0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

C. G.

Geko'ya ozellikle Izmir ve cevresinden bir cok katilim oldu.

Cogu korsani buradan taniyoruz yani yazdiklarindan, onlarda bizi yazdiklarimizdan tanimaya calisiyorlar.

Yazarken, cizerken birbirimize sert tepkiler verebiliyoruz.

Bana göre bir yuz yüze tanışsak hep beraber bir yemek yesek, forumda daha sakin bir ortam olacağını düşünüyorum.

Neyse uzatmayayım, kısaca Mayıs ayında İstanbul'dan İzmir'e bir çıkartma yapsak hani etkinlik babında.

Çok Selam.

*

O. E.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Geko'ya ozellikle Izmir ve cevresinden bir cok katilim oldu.

Cogu korsani buradan taniyoruz yani yazdiklarindan, onlarda bizi yazdiklarimizdan tanimaya calisiyorlar.

Yazarken, cizerken birbirimize sert tepkiler verebiliyoruz.

Bana göre bir yuz yüze tanışsak hep beraber bir yemek yesek, forumda daha sakin bir ortam olacağını düşünüyorum.

Neyse uzatmayayım, kısaca Mayıs ayında İstanbul'dan İzmir'e bir çıkartma yapsak hani etkinlik babında.

Çok Selam.

Aynı Fikirdeyim çok iyi olur
Çok demişken
Çok Selam

*

H. E.

Samimi olarak ben de isterim!
İyi geceler...

*

C. G.

Eee o zaman adını koyalım bunun, lafta kalmasın.

*

H. E.

İzmir'li dostlar belirlesin bence

*

C. G.

Dogru tabi ben dusunemedim, davet etmelerini beklememiz lazim ben oyle atladim hemen Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

C. A.

Geko'larla kanlı canlı tanışmayı çok isterim.

Bir İzmir'li (ama aynı zamanda ex-İstanbullu) olarak davet benden olsun.

Tek sıkıntı mayıs ayında memlekette olur muyum olmaz mıyım bilemiyorum.

Selametle...
*

H. E.

Samimiyetiniz yeter!
Sağolun
*

E. A. A.

İzmirde tek sorun hiçbirimizin teknesi İzmirde değil galiba .Birkaç arkadaş hariç. Yatma yeri problem olur otel filan.
*

H. E.

Günaydın,
Topçu(çöpşişci) duruyormu?
*

E. A. A.

Uzun süredir gitmedim muhtemel yerindedir sanırım. Gidilecek fazla bilinmeyen güzel noktalar da var. Tarih netleşirse iyi olur çünkü tekne transferleri ,marina değişiklikleri dahil zaman alıcı işlerin olduğu bir dönem. Deniziyle bilinen İzmirde tuhaf olan merkezi çok az bağlama yeri olması. Bakım sonrası transfer açısından mayıs ayı ikinci yarı benim için problemli.. Cenk , Oktay  moderatörler , gönüllüler  bir ayarlama yaparlarsa ben kendi adıma şartlarımı memnuniyetle zorlarım.
*

T. S.

Ben de eski İstanbul'lu yeni İzmir'li korsan olarak buluşmaya katılmak isterim.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Ö. Ö.

Çok mutlu oldum İzmir topiğini ve ziyaret teklifini görünce.

Cenk Gürsel'in girizgahı çok önemli ; tanış olunmadan insanların birbiri hakkında oluşturduğu önyargıların giderilmesi konusuna bağlamış bu ziyareti ki çok haklı (mesela ben onun profil fotosuna bakınca körük ile ateşi harlatmakta olan bir demirci algılıyorum. Geçende birisi de yazmıştı ona "abi mangal yapıyorsun gibi görünüyorsun" diye. çok haksız değilmişim ben de demek ki).

Alp hocamın dediği gibi tekneler İzmir'de değil, bu bir handikap ve önümüzdeki aylar hem mesleki hem turistik seyahatlerin yoğun olduğu bir dönem.

Moderasyondan birilerinin katılımı konuyu İzmir ekibinin (grup kelimesini özellikle tercih etmedim kutuplaşma yaratan bir kelimedir) forum tarafından kucaklanmasını temsil edeceği için önemsiyorum, takdir kendilerinindir elbette (Uzaylı muzaylı göndermeseler bari).

Cenk Ayvacı kaptanın İzmir'de olduğunu duyunca çok sevindim, kendisiyle tanışmayı çok isterim lakin mesleği nedeniyle onu ayrı bir otorite olarak görüyorum ve efendi tarzı ve duruşunu takdir ediyorum. Kendisi daveti kabul etmiş ve İzmir organizasyonun başrol ihalesi kendisinde kalmış sabahtan, kolaylıklar diliyorum kendisine. Belki körfeze bir gemi çeker hepimiz doluşuruz gemiye.

Heyecanla bekliyorum.

Sevgiyle.
*

O. E.

Bana İzmir de
Uçarak giderim...
Cenk Ayvacı Kaptan ile tartışmamıza yüz yüze devam ederiz, Bende onu merak ediyor ve tanışmak istiyorum ..
Ümitler,Bülentler ooo daha kimler kimler İzmirin dağlarında hep çiçekler
*

C. G.

Simdi resmen davet edildik mi yoksa konu havada mi kaldi anlamadim.

Kalacak yer ayarlanir, onemli olan yuz yuze tanismak.

Olmadi sabah gelir aksam doneriz.
« Son Düzenleme: Nisan 04, 2019, 11:20:05 Gönderen: Cenk Gürsel »