0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Fatih Tanış

• * Gezgin Korsan
  • 1.668
    • Yaşadığı Şehir
  • Sakarya
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Tekne Adı
  • Denizin Fatihi
    • Denizin Fatihi Mavilerde
Cok guzel bir gelisme, emegi olan herkese tesekkur ederim.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
DENİZİN FATİHİ  / Fethiye Körfezi
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Çevrimdışı Aren Santikyan

• * Gezgin Korsan
  • 60
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Tekne Adı
  • Tırçun,KINALIADA
Elden ne gelirse,kızımın kurabiyeleri ile yanınızdayım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap)) Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Gezgin Korsan Sosyal Medya Hesaplarını Takip Ediniz

*

Çevrimdışı Ahmet Ilgaz

• * Gezgin Korsan
  • 426
    • Yaşadığı Şehir
  • Bakırköy, İstanbul
    • Tekne Adı
  • s/y sanda
Ben de varım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
It does not matter how slowly you go so long as you do not stop!
*

Çevrimdışı Tümay Gören

• * Gezgin Korsan
  • 4.375
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • http://www.sualtihizmetleri.com
Vakit bulursam bende katılmak isterim

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

S/Y  ÖZİ

*

Çevrimdışı Safter Atay

• * Gezgin Korsan
  • 149
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • www.sailingtoturk.com
Gülümser abla beni unutma  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

..eğer bir gün Allah'a olan inancın azalırsa, fırtınalı bir havada denize açıl inancın kuvvetlenecektir........
*
Gülümser abla beni unutma  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Mümkün mü ? Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Çevrimdışı Erol Yapıcı

• * Gezgin Korsan
  • 3.939
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Tekne Adı
  • ŞH-KADIKÖY
Sanırım ben de olabilirim. Olabilirsem de hafta içi olabilirim diye düşünüyorum. Daksar standına da yakın olursa "ohh! miss!!" Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Android ve iOS İşletim Sistemli Mobil Cihazlar İçin Radyo Gezgin Korsan Aplikasyonunu İndirebilirsiniz

*

Çevrimdışı Metin Çakmakçı

• * Gezgin Korsan
  • 489
    • Yaşadığı Şehir
  • Didim D-Marin G Pontonu
    • Tekne Adı
  • Pongo s/y
    Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Didim uzak, gönlüm sizinle, olmaz mı?
Follow your dreams, they know the way.
*

Çevrimdışı Ali Baha

• * Gezgin Korsan
  • 317
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
Elden ne gelirse,kızımın kurabiyeleri ile yanınızdayım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap)) Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Kurabiye varsa ben de varım:)
*

Çevrimdışı Hakan Gönüllü

• * Gezgin Korsan
  • 822
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Sante'nin Bloğu
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Kurabiye varsa ben de varım:)

Baştan niye söylemiyorsunuz? o zaman ben de varım.   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Her insanın düşündüğünü söylemeye,
Her dinleyenin de ona karşı çıkmaya hakkı vardır.
*
    Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Didim uzak, gönlüm sizinle, olmaz mı?

Gönül bağı çok kıymetli. Yanımızda olacaksınız. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Çevrimdışı Aziz Eryavuz

• * Gezgin Korsan
  • 895
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Tekne Adı
  • BAMBAM, BAKIRKÖY BALIKÇI BARINAĞI
 Perşembe günü  :)olursa ben de varım.
S/Y Bambam- Bakırköy
*

Çevrimdışı Hakan Zorlu

• * Gezgin Korsan
  • 7.243
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Tekne Adı
  • S/Y Maşallah
    • S/Y Maşallah
Yerimiz belli olmuş, Gülümser ve Tuğrul korsanlar şu an fuar alanındalar  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Fuar malzemeleri de neredeyse hazırlanmış durumda.

Haydi Fuara  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
S/Y Maşallah
*

Çevrimdışı Özer Aydınkaya

• * Gezgin Korsan
  • 245
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Tekne Adı
  • ELIF- Netsel Marina
Merhabalar ,

Hafta içi Salı perşembe arası bir gün bende görev alabilirim.
*

Çevrimdışı Mehmet Ali Zor

• * Gezgin Korsan
  • 183
    • Yaşadığı Şehir
  • Yalıkavak / BODRUM
    • Tekne Adı
  • S/Y BELİNKA
Bodrum'dan geleceğim. Nöbet tutamam ama kurabiyelerin tadına bakmak isterim. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Rüzgâra hâkim olamıyorsan, yelkenlerini ona göre ayarla ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil, gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir.