0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Hakan Erim

• * Gezgin Korsan
  • 14.355
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Tekne Adı
  • S/Y Ekip, İstanbul
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Standimiz nerede olacak,yine fuayedeyiz değilmi?

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu sene dha büyük, köşe stand. Simit Sarayı'nın karşısı.
S/Y Ekip
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Çevrimiçi Ali Aygın

• * Gezgin Korsan
  • 336
    • Yaşadığı Şehir
  • Antalya
    • Tekne Adı
  • ATLAS, Antalya
Ben anlamadım 2 fuar mı var ?

Via ve cnr.

Tarihler çakışmıyor herhalde, kim nerde ?
GeKo

Gezgin Korsan Sosyal Medya Hesaplarını Takip Ediniz

*

Çevrimdışı Celil Çevik

• * Gezgin Korsan
  • 245
    • Yaşadığı Şehir
  • istanbul
Standimiz nerede olacak,yine fuayedeyiz değilmi?

Bu sene dha büyük, köşe stand. Simit Sarayı'nın karşısı.
[emoji106][emoji106][emoji106]

*

Çevrimdışı Hakan Erim

• * Gezgin Korsan
  • 14.355
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Tekne Adı
  • S/Y Ekip, İstanbul
Ben anlamadım 2 fuar mı var ?

Via ve cnr.

Tarihler çakışmıyor herhalde, kim nerde ?

O, hoooo, oo! Sektörde çok yenisiniz galiba Ali Korsan.  Biz burada tek fuara gidenleri sevmeyiz.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
S/Y Ekip

*

Çevrimiçi Ender Avcu

• * Gezgin Korsan
  • 557
    • Yaşadığı Şehir
  • Bursa
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Tekne Adı
  • S/Y Reina,TRİLYE
Hoşuma giden ulaştırma bakanlığı standı ile yan yana olmak. Konusacagımız konular olacaktır mutlaka
Hayatta ilk yapmanız gereken şey gerçekten ne istediğinize karar vermektir.
*

Çevrimdışı Hakan Zorlu

• * Gezgin Korsan
  • 7.200
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Tekne Adı
  • S/Y Maşallah
    • S/Y Maşallah
Hoşuma giden ulaştırma bakanlığı standı ile yan yana olmak. Konusacagımız konular olacaktır mutlaka

Son 2 yıldır stant boş, gelmiyolar.
S/Y Maşallah
*

Çevrimdışı Hakan Zorlu

• * Gezgin Korsan
  • 7.200
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Tekne Adı
  • S/Y Maşallah
    • S/Y Maşallah
Çay-kahve ,kurabiye-börek tüketmekte yardımcı olabilirim.ÖZellikle sarma-dolma tüketmekte oldukça başarılıyımdır.İstanbul dışından geleceğim için net tarih veremiyorum,siz her an hazır bulundurun malzemeleri Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Allah razı olsun Ender. Çok önemli bir sorunumuzu çözdün. Ellerim dolmadan yağlanacak diye endişeleniyordum.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Abi, insan diilsiniz siz yaaa. bildiğin orantısız güç esprisi olmuş ikisi de..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
S/Y Maşallah

Android ve iOS İşletim Sistemli Mobil Cihazlar İçin Radyo Gezgin Korsan Aplikasyonunu İndirebilirsiniz

*

Çevrimdışı Hakan Erim

• * Gezgin Korsan
  • 14.355
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Tekne Adı
  • S/Y Ekip, İstanbul

Son 2 yıldır stant boş, gelmiyolar.

Lütfen bu tür ifadelerle kurumlarımızı yıpratmayalım. "Hizmetlerini sergiliyor ve denizciliğimize yaptıkları katkıları anlatıyorlar" daha doğru bir ifade bence.
S/Y Ekip
*

Çevrimiçi Demir Uğun

• * Gezgin Korsan
  • 240
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Tekne Adı
  • Conquest, Marmaris
7/24 müsaitim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Kurulum, söküm, nöbet için haber verin yeter.
*

Çevrimiçi Cenk Gürsel

• * Gezgin Korsan
  • 3.662
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul -Tuzla
    • Tekne Adı
  • S/Y Kara S/Y.Kuzeyyıldızı Tuzla ⛵
Ender'in olmadığı günlerde nöbet tutarım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
"Geldikleri Gibi Giderler"  Gazi Mustafa Kemal Ataturk
*

Çevrimdışı Göksel Görkem

• * Gezgin Korsan
  • 47
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Sosyal Ağ Hesapları
Degerli Gekolar,

Ben bildiğiniz uzere yeni bir denizciyim..Cok bilgim olmasada yıllarca kendı sektorumde uluslararası fuarlarda standlarda bolca çalıştım ve bu konuda hayli deneyimim var..Bana Standın amacını ve yapılması gerekeni soylerseniz bende zevkle nobet tutabilirim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Saygı ve Sevgilerimle,
*

Çevrimdışı Ali Ünalan

• * Gezgin Korsan
  • 3.494
    • Yaşadığı Şehir
  • İSTANBUL
    • Tekne Adı
  • S/Y Çokomel
Degerli Gekolar,

Ben bildiğiniz uzere yeni bir denizciyim..Cok bilgim olmasada yıllarca kendı sektorumde uluslararası fuarlarda standlarda bolca çalıştım ve bu konuda hayli deneyimim var..Bana Standın amacını ve yapılması gerekeni soylerseniz bende zevkle nobet tutabilirim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Saygı ve Sevgilerimle,

