

D. U.

Merhaba korsanlar,

Setur Yalova / GeKo kampanyasından istifade edip karaya çıkmak üzere forumda bilgi vermiş veya çıkmayı planlayan tekne sahiplerinin aşağıda yazılı bilgileri Setur Yalova ile paylaşmamız için bildirmenizi rica ederim.

-Ad, soyad
-Tekne adı
-Ruhsatta yazılı tekne boyu ve eni
-Halen bağlı olduğu marina veya barınak
-Karaya çıkma tarihi

Teşekkür ederim.

*

E. B.

Eser Bacaksızlar
Vento s/y
11,82 mt / 3,91 mt
Setur Yalova sözleşmeli tekne
8.Haziran2020 karaya çıkma
*

M. B.

Yalavo setur kampanya Karaya.cıkma.boya pasta boya v.bkatılacak
Acaroglu Teknesi
Boy 12 m  en 4 m rahmetli mehmet in anma gidişinde düşünüyorum
*

I. Ç.

« Yanıtla #22 : Mayıs 15, 2020, 14:39:53 »
Yaren34
Polimarin 9.20
Boy 9.20
En.3.15
3 gün zehirli için
Mayıs sonu
*

S. Y.

« Yanıtla #23 : Mayıs 17, 2020, 15:19:18 »
İstanbuldan Yalova’ya gelen ikinci tekneymişim bu covidli günlerde .. onlarca tekne istanbuldan Yalova’ya bakım için gelmek için bekliyor .. marina müdürü Ziya bey izin konusunda inanılmaz yardımcı oldu .. bu sakin zamanda hem teknemin başında durdum işin kalitesini gözlemledim . Hemde  zaman bol olduğu için ustalar rahat rahat işlerini yaptılar .. 👍 Burada rahmetli Lütfü ustamızın hatırası zaten vardı ve buraya üşenmeden her yıl geldim .. Kenan ustamızın yanında tam bir tekneci -denizci dostu marina müdürü Ziya bey var artık 👍👍👍👍
*

S. Y.

« Yanıtla #24 : Mayıs 18, 2020, 21:53:04 »
Bakımların bitikten sonra Bugün Yalova’dan çıktım İstanbul’a geldim ..sahil güvenlik hemen geldi .yalova çıkışında . Durumu anlattım . Daha önce faxla bildirdiğimizi , limanıma döndüğümü söyledim .. iki  dakikada teyit ettiler . İyi yolculuklar dilediler Yelkenlerimi iyice açıp rüzgarla küçük yalıya geldim .. not : tüm Marmara sahil güvenlik tek bir komutana bağlı . Güney kuzey farketmiyor ..
*

T. D.

« Yanıtla #25 : Mayıs 19, 2020, 10:51:13 »
Merhaba  ben bu cuma Yalova da karaya çıkmak istiyorum 3 günlüğune. Teknemin ismi Three D ,kuçükyalı liman. Listeye ilave edilmemi rica ederim
*

D. U.

« Yanıtla #26 : Mayıs 23, 2020, 13:59:09 »
Taner korsan, mesajınızı yeni gördüm. Ne yaptınız?
*

M. A.

« Yanıtla #27 : Haziran 08, 2020, 15:10:28 »
Arkadaşlar kampanya devam ediyor mu ? Kimse bişey yazmamış. Gerçi yasaklar vardı gidemedi kimse.
Teknenin altında takılması gereken cihazlar var. raymarine servisi yalovaya gelirse burda çıkıcam yoksa westmarinede almayı düşünüyorum. Bi 10 gün içinde karaya almayı düşünüyorum tekneyi. Teknenin altında Balık pazarına 1 ay yetecek kadar midye var  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Midye dolması yapacak olan varsa ücretsiz verebilirim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

İmza: Midyeli Korsan Murat  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

D. U.

« Yanıtla #28 : Haziran 08, 2020, 21:45:59 »
Murat korsan, Yalova Setur'da kampanya devam ediyor. Gelirsen midyelere talibim. Dolma uzun iş, ateş üzerine bir teneke parçası biraz limon, tuz, karabiber Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. A.

« Yanıtla #29 : Haziran 08, 2020, 22:20:34 »
Tamam Demir Kaptan  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Üzüm salkımı gibi olanlar var, aşağıya doğru uzamış temiz sana onlardan vericem. Ben gelene kadar biraz daha olgunlaşır midyeler  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Tenekeni, Limonunu Tuzunu karabiberini hazırla benden haber bekle  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap