0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

T. N.

2010 "YAZA MERHABA" ETKİNLİĞİ
« : Ocak 24, 2010, 13:06:27 »
Eveeet,
Kar yağınca herkes evinde ve yaz özlemiyle başbaşa kaldı anlaşılan.
Hadi biraz hayal kuralım :
Yaza merhaba şenliğinin bir rotasını çizelim.
Hem gevezelik etmiş oluruz hem de tarih ve yer belirleriz.
Sevgiler

*

U. P.

Ynt: 2010 "YAZA MERHABA" ETKİNLİĞİ
« Yanıtla #1 : Ocak 24, 2010, 13:11:59 »
Okullarin kapanacagi tarihten sonrasi icin plan kursak benim gelebilme olasiligim biraz daha artar. Okullarda 25 Haziranda kapanacak

*

E. Ç.

« Yanıtla #2 : Ocak 24, 2010, 13:47:29 »
Geçen yıl 19 Mayıs salı gününe denk geldiği için pazartesi gününüde bağlayıp 4 günlük bir plan yapılmıştı.
Bazı tekneler hava şartlarından dolayı erken dönmüştü.Bu yıl ise 19 Mayıs hafta içine denk düşüyor.

Bu yılkı tarih ve rota için önerim,Hava şartları müsade ederse;

1. Etap Istanbul-Trilye

Çıkış - 22 Nisan Perşembe Gece
Varış- 23 Nisan Cuma Sabah

Pendik ve Avrupa yakası katılımcıları ile adalarda buluşup Trilye'ye dümen tutmak.Bursalı korsanların katılımı ile Trilyede öğle yemeği ve hasret giderme faslı.

2. Etap Trilye-Asmalı

Çıkış - 23 Nisan Cuma Gece
Varış - 24 Nisan Cumartesi Sabah

Bursalı korsanlar ile birlikte filo halinde Asmalıya seyir.Asmalıda geçen yıl oldugu gibi toplu yemek faslı ve geceleme...

3. Etap Asmalı-Marmara adası

Çıkış- 25 Nisan Pazar Sabah
Varış- 25 Nisan Pazar Akşam

Asmalıdan çıkıp paşalimanı ve çevre koyları dolaşaral Marmara adasına seyir.Geçen yıl söz verdiğimiz ama yapamadığımız toplu yemek faslı ve geceleme.

4. Etap Marmara-İstanbul

Çıkış - 26 Nisan Pazartesi Sabah
varış- 26 Nisan Pazartesi Akşam

Bursalı korsanlar ile vedalaşma ve istanbula seyir.Avrupa yakası korsanların filodan ayrılmasından sonra Fenerbahçe ve Pendik'e dönüş.

Aklıma gelen bunlar oldu.Üzerinde tartışılabilir yada olmaz denilebilir. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Sevgiler..

*

E. Ö.

« Yanıtla #3 : Ocak 24, 2010, 14:04:03 »
kulağa hoş geliyo ayrıca doğum günüme denk gelmesi daha da hoş geliyo kulağıma Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

U. P.

« Yanıtla #4 : Ocak 24, 2010, 14:09:32 »
Erden Abi ne yaptin ya Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Ben Haziran diyorum sen Nisan demissin oysaki Mayisada raziydim nalet olsun Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. Ç.

« Yanıtla #5 : Ocak 24, 2010, 14:31:15 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Erden Abi ne yaptin ya Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Ben Haziran diyorum sen Nisan demissin oysaki Mayisada raziydim nalet olsun Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Umutçum 23 Nisan tatil değilmi ??..

Pazartesi yerine pazar dönersin olur biter...Sen üzülme..

Ahmet Çelenoğlu korsanım yorum yapsa çok sevinirdim .Zira denizin üstünde birşeyler yapmak, böyle Rally ler düzenlemek hep onun istediği şeylerdi.
*

E. Ç.

« Yanıtla #6 : Ocak 24, 2010, 15:07:03 »
Bursanın kuzeyli korsanları nereyesinuz..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Az bastırında sizin taraflara doğru çekelim şu etkinliğin ilk 2 etabını  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

N. Y.

« Yanıtla #7 : Ocak 24, 2010, 15:10:14 »

Evet Erdem Korsanım daha geçen sene yaza merhaba etkinliğine biz de katılmak istemiştik.Fakat Martin (Pardon Cihan Korsanın ) iş durumlarından dolayı bu etkinliğe katılamamıştık.Bu sene katılmak isteriz.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Geçerken bizi de alın.... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bursanın kuzeyli korsanları nereyesinuz..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Az bastırında sizin taraflara doğru çekelim şu etkinliğin ilk 2 etabını  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Ocak 24, 2010, 15:10:32 Gönderen: Nedim Yıldız »
*

C. D.

« Yanıtla #8 : Ocak 24, 2010, 17:22:22 »
Bu tarihlere göre ben ancak ist.adalarına bursalı korsanlarla gider  sizlerle 1. etap trilye kısmına  katılabilirim gibi gözüküyor. 2.3. etaplar için diğer bursalı korsanları yanınıza alırsınız bende ancak arkanızdan el sallayabiliirm.
*

N. Y.

« Yanıtla #9 : Ocak 24, 2010, 17:28:05 »

Sen gelmezsen biz de gitmeyiz... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bu tarihlere göre ben ancak ist.adalarına bursalı korsanlarla gider  sizlerle 1. etap trilye kısmına  katılabilirim gibi gözüküyor. 2.3. etaplar için diğer bursalı korsanları yanınıza alırsınız bende ancak arkanızdan el sallayabiliirm.
*

E. Ç.

« Yanıtla #10 : Ocak 24, 2010, 17:44:48 »
Kesin tarihler değil bunlar sadece fikir beyan ettim...

Ortaklaşa alınacak bir karar en güzeli olur.

Filoya el sallamak yerine,katılabileceğiniz bir tarih yokmudur Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

m.

« Yanıtla #11 : Ocak 24, 2010, 18:03:27 »

O tarie kadar benim Oyster 66 gelirse gideriz bayaaa  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap 
*

E. Ç.

« Yanıtla #12 : Ocak 24, 2010, 18:15:06 »
Mayıs 2009 dan sonra aramıza katılmış ve bir önceki etkinliğinde fotoğrafların görmemiş korsanlar için,Ömer ve Mahir korsanların arşivinden bir kaç kareyi paylaşmak ve ortamı biraz daha ısıtmak istiyorum.

Dışarda kar var benim yaptığım şeye bak  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Eee hadi yokmu başka rota yada tarih önerisi olan...

Çok erken diye düşünmeyin, şimdiden yapmak lazım bu planları ki işi gücü ona göre ayarlayalım değilmi ?
*

İ. O.

« Yanıtla #13 : Ocak 24, 2010, 19:43:18 »
çakır korsanım
ısınmak tamam da yakma be; bu karda kışta
saygılar
ismailoruç
*

N. B.

« Yanıtla #14 : Ocak 24, 2010, 20:15:35 »
O tarihe kadar benim Oyster 66 gelirse gideriz bayaaa  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap 

Hainsin Sütçü Korsanım. Benden habersiz nerden buldun bunu beyau?