0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

D. U.

Değerli Gezgin Korsanlar,

Bu yıl İstanbul, Yalova ve Tirilye çevresi için karaya alma çalışmalarımızı bitirdik. Onca senedir Gezgin Korsan teknelerine ihtimam gösteren dostlarımız ve diğerlerinden aldığımız fiyatlar sonrası son ve en iyi fiyat durumu aşağıdaki gibidir.

Bu yıl konuya bir de motor ve ısıtıcı - klima bakımı da ekledik.

Şimdi madde madde sıralayalım,

Setur Yalova Marina Gezgin Korsan Karaya Alma Kampanyası

En x Boy = Toplam Tekne “m2” alanı  x katsayı hesabına göre bulunacak 3 – 15 gün arası  çok özel Kara Park fiyatlarımız ile SETUR zincir kampanyalarımızdan da yararlanabilmeniz için ayrıca yıllık ve 18 Aylık katsayı teklifimizi aşağıda bilgilerinize sunuyoruz.   
                           Katsayı
* 3 gün                ₺45
* 7 gün                ₺61
* 15 gün              ₺90-

-      Çekme-Alt yıkama-Atma operasyonu dahildir !
-      Kara Park öncesi ve sonrası 1’er gün deniz bağlama dahildir !

Deniz bağlama fiyatlarımız ise Gezgin Korsan'lara:
* 12 Ay               ₺439,79 (Deniz Bağlama)
* 18 Ay               ₺575,11- (Deniz Bağlama)

-      Setur Yalova Marina minimum 1 Yıl Deniz Bağlama anlaşmasına çekme-alt yıkama-atma operasyonu ile 1 hafta Kara Park Bağlama da hediye !
-      Setur Yalova ile minimum 1 Yıl Deniz Bağlama Anlaşması size diğer 9 SETUR Marinasında toplam 330 gün ücretsiz konaklama kazandırıyor.
Şöyle ki ; 01 Nisan – 31 Ekim tarihleri arası SETUR Fenerbahçe ve Kalamış Marinalarında 3 Ay, Ege ve Güney’de yerleşik (Midilli dahil) diğer 8 SETUR Marinasının her birinde 30 gün anlaşma süresince Hediye ! (Rezervasyon ve teyit şartı ile)
-      Şubat ve Mart aylarında ki 2 fuar süresince bu teklife ilave indirim yapılmayacaktır ! 

Teknomarin Gezgin Korsan zehirli boya, astar, macun vs. 5 al bir öde ve %50 indirim kampanyası

Evet, bu yıl yerli malı, yurdun malı Teknomarin Gezgin Korsan'lara bomba gibi bir kampanya yaptı. Hangi ürün olursa olsun 5 adet alana 1 adet Bedava. Kısacası siz teknenizde zehirliyi 2 galon kullanıyorsnaız ve diğer iki Gezgin Korsan arkadaşınıza da 2 galon lazımsa yani toplam 6 galona ihtiyacınız varsa 5 galon fiyatına 6 galon.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

ZEHİRLİ BOYA -
Yüksek performans için (%70 bakırlı)  - TEKNO SP KUPFER - 60 €/GALON (Galonlar 5 KG - 2,5 LT dir. )
Standart performans - TEKNO SPT ANTIFOULING - 42 €/GALON (Galonlar 3,6 KG - 2,3 LT'dir)
Ekonomik tercih - TEKNOMAR 2023 - 32 €/GALON (Galonlar 5 KG - 3,3 LT'dir.)

ZEHİRLİ ASTARI -
Teknosilver Anticorrosive - 15 €/GALON (Galonlar 3 KG - 2,2 LT'dir. )

Epoksi Reçine -
ERA 4000 - 8 €/KG

Epoksi Macun -
Teknofiller Dolgu - 8 €/KG
Teknomar 20/10 (Hafif macun, kalın dolgular için) - 5 €/LT

Zehirli renk seçenekleri kırmızı, siyah, mavi.

Şiparişleriniz için:

İstanbul

KALAMIŞ MARIN - Pendik. 0216 506 24 24

KALAMIŞ MARIN - Kalamış. 0216 330 93 00

ARKADAŞ BOYA - Karaköy - perşembe pazarı.  0212 293 88 18

İzmir

Çeker Yapı - Osman bey  (0533) 574 23 80

Bodrum

TEKNOMARIN DENİZ MALZEMELERİ - içmeler. (0252) 313 39 03

Marmaris

ALEV YATÇILIK.  0252 412 17 12

Teknomarin, ürünlerin bayilerin stoklarında her an bulunmama ihtimaline karşı siparişlerin üç, dört gün içerisinde teslim edilme durumunun göz önünde bulundurulmasını rica etti.

İstanbul Yalova Setur'da karaya çıkacak korsanlar siparişleri mümkün olduğunca bir araya toparlayabilirsek Kalamış Marin Yalova'ya teslimat yapacak.

Moda Marin Sn. Kenan Kavuk Usta zehirli, pasta polish ve diğer işler için Gezgin Korsan'lara özel fiyatları

Fiyata dahil olanlar: 3 kat boya için geçerlidir. Bunlardan bir katı astar, 2 kat zehirli, eğer astar istenmiyorsa 3 kat zehirli, borda pasta polish, tüm krom aksamla birlikte usturmaça temizliği ve detaylı güverte yıkanması. Zehirli astar ve boya fiyatı müşteriye ait olup, diğer tüm malzemeler pasta cila, keçe, rulo, fırça, 3M bant, temizlik bez, deterjab vb. malzemeler Moda Marin Sn. Kenan Kavuk'a aittir.

7-9 metre arası tekneler: ₺1.550 +KDV
9-11 metre arası tekneler: ₺1.750 +KDV
11-14 metre arası tekneler: ₺2.000 +KDV
14-16 metre arası tekneler: ₺2.400 +KDV

Güverte Pasta Polish ve krom aksam temizliği

Tüm malzemeler cila, keçe, bant vs. Moda Marin Sn. Kenan Kavuk tarafından karşılanacaktır.
7-9 metre arası tekneler: ₺950 +KDV
9-11 metre arası tekneler: ₺1.050 +KDV
11-14 metre arası tekneler: ₺1.250 +KDV
14-16 metre arası tekneler: ₺1.700 +KDV

Selmarin Sn. Selahattin Tozkoparan Gezgin Korsan'lara özel motor bakım, servis şart ve fiyatları

Aynı gün içinde minimum 4 tekne olmak kaydıyla Gezgin Korsan'lara Motor bakımı servis ücreti malzeme hariç ₺400 +KDV olarak belirlenmiştir. Randevu tarihi bir hafta evvel oluşturularak motor marka ve modeli gerekli malzemenin tedariki açısından bildirilecektir.

Denizmarin Sn. Yusuf Eryavuz Gezgin Korsan'lara özel ısıtıcı - klima bakım, servis şart ve fiyatları

Webasto, Eberspächer gibi ürünlerinizin bakımı için aynı gün minimum 3 tekne olmak kaydıyla ürünün özelliklerine göre fiyat belirlenecektir. Randevu tarihi bir hafta evvel oluşturularak motor marka ve modeli gerekli malzemenin tedariki açısından bildirilecektir.
« Son Düzenleme: Şubat 23, 2020, 21:55:28 Gönderen: Demir Uğun »

*

H. E.

Ynt: 2020 GEKO Setur Yalova karaya alma ve diğer bakımlar kampanyası
« Yanıtla #1 : Şubat 05, 2020, 19:21:58 »
Bir soru?
Selahattin bey, tüm markalara motor bakımı yapıyormu...

*

H. Z.

« Yanıtla #2 : Şubat 05, 2020, 19:31:42 »
Yanmar, Volvo,  Perkins ve Cummins

*

H. E.

« Yanıtla #3 : Şubat 05, 2020, 20:14:35 »
Teşekkür ederim,
Hakan korsan Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. V.

« Yanıtla #4 : Şubat 06, 2020, 00:37:20 »
Emeği gecen herkese teşekkürler.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ben gecen sene çıkmıştım. Kenan ustam sağolsun. Her işimi halletti. Bu sene çıkmam diyordum. Ama 3 günlüğüne çıkacam galiba.

Bir soru :  tekno marin yurdum malıda fiyat neden euro.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. S.

« Yanıtla #5 : Şubat 06, 2020, 11:35:33 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Emeği gecen herkese teşekkürler.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ben gecen sene çıkmıştım. Kenan ustam sağolsun. Her işimi halletti. Bu sene çıkmam diyordum. Ama 3 günlüğüne çıkacam galiba.

Bir soru :  tekno marin yurdum malıda fiyat neden euro.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Hammaddeler hep euro ile geliyor İmalatçı ne yapsın:( . Ya kura bağlı olarak hergün fiyat listeneni değiştireceksin, yada Euro bazında fiyat listesi hazırlayacaksın.
*

i. t.

« Yanıtla #6 : Şubat 06, 2020, 12:32:46 »
vallaha tekenyi karaya alma kismini pek anlamadimda.
onun disinda yapilicak isler icin verilen fiyatlar harika bence.
ama gitme sansimiz yok maglesef.
buda gezgin korsan farki olsa gerek Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş YapResimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş YapResimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

« Son Düzenleme: Şubat 06, 2020, 12:35:33 Gönderen: Ismail Tas »
*

G. G.

« Yanıtla #7 : Şubat 06, 2020, 16:09:15 »
Değerli Gezgin Korsanlar,

Bu yıl İstanbul, Yalova ve Tirilye çevresi için karaya alma çalışmalarımızı bitirdik. Onca senedir Gezgin Korsan teknelerine ihtimam gösteren dostlarımız ve diğerlerinden aldığımız fiyatlar sonrası son ve en iyi fiyat durumu aşağıdaki gibidir.

Bu yıl konuya bir de motor ve ısıtıcı - klima bakımı da ekledik.

Şimdi madde madde sıralayalım,

Setur Yalova Marina Gezgin Korsan Karaya Alma Kampanyası

En x Boy = Toplam Tekne “m2” alanı  x katsayı hesabına göre bulunacak 3 – 15 gün arası  çok özel Kara Park fiyatlarımız ile SETUR zincir kampanyalarımızdan da yararlanabilmeniz için ayrıca yıllık ve 18 Aylık katsayı teklifimizi aşağıda bilgilerinize sunuyoruz.   
                           Katsayı
* 3 gün                ₺45
* 7 gün                ₺61
* 15 gün              ₺90-

-      Çekme-Alt yıkama-Atma operasyonu dahildir !
-      Kara Park öncesi ve sonrası 1’er gün deniz bağlama dahildir !

Deniz bağlama fiyatlarımız ise Gezgin Korsan'lara:
* 12 Ay               ₺439,79 (Deniz Bağlama)
* 18 Ay               ₺575,11- (Deniz Bağlama)

-      Setur Yalova Marina minimum 1 Yıl Deniz Bağlama anlaşmasına çekme-alt yıkama-atma operasyonu ile 1 hafta Kara Park Bağlama da hediye !
-      Setur Yalova ile minimum 1 Yıl Deniz Bağlama Anlaşması size diğer 9 SETUR Marinasında toplam 330 gün ücretsiz konaklama kazandırıyor.
Şöyle ki ; 01 Nisan – 31 Ekim tarihleri arası SETUR Fenerbahçe ve Kalamış Marinalarında 3 Ay, Ege ve Güney’de yerleşik (Midilli dahil) diğer 8 SETUR Marinasının her birinde 30 gün anlaşma süresince Hediye ! (Rezervasyon ve teyit şartı ile)
-      Şubat ve Mart aylarında ki 2 fuar süresince bu teklife ilave indirim yapılmayacaktır ! 

Teknomarin Gezgin Korsan zehirli boya, astar, macun vs. 5 al bir öde ve %50 indirim kampanyası

Evet, bu yıl yerli malı, yurdun malı Teknomarin Gezgin Korsan'lara bomba gibi bir kampanya yaptı. Hangi ürün olursa olsun 5 adet alana 1 adet Bedava. Kısacası siz teknenizde zehirliyi 2 galon kullanıyorsnaız ve diğer iki Gezgin Korsan arkadaşınıza da 2 galon lazımsa yani toplam 6 galona ihtiyacınız varsa 5 galon fiyatına 6 galon.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

ZEHİRLİ BOYA -
Yüksek performans için (%70 bakırlı)  - TEKNO SP KUPFER - 60 €/GALON (Galonlar 5 KG - 2,5 LT dir. )
Standart performans - TEKNO SPT ANTIFOULING - 42 €/GALON (Galonlar 3,6 KG - 2,3 LT'dir)
Ekonomik tercih - TEKNOMAR 2023 - 32 €/GALON (Galonlar 5 KG - 3,3 LT'dir.)

ZEHİRLİ ASTARI -
Teknosilver Anticorrosive - 15 €/GALON (Galonlar 3 KG - 2,2 LT'dir. )

Epoksi Reçine -
ERA 4000 - 8 €/KG

Epoksi Macun -
Teknofiller Dolgu - 8 €/KG
Teknomar 20/10 (Hafif macun, kalın dolgular için) - 5 €/LT

Zehirli renk seçenekleri kırmızı, siyah, mavi.

Tüm siparişler tahsil edilip Setur Yalova Marina çekek sahasına Moda Marin Sn. Kenan ustaya teslim edilerek lojistiği ücretsiz olarak sağlanacaktır.

Moda Marin Sn. Kenan Kavuk Usta zehirli, pasta polish ve diğer işler için Gezgin Korsan'lara özel fiyatları

Fiyata dahil olanlar: 3 kat boya için geçerlidir. Bunlardan bir katı astar, 2 kat zehirli, eğer astar istenmiyorsa 3 kat zehirli, borda pasta polish, tüm krom aksamla birlikte usturmaça temizliği ve detaylı güverte yıkanması. Zehirli astar ve boya fiyatı müşteriye ait olup, diğer tüm malzemeler pasta cila, keçe, rulo, fırça, 3M bant, temizlik bez, deterjab vb. malzemeler Moda Marin Sn. Kenan Kavuk'a aittir.

7-9 metre arası tekneler: ₺1.550 +KDV
9-11 metre arası tekneler: ₺1.750 +KDV
11-14 metre arası tekneler: ₺2.000 +KDV
14-16 metre arası tekneler: ₺2.400 +KDV

Güverte Pasta Polish ve krom aksam temizliği

Tüm malzemeler cila, keçe, bant vs. Moda Marin Sn. Kenan Kavuk tarafından karşılanacaktır.
7-9 metre arası tekneler: ₺950 +KDV
9-11 metre arası tekneler: ₺1.050 +KDV
11-14 metre arası tekneler: ₺1.250 +KDV
14-16 metre arası tekneler: ₺1.700 +KDV

Selmarin Sn. Selahattin Tozkoparan Gezgin Korsan'lara özel motor bakım, servis şart ve fiyatları

Aynı gün içinde minimum 4 tekne olmak kaydıyla Gezgin Korsan'lara Motor bakımı servis ücreti malzeme hariç ₺400 +KDV olarak belirlenmiştir. Randevu tarihi bir hafta evvel oluşturularak motor marka ve modeli gerekli malzemenin tedariki açısından bildirilecektir.

Denizmarin Sn. Yusuf Eryavuz Gezgin Korsan'lara özel ısıtıcı - klima bakım, servis şart ve fiyatları

Webasto, Eberspächer gibi ürünlerinizin bakımı için aynı gün minimum 3 tekne olmak kaydıyla ürünün özelliklerine göre fiyat belirlenecektir. Randevu tarihi bir hafta evvel oluşturularak motor marka ve modeli gerekli malzemenin tedariki açısından bildirilecektir.

Demir korsanim bu Super bir haber.. Cok tesekkurler, Bende Nisanda Yalovaya gelicegim muhtemelen..
Ellerinize saglık. ⚓⛵💙
*

Ö. B.

« Yanıtla #8 : Şubat 06, 2020, 21:14:02 »
Ne güzel bir haber Demir korsan,
Bizi şimdiden listeye yazın lütfen
SISU teknesi, 23 Nisan'da 3 gün

*

S. Y.

« Yanıtla #9 : Şubat 11, 2020, 15:04:49 »
süleyman yılmaz- wilusa 3 gün ...ay mart
*

T. A.

« Yanıtla #10 : Şubat 17, 2020, 01:49:13 »
İstanbul dışına tekno marin kampanyası dahilmi yani ben İzmir'de karaya çıkıcam kampanyadan faydalanabilecekmiyim,burada yazılan fiyat indirim yapılmış fiyatmı ,yüzde elli hangi fiyatın ellisi burada verileninin yoksa verilmiş olan fiyat yüzde elli düşmüşmü anlıyamadım soruyorum teşekkürler
« Son Düzenleme: Şubat 17, 2020, 01:53:46 Gönderen: Turgut Alpay »
*

H. G.

« Yanıtla #11 : Şubat 19, 2020, 09:08:16 »
İstanbul dışına tekno marin kampanyası dahilmi yani ben İzmir'de karaya çıkıcam kampanyadan faydalanabilecekmiyim,burada yazılan fiyat indirim yapılmış fiyatmı ,yüzde elli hangi fiyatın ellisi burada verileninin yoksa verilmiş olan fiyat yüzde elli düşmüşmü anlıyamadım soruyorum teşekkürler

Buradaki fiyatlar % 50 indirimli halidir. Güncel fiyatları ile karşılaştırma yapılabilir.

Ben de zehirli boya almak istiyorum. Setur Marina Moda Marin haricinde, İstanbul'da bir yerden temin etme imkanı var mı?
*

S. Y.

« Yanıtla #12 : Şubat 20, 2020, 15:31:58 »
benim tekne 40 feet .. daha önce tekno marin kullanmadım .. uzun sürlei ( 2yillık) olsun istiyorum hangi boya ne kadar gider..
*

E. S.

« Yanıtla #13 : Şubat 20, 2020, 21:30:47 »
Bu arada gezgin korsanlarin faydasina yaptığı kampanya ve verdiği destek için teşekkür etmekle birlikte Teknomarine firmasinin ekenomik serisi olan "teknomar" markali urunlerden uzak durmanizi şiddetle tavsiye ederim. Ayni koşullar altında yapilan uygulamaya rağmen karinayi 1 sezon bile korumayi başaramadi.
*

M. B.

« Yanıtla #14 : Şubat 22, 2020, 20:23:01 »
acaroglu nisanda boya ve kara alma kampanyasına girecektir.Kayıt yapabilirsiniz