Bağlanılan Hatırlatmalar

• Rod Heikell Sohbet Toplantısı 15:00: Mart 02, 2019

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. E.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Soruları İngilizce mi hazırlayalım?
Yoksa Simultane çevir olacak mı?

Simultane tercüme değil ama ardıl tercüme olacak. Geçen sene olduğu gibi sevgili Hülya Leigh bizi kırmadı, ardıl tercüme ve moderatörlük görevini üstlendi. Hülya Leigh'ye  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ben içimden yapıcam anında çeviriyi.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

G. Ö.

Gezgin Korsanlar için 2019 CNR Avrasya Boat Show'a online davetiye...

*

R. R.

merhaba

kitap satışı ve imza olucak mı ?

*

A. E.

GEKO ya ve sevgili Hülya Leigh'e teşekkürler. Hoş ve keyifli, verimli organizasyonlar yapılıyor. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

G. Ö.

merhaba

Kitap satışı olmayacak. Piyasada olan kitabını fuarda bazı yayınevlerinden temin edebilirsiniz.

İmza için de özel bir organizasyon yapmadık. Bizimle birlikte olacakları saatler içinde mümkün olabilir.Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. G.

merhaba

Kitap satışı olmayacak. Piyasada olan kitabını fuarda bazı yayınevlerinden temin edebilirsiniz.

İmza için de özel bir organizasyon yapmadık. Bizimle birlikte olacakları saatler içinde mümkün olabilir.Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ben yine de kitabımı getireyim, imzalatmak için bir fırsat çıkarsa yanımda olsun.
*

R. R.

merhaba

Ben yine de kitabımı getireyim, imzalatmak için bir fırsat çıkarsa yanımda olsun.

Kitap
Yunanistan Kıyıları Seyir Klavuzu
adındaki 576 sayfa olan değil mi?

Ahu Sıla Bayer çevirisi iyimi?
*

H. E.

2 Mart Cumartesi, saat 15:00'de Rod Heikell MARS salonunda sunum yapıyor. Nerede bu MARS Salonu? İşte fuayedeki Gezgin Korsan standı A14'ten adım adım MARS Salonuna gidiş.  Lütfen tam ekran izleyin.

Not: Bu kadar hızlı yürümeniz gerekmiyor.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

« Son Düzenleme: Şubat 26, 2019, 22:38:30 Gönderen: Hakan Erim »
*

M. A.

Salon ufak gibi. Sadece GeKolar mı giriyor yoksa açık bir sunum mu tamamen?
Yer kalmaz gibi duruyor. bu salonda yoksa? Yanlış mıyım?
Giremeyen GeKolar olur mu?
*

H. E.

Sunum herkese açık. Gezgin Korsan ayrım yapmaz.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. E.

Herkese Selamlar...

Rod ve Lucinda Heikell'ın fuarda yaptığı sunumun yarısını iki gün önce youtube'da izledim. Kalan kısmını ise şu anda yine youtube'da bir türlü bulamıyorum. Kaldırılmadıysa, bir dostumuz linkini atabilir mi videonun?
*

G. Ö.

Herkese Selamlar...

Rod ve Lucinda Heikell'ın fuarda yaptığı sunumun yarısını iki gün önce youtube'da izledim. Kalan kısmını ise şu anda yine youtube'da bir türlü bulamıyorum. Kaldırılmadıysa, bir dostumuz linkini atabilir mi videonun?

Sunum videosu hazırlanıyor. Linki bu sayfada paylaşılacak.
« Son Düzenleme: Mart 06, 2019, 14:11:54 Gönderen: Gülümser Özharar »
*

G. Ö.

*

A. A.

Elinize, yüreğinize sağlık.

Allah Lucinda ve Rod a nice davetler nasip etsin inşallah.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap