Bağlanılan Hatırlatmalar

• Rod Heikell Sohbet Toplantısı 15:00: Mart 02, 2019

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. G.

Hepimizin rehber kitaplarından tanıdığı deniz gezgini ve deniz yazarı Rod Heikell ve eşi Lucinda Heikell Gezgin Korsan'ın davetlisi olarak, Gezgin Korsan'lar için İstanbul'a geliyor. 2 Mart 2019 Cumartesi günü saat 15:00'da CNR Avrasya Boat Show Mars Salonu'nda buluşmak üzere..

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Şubat 21, 2019, 17:24:02 Gönderen: Hakan Zorlu »

*

A. A.

Tebrikler. Programımı ayarlayabilirsem, muhakkak gelmek istiyorum.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. A.

Bomba iş yapılmış... Süper gerçekten...
Emeği geçen herkesin eline sağlık... Programımızı şimdi buna göre ayarlayacağız artık  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. Y.

2 Mart'ta da standda durmam  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. G.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. T.

Gerçekten tebrikler Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. Ş.

Yaşasın. Şahane haber  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

B. O.

Tebrikler, Teşekkürler
*

M. D.

İstanbul'da yaşasam kaçırmazdım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap tebrikler
*

R. E.

Daha planlamadım gelmeyi. İki fuarı da görmek arzusundayım. Kalabilir miyim emin de değilim.
Lütfen video kaydı yayınlansın.. Bulunamasam da izlemek isterim..

Haber harika..

*

H. Z.

Moderasyon, hepimizin teknesinde pilot kitapları bulunan arma ayarlarını okuduğumuz bu deniz gezgini ve deniz yazarı gibi kişileri ülkemize getirerek getirerek boş işlerle uğraşıyor. Bu aklı evveller bunu videoya çeker Ocean Cruisers Club dahil olmak üzere tüm dünyaya yayımlarlar falan da. Boş işler bunlar.

Ne gerek var ki? Onca topic var giydirip duralım moderasyona. Gereksiz işler bunlar..
*

R. E.

Ne gerek var ki? Onca topic var giydirip duralım moderasyona. Gereksiz işler bunlar..

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Geleneğimizde çok hoş özdeyişler var bu iş hakkında..
Daha "eşeğin kuyruğunu doğru kesti adam(lar)" diyene rastlamadım. Ya kısa kesersiniz ya uzun...

*

M. Ç.

Rod Heikell'i Didim'de dinlemiş, kitabını imzalatmıştım, uzak olmasa yine gelirdim. Tebrik ederim.
*

S. A.

Rod Heikell in Türkiye ve Kıbrıs deniz kılavuzu Türkçe versiyonunu acil arayanlardanım
Ben ve birçok arkadaşımız uzaklıktan dolayı fuara ve söyleşiye katılamayacağız
lütfen söyleşiye katılan arkadaşlardan rica ediyorum
kitap yeniden ne zaman basılacak kendisine sorarlarsa ayrıca 2. ellerinin bile karaborsada fahiş fiyatlara satıldığını da izah ederlerse çok sevinirim
Saygılarımla
*

B. Ö.

2 Mart'ta da standda durmam  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Çarşamba olmaz, cuma olmaz.. 2 Martta durmam..En kaprisli nöbetçi sen çıktın Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap