0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

F. T.

Cok guzel bir gelisme, emegi olan herkese tesekkur ederim.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

A. S.

Elden ne gelirse,kızımın kurabiyeleri ile yanınızdayım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap)) Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

A. I.

Ben de varım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

T. G.

Vakit bulursam bende katılmak isterim

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*

S. A.

Gülümser abla beni unutma  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

G. Ö.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Gülümser abla beni unutma  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Mümkün mü ? Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. Y.

Sanırım ben de olabilirim. Olabilirsem de hafta içi olabilirim diye düşünüyorum. Daksar standına da yakın olursa "ohh! miss!!" Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. Ç.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Didim uzak, gönlüm sizinle, olmaz mı?
*

A. B.

Elden ne gelirse,kızımın kurabiyeleri ile yanınızdayım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap)) Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Kurabiye varsa ben de varım:)
*

H. G.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Kurabiye varsa ben de varım:)

Baştan niye söylemiyorsunuz? o zaman ben de varım.   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

G. Ö.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Didim uzak, gönlüm sizinle, olmaz mı?

Gönül bağı çok kıymetli. Yanımızda olacaksınız. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. E.

Perşembe günü  :)olursa ben de varım.
*

H. Z.

Yerimiz belli olmuş, Gülümser ve Tuğrul korsanlar şu an fuar alanındalar  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Fuar malzemeleri de neredeyse hazırlanmış durumda.

Haydi Fuara  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Ö. A.

Merhabalar ,

Hafta içi Salı perşembe arası bir gün bende görev alabilirim.
*

M. A. Z.

Bodrum'dan geleceğim. Nöbet tutamam ama kurabiyelerin tadına bakmak isterim. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap