0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

*

M. G.

You are not allowed to view images. Register or Login

Haydi korsanlar fuara!!

Bu yıl da  Avrasya Boat Show katılımcısıyız.

Gezgin Korsan, CNR AVRASYA BOAT SHOW -2019'da  Ana Fuaye A 11'de.

Sektörün bu önemli fuarında, 9.000'i aşan katılımcısıyla, hem Gezgin Korsan'ı tanıtacağımız hem Gezgin Korsan Forum, Gekopedia, Gezgin Korsan Rehber,  Gezgin Korsan Sosyal Medya hesapları (Facebook, Twitter, Instagram), Zello Kanalı ve Gezgin Korsan Radyo ve Gezgin Korsan TV'yi anlatacağımız standımızda görev almak isteyen GÖNÜLLÜ korsanları bekliyoruz.

Geçen yıl çok keyifli bir fuar yaşadık.

Standımız Gezgin Korsanlar için bir buluşma ve yüz yüze tanışma noktası oldu. Bu yıl da bir soluklanıp, oturup dinlenebileceğimiz, bir çay-kahve-su içip bir şeyler atıştırabileceğimiz, fuara gelirken yanında kurabiye, börek, dolma getirenlerin ikramlarını tadabileceğimiz, bol bol dedikodu yapıp moderasyonu çekiştirebileceğimiz bir buluşma noktası olacaktır. You are not allowed to view images. Register or Login

Yardımcı olmak isteyenler öne çıksın lütfen.

You are not allowed to view images. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

*

A. Ü.

Stant kurulur iken stant kurumuna yardım amaçlı mesai saatleri dışında akşam fuar alanına gelebilirim.

Fuarın son günü pazar gün tam gün stant görevlisi olabilirim.
« Last Edit: February 01, 2019, 00:25:08 by Ali Ünalan »

*

E. A.

Çay-kahve ,kurabiye-börek tüketmekte yardımcı olabilirim.ÖZellikle sarma-dolma tüketmekte oldukça başarılıyımdır.İstanbul dışından geleceğim için net tarih veremiyorum,siz her an hazır bulundurun malzemeleri You are not allowed to view images. Register or Login

*

H. E.

Çay-kahve ,kurabiye-börek tüketmekte yardımcı olabilirim.ÖZellikle sarma-dolma tüketmekte oldukça başarılıyımdır.İstanbul dışından geleceğim için net tarih veremiyorum,siz her an hazır bulundurun malzemeleri You are not allowed to view images. Register or Login

Allah razı olsun Ender. Çok önemli bir sorunumuzu çözdün. Ellerim dolmadan yağlanacak diye endişeleniyordum.  You are not allowed to view images. Register or Login

*

G. Ö.

Stand nöbet listesini tutmaya başlayalım o zaman. You are not allowed to view images. Register or Login You are not allowed to view images. Register or Login

Korsanlar, fuar süresince herhangi bir gün olabileceği gibi, öğleden önce ya da sonra olmak üzere görev almak isteyebilirler. Birden fazla güne de talip olabilirler. Özellikle hafta içi müsait olan korsanların ''Ben de varım!'' demesini bekliyoruz.

Stand nöbet çizelgesi, fuar yaklaşırken talip olan korsanlarla birlikte hazırlanacaktır.

''Ben de varım!'' diyen korsanları göreliiiim! You are not allowed to view images. Register or Login  You are not allowed to view images. Register or Login

01- Ali Ünalan
02- Celil Çevik
03- Özer Aydınkaya
04- Gülümser Özharar

« Last Edit: February 14, 2020, 16:12:41 by Gülümser Özharar »

*

A. Ş.

Hafta içi ben de müsaitim arkadaşlar...
*

E. A.

23-24 subat tarihlerinde nöbet tutabilirim.
*

G. Ö.

Stand nöbet listesini tutmaya başlayalım o zaman. You are not allowed to view images. Register or Login You are not allowed to view images. Register or Login

Korsanlar, fuar süresince herhangi bir gün olabileceği gibi, öğleden önce ya da sonra olmak üzere görev almak isteyebilirler. Birden fazla güne de talip olabilirler. Özellikle hafta içi müsait olan korsanların ''Ben de varım!'' demesini bekliyoruz.

Stand nöbet çizelgesi, fuar yaklaşırken talip olan korsanlarla birlikte hazırlanacaktır.

''Ben de varım!'' diyen korsanları göreliiiim! You are not allowed to view images. Register or Login  You are not allowed to view images. Register or Login

01- Ali Ünalan
02- Celil Çevik
03- Özer Aydınkaya
04- Gülümser Özharar
05- Atilla Sayan
06- Ender Avcu

*

B. Ö.

Ben de ben de ben de...  Her iki hafta sonu nöbetteyim You are not allowed to view images. Register or Login
*

C. Ç.

01- Ali Ünalan
02- Celil Çevik
03- Özer Aydınkaya
04- Gülümser Özharar
05- Atilla Sayan
06- Ender Avcu

Eminimki bu yil gecen yil a gore daha kalabalik olacagiz

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*

Z. C. G.

23 şubat-2 mart her 2 cumartesi de tam gün gelebilirim You are not allowed to view images. Register or Login
*

N. D.

Ne yazikki nöbet konusunda yardimci olamayacagim, 2-3 Mart Cumartesi Pazar kismetse ordayim.

Teknenin bazi eksiklerini veya yenilemeleri yapmak istiyorum bu sene, sizlerlende güzel sohbetler etmek,
görmedigim tanismadim korsanlarlan tanismak, tanidiklarimi tekrar görmek dilegiylen.

*

H. G.

İtinayla nöbet tutulur.
Listeye ekleyiniz.
*

C. Ç.

Standimiz nerede olacak,yine fuayedeyiz değilmi?

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*

E. Y.

Geliriz illâki. Gelmişken de erken geliriz, kovulana kadar kalırız You are not allowed to view images. Register or Login