0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

G. Ö.

Stant nöbet listesini tutmaya başlayalım o zaman. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Korsanlar, fuar süresince herhangi bir gün olabileceği gibi, öğleden önce ya da sonra olmak üzere görev almak isteyebilirler. Birden fazla güne de talip olabilirler. Özellikle hafta içi müsait olan korsanların ''Ben de varım!'' demesini bekliyoruz.

Gezgin Korsan' a yeni katılan korsanlar için de , korsanlarla tanışmak , kaynaşmak için bulunmaz fırsat.

Stant nöbet çizelgesi, fuar yaklaşırken talip olan korsanlarla birlikte hazırlanacaktır.

''Ben de varım!'' diyen korsanları göreliiiim! Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

1- Hakan Varal
 2- Hüseyin Soyal
 3- Tülin Bilgi
 4- Erol Yapıcı
 5- Kaan Karaelmas
 6- Ender Avcu
 7- Hakan Gönüllü
 8- Atilla Sayan
 9- Aren Santikyan
10- Halil Erçetin
11- Münevver Yıldız Karataş
12- Aziz Eryavuz
13- Mustafa Elbaş
14- Demir uğun
15- Hakan Erim

« Son Düzenleme: Şubat 16, 2020, 21:16:43 Gönderen: Gülümser Özharar »

*

G. Ö.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Merhabalar,
Standı mutlaka ziyaret edeceğiz.Ziyaret sırasında Gezgin Korsan flaması da satın alabilme imkanımız olursa çok iyi olur.
Fuarda görüşmek üzere..

Standda satış yapamıyoruz. Flama almak için verdiğim linkte bilgiler var. Aren Santikyan Korsan ile iletişime geçmelisiniz.
Fuarda görüşmek üzere... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

« Son Düzenleme: Şubat 16, 2020, 21:16:13 Gönderen: Gülümser Özharar »

*

C. Ç.

Elde olmayan nedenlerden dolayi bu yil nöbette olamayacağım sevgiler

*

T. K.

Ben de varım..

Sent from my iPad using Tapatalk

*

Ö. T.

Beni de yazın ihtiyaç olan güne arkadaşlar.

*

S. E.

Ocal Abiyi yazdiginiz gune benide yazarmisiniz tabiki kendisinin onayi olursa. Sadece Haftaici.

Mavi Can Yelegim ve Dudugum mevcut.
*

H. E.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. E.

Ben gelmem o gün Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Ö. T.

Ocal Abiyi yazdiginiz gune benide yazarmisiniz tabiki kendisinin onayi olursa. Sadece Haftaici.

Mavi Can Yelegim ve Dudugum mevcut.

Memnun olurum. Hulki korsanı da getiririm hem.Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

G. Ö.

Stant nöbet listesini tutmaya başlayalım o zaman. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Korsanlar, fuar süresince herhangi bir gün olabileceği gibi, öğleden önce ya da sonra olmak üzere görev almak isteyebilirler. Birden fazla güne de talip olabilirler. Özellikle hafta içi müsait olan korsanların ''Ben de varım!'' demesini bekliyoruz.

Gezgin Korsan' a yeni katılan korsanlar için de , korsanlarla tanışmak , kaynaşmak için bulunmaz fırsat.

Stant nöbet çizelgesi, fuar yaklaşırken talip olan korsanlarla birlikte hazırlanacaktır.

''Ben de varım!'' diyen korsanları göreliiiim! Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

1- Hakan Varal
 2- Hüseyin Soyal
 3- Tülin Bilgi
 4- Erol Yapıcı
 5- Kaan Karaelmas
 6- Ender Avcu
 7- Hakan Gönüllü
 8- Atilla Sayan
 9- Aren Santikyan
10- Halil Erçetin
12- Aziz Eryavuz
13- Mustafa Elbaş
14- Demir Uğun
15- Hakan Erim
16- Betül Özçelik
17- Toygar Köroğlu
18- Öcal Turan
19- Selçuk Elmas
20- İa Beridze
21- Mert Özyapan

« Son Düzenleme: Şubat 18, 2020, 19:58:09 Gönderen: Gülümser Özharar »
*

G. Ö.

Stant nöbet listesinin son hali aşağıdaki gibidir.

Nöbet çizelgesi bu akşam itibarıyla hazırlanıp, yarın foruma konulacaktır.

Listedeki korsanların stant görevlisi olarak CNR'a girebilmesi için görevli kartları da yarın kendilerine ulaştırılacaktır. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

1- Hakan Varal
 2- Hüseyin Soyal
 3- Tülin Bilgi
 4- Erol Yapıcı
 5- Kaan Karaelmas
 6- Ender Avcu
 7- Hakan Gönüllü
 8- Atilla Sayan
 9- Aren Santikyan
10- Halil Erçetin
12- Aziz Eryavuz
13- Mustafa Elbaş
14- Demir Uğun
15- Hakan Erim
16- Betül Özçelik
17- Toygar Köroğlu
18- Öcal Turan
19- Selçuk Elmas
20- İa Beridze
21- Mert Özyapan
22- Özlem Baha
23- Tuna Baha
24- Tuğrul Özden
25- Gülümser Özharar

« Son Düzenleme: Şubat 18, 2020, 19:59:14 Gönderen: Gülümser Özharar »
*

H. E.

Stantta en çok suya ihtiyaç oluyor. Su için destek vermek isteyenler SU yazıp 8888'e...

Şaka, şaka. Gelirken bir şişe, bir bardak vb. su getirirseniz makbule geçer. Islak el ile tokalaşmak aynı şey diil!  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

B. D.

Şehir dışından geleceğim stant nöbeti tutan arkadaşlara destek kuvveti olarak  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

G. Ö.

Şehir dışından geleceğim stant nöbeti tutan arkadaşlara destek kuvveti olarak  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bahri Korsanım bekliyoruz. Görüşmeyeli uzun zaman oldu. İyi yolculuklar.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. E.

Elde olmayan nedenlerden dolayi bu yil nöbette olamayacağım sevgiler

Sevgili Celil,
Senin varlığın ayrı bir keyifti fuarda. Hepimizin gözleri seni arayacak inan. Bir sonraki yıla inşallah gene beraber oluruz.