Göksel korsanım kendi adıma geçen yıl bir gün stant görevlisi oldum bir kaç korsan arkadaşla birlikte gözlemlerimi yazayım,stant a gelen GEKO ,veya normal misafirlerle ilgilenmek tanışmak GEKO yu anlatmak, GEKO olanlar zaten sistemi bildikleri için sorun olmuyor Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap GEKO olmayanlara üye olmak isteyenlere broşür verip doldurmak,gelirken gıda anlamında stantta bişyler getirenlerin getirdikleri gıdaları paravanın arkasında,test etmek  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap sorun yok ise gıdalarda Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap masalar daki ikramlar bittiğinde takviye yapmak,bana göre kolay iş,stantta görev yapmış deneyimli arkadaşlar deneyimlerini yazarlar zaten,ZOR BİŞİY YOK MAKSAT GÖNÜLLÜ OLARAK GEKO YA BİR TUĞLA KOYMAK..
“Merhaba denizci, sen de senden sonrakilere anlat…”

S/Y Çokomel
*

Çevrimdışı Göksel Görkem

• * Gezgin Korsan
  • 47
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Sosyal Ağ Hesapları
Degerli Gekolar,

Saygı ve Sevgilerimle,

Göksel korsanım kendi adıma geçen yıl bir gün stant görevlisi oldum bir kaç korsan arkadaşla birlikte gözlemlerimi yazayım,stant a gelen GEKO ,veya normal misafirlerle ilgilenmek tanışmak GEKO yu anlatmak, GEKO olanlar zaten sistemi bildikleri için sorun olmuyor Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap GEKO olmayanlara üye olmak isteyenlere broşür verip doldurmak,gelirken gıda anlamında stantta bişyler getirenlerin getirdikleri gıdaları paravanın arkasında,test etmek  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap sorun yok ise gıdalarda Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap masalar daki ikramlar bittiğinde takviye yapmak,bana göre kolay iş,stantta görev yapmış deneyimli arkadaşlar deneyimlerini yazarlar zaten,ZOR BİŞİY YOK MAKSAT GÖNÜLLÜ OLARAK GEKO YA BİR TUĞLA KOYMAK..
Ali korsanım test etme konusunda sorun yok)))Ben yeni bir denizci olarak ve Geko sitesinden uye olduğum faydalanımlarımı,edindiğim tecrübeleri,Ustadların yardımlarını zevkle anlatır ve tanıtırım:))Bana sadece sigara içmek için mola versinler ,ben standtta zevkle gonulullu olarak istenilen zamanlarda nobet tutarım ve standta gelen kişileri Geko ilei ilgili  aydınlatırım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Şubat 03, 2019, 12:20:09 Gönderen: Göksel Görkem »
*
Stand nöbet listesini tutmaya başlayalım o zaman. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Korsanlar, fuar süresince herhangi bir gün olabileceği gibi, öğleden önce ya da sonra olmak üzere görev almak isteyebilirler. Birden fazla güne de talip olabilirler. Özellikle hafta içi müsait olan korsanların ''Ben de varım!'' demesini bekliyoruz.

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da her gün fuar nöbetinde en az 3-4 korsanın olmasını hedefliyoruz. Tecrübe etmeyenler için söylemeliyiz ki nöbetler çok keyifli geçiyor.

Stand nöbet çizelgesi, fuar yaklaşırken talip olan korsanlarla birlikte hazırlanacaktır.

''Ben de varım!'' diyen korsanları göreliiiim! Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

01- Ali Ünalan
02- Celil Çevik
03- Özer Aydınkaya
04- Gülümser Özharar
05- Atilla Sayan
06- Ender Avcu
07- Betül Özçelik
08- Zeynep Cansu Göçmez
09- Erol Yapıcı
10- İa Beridze
11- Deniz İpekçi
12- Sinan Özkan
13- Aziz Eryavuz
14- Aren Santikyan
15- Hakan Gönüllü
16- Demir Uğun
17- Cenk Gürsel
18- Göksel Görkem

*

Çevrimdışı Ali Ünalan

• * Gezgin Korsan
  • 3.494
    • Yaşadığı Şehir
  • İSTANBUL
    • Tekne Adı
  • S/Y Çokomel
Degerli Gekolar,

Saygı ve Sevgilerimle,

Ali korsanım test etme konusunda sorun yok)))Ben yeni bir denizci olarak ve Geko sitesinden uye olduğum faydalanımlarımı,edindiğim tecrübeleri,Ustadların yardımlarını zevkle anlatır ve tanıtırım:))Bana sadece sigara içmek için mola versinler ,ben standtta zevkle gonulullu olarak istenilen zamanlarda nobet tutarım ve standta gelen kişileri Geko ilei ilgili  aydınlatırım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Sigara içen birisi olarak sigara konusu çok kolay Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap GEKO stantı giriş ve çıkış kapılarına çok yakın bitişik içeriye girdiniz diyelim,sigara içmek istiyorsunuz GİRİŞ kapısı ile işin yok artık Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap çıkış kapısındaki güvenliklere GEKO stantında görevliyim derseniz sizi dışarı bırakırlar sigaranızı içtiğinizde ÇIKIŞ kapısından içeri girebilirsiniz,kapıdaki güvenlikler GEKO stantını çok sevmişler arada bir gelip çay cafe alıyorlar işi kankaya bağlıyorsunuz zaten kısaca sigara için giriş çıkış, ÇIKIŞ kapısından çok kolay Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap 

Stant görevlisi olduğunuzda zaten yanınızda başka nöbetçiler oluyor,bu zaten sorun değil,dönüşümlü dönüyor işler,veya gelmişiken fuarı dolaşmak istiyorsunuz illaki GEKO birileri gelir ziyaretçi olarak, yerime yarım saat bak dersen bakarlar Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Şubat 03, 2019, 21:57:14 Gönderen: Ali Ünalan »
“Merhaba denizci, sen de senden sonrakilere anlat…”

S/Y Çokomel