0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

T. A.

Cumartesi uğradım, emeği geçenlere çok teşekkürler  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
(Alkışladım diye Oktay Korsan kızacak ama  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap )

*

O. E.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Cumartesi uğradım, emeği geçenlere çok teşekkürler  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
(Alkışladım diye Oktay Korsan kızacak ama  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap )

Olurmu hiç ne haddimize,
Bende bugün oradaydım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bir alkışla benden  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Selamlar
« Son Düzenleme: Şubat 18, 2018, 23:01:48 Gönderen: Oktay Eryılmaz »

*

G. Ö.

Gezgin Korsan CNR Avrasya Boat Show 2018'e ilişkin bir kısım fotoğraf ve videoların kolajı.

*

M. A.

Süpermiş...
Emeği geçen herkesin eline sağlık  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

A. Ü.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Gezgin Korsan CNR Avrasya Boat Show 2018'e ilişkin bir kısım fotoğraf ve videoların kolajı.

Çok güzel bir video olmuş,emeği geçen korsanlara teşekkür ederim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Fuarda bir şikayet duydum,söylemeden edemeyeceğim stantın önü çok kalabalık olduğu için fuara gelip giden misafirler sorun yaşamışlar Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

U. M.

Öncelikle emeği geçen herkese canıgönülden teşekkür ederim. Bir platform düşünün ki denizde ihtiyacınız olduğunda sesini bile duymadığı dostlarının yardım eli olsun, karada ihtiyacınız olduğunda size ışık tutsun. Bu açıdan değerlendirildiğinde kimi zaman sadece isimlerini bildiğim ellerini sıkma mutluluğuna eremediğim değerli dostlarımı görme fırsatım oldu. Değerli dostlar herzaman bir arada olan değil herzaman birbirini düşünenlerdir. Uzun zamandır hayat telaşı ve hayatımdaki değişen dinamikler sebebiyle forumda yazı yazamasam da deniz muhabbetinin geçtiği heryerde gururla “ben gezgin korsanın üyesiyim belki siz bilmiyorsunuz ama denizin olduğu heryerde mutlaka bir gezgin korsan vardır” demekten kendimi alamıyorum. Peki neden? Çünkü ben gezgin korsanı bir stk yerine bir aile gibi görüyorum. Tekne arayışımdan hayatımda ilk yelkenimi yapmam için yardımcı olan korsanlarıma, yolda bana zello ile destek olanlardan, “bu saatte açık market bulamazsınız biz yola çıkmadan önce sizin tekneye erzak bıraktık😅” değerli abilerime kadar yaşadığım her anıdan keyif aldım ve bir aile sıcaklığını hissettim. Fuar standlarını gezerken ismi lazım değil bir stantda ne işin var GK’da orada çok kavga gürültü var demesine hiç alınmadan hiç aldırış etmeden söylüyorum ben bir Gezgin Korsanım. Standımıza geldiğimde bende bir gezgin korsandım diyerek artık teknemin olmadığını ve sanki teknem yoksa bir Gezgin Korsan olamayacağımı düşünmeme karşı bir abimizin dediği gibi teknenin olmasına gerek yok çünkü gezgin korsan olmak için tekneye ihtiyaç yoktur. Bu söze eklenecek çok fazla birşey yok. Önemli olan Denizi sevmek, birbirimize saygı duymak ve herzaman bir Geko olmaktan keyif ve mutluluk duymaktır.