0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. E.

Yelken bayrak yaptırabilecek var mı?
« : Nisan 18, 2019, 14:36:22 »
Arkadaşlar,
Etkinliklerimizde kullanmak üzeere şöyle bidonlu yelken bayrak yaptıralım diyoruz. Ne dersiniz?

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bu işlerle ilgilenen, bunlardan başta iki adet yaptırabilecek bir korsan var mıdır?
« Son Düzenleme: Nisan 18, 2019, 14:37:34 Gönderen: Hakan Erim »

*

İ. E.

Ynt: Yelken bayrak yaptırabilecek var mı?
« Yanıtla #1 : Nisan 18, 2019, 18:36:13 »
Çok uygun olur

*

N. Y.

« Yanıtla #2 : Haziran 23, 2019, 15:34:04 »
Merhabalar
Beni yeni geldim aranıza ben yardımcı olabilirim.
Ayrıca flama bayrak özellikleri açıklayıcı değil ölçüsü, kumaş cinsi vs şeyler sitede yok bilen varsa yazabilirmi?

*

D. E.

« Yanıtla #3 : Haziran 23, 2019, 18:20:21 »
Şimdiye kadar bütün konferans organizasyonlarımda bunlardan kullandım. Hem çok uygun bütçeli oluyordu bol bol yaptırıyordum, hem de istediğim köşeye taşıyordum, çok şık duruyordu. Afişten çok daha iyi bir çözüm. Dünya kadar yer var yapan internette. 2 tane değil 10 tane filan yaptırın, renk renk  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

« Yanıtla #4 : Haziran 23, 2019, 21:58:35 »
2 tane yaptırdık. Birini başkalarına verdim, "Kurmaya yardım eder misiniz?" diye. Bayrak çubuğunu bidona sabitleyen kovanın kelepçesi kırıldı. Bidona su doldurduktan sonra ağır gelmiş olacak ki yere koyup ayaklarıyla sürümüşler, plastik erimiş, bidon delinmiş, su akıp, boşalıyor.

Öbürünü ben kurdum. Onda bir sorun yok.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap