0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

E. Y.

Bir de iki standı aynı anda idare edenler var  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

A. Ü.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bir de iki standı aynı anda idare edenler var  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Erol ağbi büyük adamsın vesselam  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Erol ağbi beni DAK-SAR da bot kaptanı yapmadınya ona yanıyorum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Şubat 03, 2019, 22:21:02 Gönderen: Ali Ünalan »

*

G. Ö.

Stand nöbet listesini tutmaya başladııık! Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Korsanlar, fuar süresince herhangi bir gün olabileceği gibi, öğleden önce ya da sonra olmak üzere görev almak isteyebilirler. Birden fazla güne de talip olabilirler. Özellikle hafta içi müsait olan korsanların ''Ben de varım!'' demesini bekliyoruz.

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da her gün fuar nöbetinde en az 3-4 korsanın olmasını hedefliyoruz. Tecrübe etmeyenler için söylemeliyiz ki, nöbetler çok keyifli geçiyor.

Stand nöbet çizelgesi, fuar yaklaşırken talip olan korsanlarla birlikte hazırlanacaktır.

''Ben de varım!'' diyen korsanları göreliiiim! Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

01- Ali Ünalan
02- Celil Çevik
03- Özer Aydınkaya
04- Gülümser Özharar
05- Atilla Sayan
06- Ender Avcu
07- Betül Özçelik
08- Zeynep Cansu Göçmez
09- Erol Yapıcı
10- İa Beridze
11- Deniz İpekçi
12- Sinan Özkan
13- Aziz Eryavuz
14- Aren Santikyan
15- Hakan Gönüllü
16- Demir Uğun
17- Cenk Gürsel
18- Göksel Görkem
19- Hüseyin Soyal

*

G. Ö.

Stand nöbet listesini tutmaya başladııık! Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Korsanlar, fuar süresince herhangi bir gün olabileceği gibi, öğleden önce ya da sonra olmak üzere görev almak isteyebilirler. Birden fazla güne de talip olabilirler. Özellikle hafta içi müsait olan korsanların ''Ben de varım!'' demesini bekliyoruz.

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da her gün fuar nöbetinde en az 3-4 korsanın olmasını hedefliyoruz. Tecrübe etmeyenler için söylemeliyiz ki, nöbetler çok keyifli geçiyor.

Stand nöbet çizelgesi, fuar yaklaşırken talip olan korsanlarla birlikte hazırlanacaktır.

''Ben de varım!'' diyen korsanları göreliiiim! Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

01- Ali Ünalan
02- Celil Çevik
03- Özer Aydınkaya
04- Gülümser Özharar
05- Atilla Sayan
06- Ender Avcu
07- Betül Özçelik
08- Zeynep Cansu Göçmez
09- Erol Yapıcı
10- İa Beridze
11- Deniz İpekçi
12- Sinan Özkan
13- Aziz Eryavuz
14- Aren Santikyan
15- Hakan Gönüllü
16- Demir Uğun
17- Cenk Gürsel
18- Göksel Görkem
19- Hüseyin Soyal
20- Tülin Bilgi
21- Kaan Karaelmas

*

H. A. T.

Merhaba.Bu sene fuara gelmeye karar verdik.Derinlik gostergesi gibi ihtiyaclarimiz var.Varsa fethiye'den oraya getirilecek birseyiniz yardimci oluruz.

*

G. Ö.

CNR 'ın geçen sene olduğu gibi bu yıl da Gezgin Korsanlara ücretsiz e-davetiye kodu yollamasını bekliyoruz.

Geldiğinde burada paylaşacağız.

Gezgin Korsan, CNR AVRASYA BOAT SHOW 2019'da  Ana Fuaye A 11'de.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

C. D.

2 haftasonundan birinde 1 gün ben de varım... ama hangi h.sonu şuan belirtemiyorum
*

G. Ö.

Korsanlar, fuar süresince herhangi bir gün olabileceği gibi, öğleden önce ya da sonra olmak üzere görev almak isteyebilirler. Birden fazla güne de talip olabilirler. Özellikle hafta içi müsait olan korsanların ''Ben de varım!''demesini bekliyoruz.

01- Ali Ünalan
02- Celil Çevik
03- Özer Aydınkaya
04- Gülümser Özharar
05- Atilla Sayan
06- Ender Avcu
07- Betül Özçelik
08- Zeynep Cansu Göçmez
09- Erol Yapıcı
10- İa Beridze
11- Deniz İpekçi
12- Sinan Özkan
13- Aziz Eryavuz
14- Aren Santikyan
15- Hakan Gönüllü
16- Demir Uğun
17- Cenk Gürsel
18- Göksel Görkem
19- Hüseyin Soyal
20- Tülin Bilgi
21- Kaan Karaelmas
22- Can Doğan
23- Salih Öztürk

*

M. A.

Merhaba,
İşlerimden dolayı sadece bir gün gelebileceğim fuara.. O yüzden üzülerek ve utanarak  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap görev alamayacağımı bildirmek istiyorum. Ama tabiki uğrayacağım...

Tek bir günüm olduğu için affınızı rica ediyorum...
*

G. Ö.

Merhaba,
İşlerimden dolayı sadece bir gün gelebileceğim fuara.. O yüzden üzülerek ve utanarak  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap görev alamayacağımı bildirmek istiyorum. Ama tabiki uğrayacağım...

Tek bir günüm olduğu için affınızı rica ediyorum...

Estağfurullah.

Bekleriz... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. Ş.

Gülümser korsanım, kimi hangi tarihe yazacağınız ne zaman belli olur?
*

G. Ö.

Atilla Korsan, siz hafta içine taliptiniz. Günlerinizi belirlediyseniz, bilderebilirsiniz. Eğer fark etmiyorsa, fuar yaklaşırken nöbet çizelgesini ''Ben de varım!'' diyen korsanlarla görüşerek hazırlayacağız.

Fuar başlayana kadar talip olduğunuz gün - günlerde değişiklik de  yapabilirsiniz. İnsanlık hali...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

A. Ş.

Atilla Korsan, siz hafta içine taliptiniz. Günlerinizi belirlediyseniz, bilderebilirsiniz. Eğer fark etmiyorsa, fuar yaklaşırken nöbet çizelgesini ''Ben de varım!'' diyen korsanlarla görüşerek hazırlayacağız.

Fuar başlayana kadar talip olduğunuz gün - günlerde değişiklik de  yapabilirsiniz. İnsanlık hali...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

O zaman fuar yaklaşırken hangi güne ihtiyaç olursa, o güne yazarsınız beni. Gün farketmez.
*

S. A.

Gülümser abla beni yazdın değil mi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Hafta sonu daha uygun ....
*

G. Ö.

Gülümser abla beni yazdın değil mi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Hafta sonu daha uygun ....

Tabii ki Safter... Sensiz olur mu? Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap