0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. G.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

14.01.2018 Gezgin Korsan Sohbet Toplantısı Toplantısı Sn. Kısmet Deniz POLAT 'Denizin Felsefesi' Sohbeti

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

14.01.2018 Gezgin Korsan Sohbet Toplantısı Toplantısı Sn. Hakan Erim 'Teknede İlkyardım' Sohbeti

« Son Düzenleme: Kasım 04, 2018, 20:50:39 Gönderen: Moderasyon Grubu »

*

M. G.

Ynt: 14 Ocak 2018 - Pazar, Gezgin Korsan Sohbet Toplantı İlanı
« Yanıtla #1 : Ocak 04, 2018, 02:11:50 »

Sohbet Konusu: Denizin Felsefesi
Sunan: Kısmet Deniz Polat
Tarih ve saat: 14 Ocak 2018 Pazar, 14:00 – 15:30

Kısmet Deniz Polat

Açılımı: Kısmeti deniz olan kadından Su' lu bir sunum; dalgalar, ahtapot, kırbaç vücutlu dansçılar, La Luna, iskele sancak yalpalayaraktan Pupa Yelken ...

Su' nucu: Kısmet Deniz Polat, Turkiye nin yelkenli ile dunya turu yapmis ilk maceraperestleri Sadun ve Oda Boro' nun hayatlarına doğmuş, şahit olmuş, paylaşmış, kaçmış, geri dönmüş dansçı, rehber, doktora terk, evli, iki çocuklu, bir kedili kişi.

Sohbet Konusu: Teknede ilk yardım. "Hiç bir şey yapmayarak nasıl kahraman olabilirsiniz??"
Sunan:  Hakan Erim
Tarih ve saat: 14 Ocak 2018 Pazar, 16:00 – 17:30

Hakan Erim

1964 model, 100+ kilo, tembel, gıcık.
Sırf istediği zaman “Açılın, ben doktorum!” diyebilmek için doktor oldu ama hiç demedi.
Tekne, elektronik ıvır zıvır, ahşap, maket, sosyoloji ve yüzlerce başka alana ilgi duyar. Hobi olarak tıpla uğraşmakta olup henüz meslek seçimi yapmadı. 20 – 30 sene sonra hangi mesleği seçeceğine karar verebilir.
İçten pazarlıklıları, iki yüzlüleri ve kirli hesapları olanları hemen farkeder, nefret eder.
Kimsenin bakmadığı zamanlarda çok güzel izbarço yapar.
« Son Düzenleme: Ocak 04, 2018, 02:17:49 Gönderen: Moderasyon Grubu »

*

H. E.

« Yanıtla #2 : Ocak 05, 2018, 08:49:13 »
Teknede bulundurulması gereken tıbbi malzeme de anlatılacak mı?

*

M. A.

« Yanıtla #3 : Ocak 05, 2018, 11:40:59 »
14 Ocak diğer Denizlerdeyiz toplantısı ile çakışıyor, birinden birini kaydırma şansımız olmaz mı?

İkisi de önemli ve güzel konular içeriyor...

Bebekten dolayı bu sene toplantı siftahım yoktu, Ocak'ta başlarım diyordum. Aynı güne 2 toplantı olmuş...

Ne yapacağız şimdi???  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

« Yanıtla #4 : Ocak 05, 2018, 11:48:43 »
14 Ocak diğer Denizlerdeyiz toplantısı ile çakışıyor, birinden birini kaydırma şansımız olmaz mı?

İkisi de önemli ve güzel konular içeriyor...

Bebekten dolayı bu sene toplantı siftahım yoktu, Ocak'ta başlarım diyordum. Aynı güne 2 toplantı olmuş...

Ne yapacağız şimdi???  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

İkisine de gitmeyin.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

T. Ö.

« Yanıtla #5 : Ocak 05, 2018, 12:12:35 »
Trakya anekdotu şöyle der:
Çingeneye sormuşlar ''aynı akşam iki yerde düğün olsa ne yaparsın'' diye o da ''Allah canımı alsın o zaman'' demiş.
*

M. A.

« Yanıtla #6 : Ocak 05, 2018, 12:13:38 »
İki bilgisayardan canlı yayını ikisini birden aynı anda evden izlemek de olabilir aslında..
Bu canlı yayınlar katılımcıları tembelliğe itebilir aman dikkat...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. E.

« Yanıtla #7 : Ocak 05, 2018, 12:38:14 »
İki bilgisayardan canlı yayını ikisini birden aynı anda evden izlemek de olabilir aslında..
Bu canlı yayınlar katılımcıları tembelliğe itebilir aman dikkat...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ha, haa... Bu da iyiymiş.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

A. Ü.

« Yanıtla #8 : Ocak 06, 2018, 00:13:45 »

Murat korsanım itiyor kendimden biliyorum :)bağlan canlı yayına,uzan,esne,meyvanıye,cafeni yudumla,caktırmadan burnunu karıştır,kaşın,açayip sevkli oluyor,sıfır trafikte cabası Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Aslında gitmek lazım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. E.

« Yanıtla #9 : Ocak 06, 2018, 00:29:24 »

Murat korsanım itiyor kendimden biliyorum :)bağlan canlı yayına,uzan,esne,meyvanıye,cafeni yudumla,caktırmadan burnunu karıştır,kaşın,açayip sevkli oluyor,sıfır trafikte cabası Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Aslında gitmek lazım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Oh! Keyfiniz bol olsun. Siz böyle keyif yapabilesiniz diye kimi korsanlar pazar sabahı erkenden uyanıp kilolarca yük taşıyorlar, 50 tane teknik sorunu çözüp, 6 saat reji masasında debeleniyorlar, katılanlar da ellerini ceplerine atıp makul bir  destekle mekan giderini ödüyorlar. Sonuçta hepimiz çok mutlu oluyoruz ve alnımız ak, sırtımız dik birlikteliğin keyfini yaşıyoruz. Hepiniz çok sağolun. İhtiyaç olduğunda herkes karşılıksız yardım ediyor. Bunun sağlanması çok önemli. Herkese teşekkürler, iyiyiz.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. Ü.

« Yanıtla #10 : Ocak 06, 2018, 00:37:33 »

Oh! Keyfiniz bol olsun. Siz böyle keyif yapabilesiniz diye kimi korsanlar pazar sabahı erkenden uyanıp kilolarca yük taşıyorlar, 50 tane teknik sorunu çözüp, 6 saat reji masasında debeleniyorlar, katılanlar da ellerini ceplerine atıp makul bir  destekle mekan giderini ödüyorlar. Sonuçta hepimiz çok mutlu oluyoruz ve alnımız ak, sırtımız dik birlikteliğin keyfini yaşıyoruz. Hepiniz çok sağolun. İhtiyaç olduğunda herkes karşılıksız yardım ediyor. Bunun sağlanması çok önemli. Herkese teşekkürler, iyiyiz.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Hakan korsanım,buna benzer bişiy yazacağınızı tahmin ediyordum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Haklısınızda.İlerki toplantıda sabah 7 de geleceğim,tüm ağır işleri bana verin,sizi dinlenin,bana talimat verin her şeyi yaparım,gercekten çok emek verdiniz tekrar teşekkürler.
İlerki toplantılara kesin katılacağım,daha önceden de söylediğim gibi havalar iyi iken denizde olmak
istiyorum kendi adıma Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Canlı yayının avantajlarından  bahsetmek istemiştim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Ocak 06, 2018, 00:55:49 Gönderen: Ali Ünalan »
*

H. E.

« Yanıtla #11 : Ocak 06, 2018, 13:27:05 »
Ya, yok, yanlış anlaşılmasın, kimse yüksünmüyor. Önemli olan bunaldığınız anda "ya, bir el atın" dendiğinde, bunu yapacak bir sürü insanın olduğunu bilmek. Bunu anlatmak istedim.
*

K. K.

« Yanıtla #12 : Ocak 07, 2018, 19:49:03 »
geko tv'den izleyebilecek miyiz?
*

A. B.

« Yanıtla #13 : Ocak 09, 2018, 00:49:02 »
Ben bu sefer yollarda olacağım için ilk defa katılamayacağım.

Herim zaten bir şey yapmamanın felsefesini anlatacak sanırım ama, Deniz'i kaçırmak istemezdim

Zaten merdivenlerden taşınacak motor jeneratör direk salma falan da yok.

*

L. K.

« Yanıtla #14 : Ocak 11, 2018, 22:35:06 »
Bu hafta sonu veya haftaya Istanbul ve cevresinde yelken yapacak bir ekibe katılmak isterim. Lutfen yardimci olur musunuz?

not: Umarim bu not tum korsanlara gider. Sistemi öğrenmeye calisiyorum. Kolay gelsin..