0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. G.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Haydi korsanlar fuara!!

Bu yıl da  CNR Avrasya Boat Show katılımcısıyız.

Gezgin Korsan, CNR AVRASYA BOAT SHOW - 2020' de yine  Ana Fuaye' deki yerimizdeyiz. Stant numarası belli olduğunda duyurulacaktır.

70.000' i geçen ziyaretcisi ile sektörün bu önemli fuarında, hem Gezgin Korsan' ı tanıtacağımız hem Gezgin Korsan Forum, Gekopedia, Gezgin Korsan Rehber,  Gezgin Korsan Sosyal Medya hesapları (Facebook, Twitter, Instagram), Zello Kanalı ve Gezgin Korsan Radyo' muzu anlatacağımız standımızda görev almak isteyen GÖNÜLLÜ korsanları bekliyoruz.

Geçen yıl da çok keyifli bir fuar yaşadık.

Standımız Gezgin Korsanlar için bir buluşma ve yüz yüze tanışma noktası oldu. Bu yıl da bir soluklanıp, oturup dinlenebileceğimiz, bir çay-kahve-su içip bir şeyler atıştırabileceğimiz, fuara gelirken yanında tatlı, kurabiye hatta sarma, dolma getirenlerin ikramlarını tadabileceğimiz, bol bol moderasyonu çekiştirebileceğimiz bir buluşma noktası olacaktır. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Yardımcı olmak isteyenler öne çıksın lütfen.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Davetiyelerinizi almayı unutmayın.

*

H. V.

1 gün de olsa geleceğim.
Malum yolumun uzak olması ve iş dolayısıyla hangi gün olduğunu tam hesaplayamıyorum.

Geldiğim zaman mümkün olduğunca uzun kalmayı düşünüyorum. Oradaki arkadaşları dinlendirmek açısından zamanım elverdiği müddetçe stantta yardımcı olurum.

Fuarda görüşmek üzere  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Ö. S.

Destek  olmayı, bütün bir haftayı GEKO standında geçirmeyi çok isterdim. Ancak fuarı ziyaret etmeye zaman bulabilecekmiyim? Bundan bile emin değilim. Umarım çok verimli bir fuar süreci olur. Selam ve sevgiler. Ömer Sökmen Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. A.

23 subat tam gun,hafta içi gunlerde de aksam 17:00 den sonra,sarma,kek,pasta vs ne varsa stantta keyifle yerim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bir köşede oturur geleni gideni keserim.Ara sıra laf gelmesin diye gelen geçenin eline broşür falan sıkıştırırım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. G.

70.000' i geçen ziyaretcisi ile sektörün bu önemli fuarında, hem Gezgin Korsan' ı tanıtacağımız hem Gezgin Korsan Forum, Gekopedia, Gezgin Korsan Rehber,  Gezgin Korsan Sosyal Medya hesapları (Facebook, Twitter, Instagram), Zello Kanalı ve Gezgin Korsan Radyo' muzu anlatacağımız standımızda görev almak isteyen GÖNÜLLÜ korsanları bekliyoruz.

İsmimle çağırmışsınız, mecburen geleceğiz.

Gelebileceğim günleri daha sonra bildireceğim.

*

A. Ş.

Hafta arası 1 günüm kesin... 2. gün için de elimden geleni yapacağım.
*

H. G.

Hafta sonu 1-2 gün ve hafta içi de birkaç gün çalışanların mesaisi bitene kadar oradayım.
*

G. Ö.

Stand nöbet listesini tutmaya başlayalım o zaman. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Korsanlar, fuar süresince herhangi bir gün olabileceği gibi, öğleden önce ya da sonra olmak üzere görev almak isteyebilirler. Birden fazla güne de talip olabilirler. Özellikle hafta içi müsait olan korsanların ''Ben de varım!'' demesini bekliyoruz.

Gezgin Korsan' a yeni katılan korsanlar için de , korsanlarla tanışmak , kaynaşmak için bulunmaz fırsat.

Stant nöbet çizelgesi, fuar yaklaşırken talip olan korsanlarla birlikte hazırlanacaktır.

''Ben de varım!'' diyen korsanları göreliiiim! Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

1- Hakan Varal
 2- Hüseyin Soyal
 3- Tülin Bilgi
 4- Erol Yapıcı
 5- Kaan Karaelmas
 6- Ender Avcu
 7- Hakan Gönüllü
 8- Atilla Sayan
 9- Aren Santikyan
10- Halil Erçetin
11- Münevver Yıldız Karataş
12- Aziz Eryavuz

« Son Düzenleme: Şubat 15, 2020, 11:32:59 Gönderen: Gülümser Özharar »
*

M. E.

Gülümser ablacığım beni de listeye eklemenizi rica ediyorum.
*

M. D.

Ben aslında bunun yanlış anlaşılmasını istemiyorum. biz geçen sene istanbul'a sırf fuar için günübirlik gelmiştik. standımızı da ziyaret ettim. ancak çok soğuktu stanttaki kişiler. forumu takip ettiğimi vs.. söyledim. iletişim kurmaya çalıştım. açıkçası bizim elimize bir araba kokusu tutuşturup yolladılar. hoş güzel de kokuydu bir süre aracımda gururla taşıdım. yanımda eşim de vardı, gezginkorsan standını ziyaret edeceğiz falan diyordum heyecanla. yani biraz hayal kırıklığına uğradım. ama bilmiyorum bu sene gelirsem yine araç kokularından almaya geleceğim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap mesajları okuyunca ben de şaşırıyorum daha farklı bekliyordum yada bana öyle denk geldi. orada insanlar gönüllülük esasına göre bulunuyor bu çok güzel. ama benim gibi düşünenler olması muhtemel. ben bunu pozitif bir eleştiri olarak gönderiyorum., tartışma olsun istemiyorum. istanbulda yaşasam, ben de görev almak istedim. bunu sadece naçizane bir tespit olarak gönderiyorum.
*

G. Ö.

Ben aslında bunun yanlış anlaşılmasını istemiyorum. biz geçen sene istanbul'a sırf fuar için günübirlik gelmiştik. standımızı da ziyaret ettim. ancak çok soğuktu stanttaki kişiler. forumu takip ettiğimi vs.. söyledim. iletişim kurmaya çalıştım. açıkçası bizim elimize bir araba kokusu tutuşturup yolladılar. hoş güzel de kokuydu bir süre aracımda gururla taşıdım. yanımda eşim de vardı, gezginkorsan standını ziyaret edeceğiz falan diyordum heyecanla. yani biraz hayal kırıklığına uğradım. ama bilmiyorum bu sene gelirsem yine araç kokularından almaya geleceğim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap mesajları okuyunca ben de şaşırıyorum daha farklı bekliyordum yada bana öyle denk geldi. orada insanlar gönüllülük esasına göre bulunuyor bu çok güzel. ama benim gibi düşünenler olması muhtemel. ben bunu pozitif bir eleştiri olarak gönderiyorum., tartışma olsun istemiyorum. istanbulda yaşasam, ben de görev almak istedim. bunu sadece naçizane bir tespit olarak gönderiyorum.

Böyle bir intiba edinmiş olmanıza üzülürüz. Mutlaka bir izahı vardır ama önemli olan sizin ne hissettiğiniz. Stant hepimizin, sahibi olarak adım atın içeriye. Bu sene gelirseniz belki daha güzel duygularla ayrılırsınız. Bekleriz. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. E.

Merhabalar,
Standı mutlaka ziyaret edeceğiz.Ziyaret sırasında Gezgin Korsan flaması da satın alabilme imkanımız olursa çok iyi olur.
Fuarda görüşmek üzere..
*

H. E.

"Bu ne soğukluk lan!" diye naralanın bence. "Hepinizin adını aldım, moderasyona şikayet edicem!" diyin.

Üzücü olmuş ama kesinlikle öyle olmasını amaçlamıyoruz. Yorgun bir zamana denk gelmiştir. Orası sizin de standınız. Sahibi hepimiziz. Bu sene daha iyi olur umarım.

*

S. Ç.

Soğuk olanlarına denk gelmişsiniz...Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Keşke biraz daha kalsaymışınız..sıcak olanlarınada denk gelirdiniz..
Bu sefer eşinizle gittiğinizde köşedeki masaya oturun ve izleyin..intibanızın nasıl değiştiğini göreceksiniz..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

D. U.

Beni de yaz 7 gün Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap