0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

E. B.

Tembel teneke korsan kardeşliği  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ooh yırttık unuttu bu fotoğraf yarışmasını sandınız dimi?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Unutmadım.. Sizi denedim bakalım bir itiraz ,bir talep gelicekmi diye.. Nerede bizim klasikleşmiş fotoğraf yarışmamız diyen olucakmı bakim dedim.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Tam da beklediğim gibi oldu . Kimse sormadı Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Olsun biz gene de yapıcaz. Sizde mecbur yollıycaksınıııızzzzzzzzz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Memlekete demokrasi böyle gelecek  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Zorla.. Hani herşey birdenbire oldu şiiri var ya Orhan Veli'nin onun gibi yani.. Herşey birdenbire ve zorla oldu dese daha gerçekçi bir şiir olucakmış sanki.

Temmuz ayında tatildeydim çekemedim, elektrikler kesildi, kedi girdi, Yunanda mahsur kaldım, Sicilyadayım dönücem, telefonuma köpeklerim işemiş, şimdi Atlantiği geçiyom dönünce yollarım , deniz çalkantılıydı 40-60 knot arası hava vardı çekemedim, piçko yaptırıyom bitsin çekcem, Bodruma gittim ama Cüneyt abimi göremedim zaten ilkokul arkadaşlarımla da buluşmam lazım (kendini hala ilkokulda filan sanıyomu ne ? ) , de da soru ekleri ayrı yazılmamış yollamam tarzı bahaneler ve kaprisler geçersiz. 

Geçen sefer fotoğraflara kattığım o eşsiz yorum ve uygulamaları fotoğrafları doğru dürüst yükliyemiyon yamuk yumuk çıkıyo diye dil uzatan zevat. BU bahane de geçersiz. Artık forum on numara oldu. Hakan Zorlu tatilde bilem neyim sizi düşündü cillop gibi oldu forum. En azından çökmüyo daha ne istiyonuz ?Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Af isterik diye mızmızlanan zevat. Hala öğrenemedinizmi? Allah affeder korsan affetmezzzz. Siz de gidin atılanlar kendiniz forum kurun kardeşim. Öz gezgin korsan diyin ne biliim diyin bişi işte. Aslında bööle zindan diye bi bölüm olsa bu atılanları o zindana atsak sintine gibi .. Bunlarda zindandan yazsa.. Nassı fikir. ?

Neyse bahane yok. Üstelik kurallar aynı . Ama bu sefer konu hem basit hem kolay. Kolay yerden soruyom yani.
Selfi çekiceksiniz. Arkanızda deniz ile ilgili bişi olucak. (beton olmaz) Mümkünse başka korsanlar ile beraber. Hem böylece forma bi faydanız olucak. Burada çok karizmatik çıkmışım diye koyduğuuz abuk fotoğraf ile tanınmadığınızdan hiç olmaz ise bu yolla neye benziyonuz anlarız.

Hadi hadi geç kaldık zaten.. Başladı anacım. mailler Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap ye yollanacaaak..

Hadi kaldırın poponuzu.. Sonra Tayo Mar a davet ederim halat manyağı yaparım sizi ona göre.. 

*

H. D.

Öğğğğğğğreeeeeeeeeetttttttttmeeeeeeeeniiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmm Bişi sorabilirmiyim?

*

E. B.

hey millet selfie dedik en basit fotoğraf dedik. Hadi daha iki tane geldi.. Yollayın anacım selfileri. ŞŞŞ size diyommm Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

F. T.

Özçekim.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

G. G.

Göndermekteyim...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. B.

Bak ben bu Gürhan kardeşimin iyi korsan olduğunu açtığı konu başlığından anladıydım zaten.  Teşekkürler Gürhan

Ne o kendinizi profil resminizdeki kadar yakışıkl ya da güzel bulmuyomusunuz yoksa..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. B.

Hakan Tiryaki bile genovası ile problem yaşarken bile çekip göndermiş. Hem de meşhur direğin tepesinden çekmiş. Süper bir fotoğraf.  Bu arada Hakan Tiryaki 'nin roman tadındaki yolculuk maceraları ile çektiği fotoğraf çelişiyo. Adam Bir cool luk abidesi. Ben okuyunca problem yaşıyo panik oluyo filan sanıyorum. Meğerse adam direk tepesinden ne güzel görüntü diye fotoğraf çekiyormuş.

Necla korsanım da diğer çeteci korsanlar ile çektiği fotoğrafı elimize ulaşmıştır efendim.

Özgür korsanım fotoğrafınız değerlendirmeye alınmıştır. Redaktör orada sen de varsın o yüzden senin göndermene gerek yok  Hem senin bıyıklarından yüzüne dikkat edemiyo kimse. Sen bıyıklarının fotoğrafını çek yolla olmadı  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

İrfan senin resmi de aldım. Süper .. Nerde çektin.?

eee selfie uzmanı Nilüfer hanım neredeler acaba,

İlke ?  Sen deniz gözlüksüz ve karada çek. İstemiyoz öyle denizin 50 metre dibinden filan.

Cüneyt BAygün den istemiyoruz. Onun son profil resmi zaten yeterince fecaaat. Daha beter bişi kaldıramaz korsan kardeşliği bu ara..

HAkan E bakalım ne göndericen çok merak ediyorum. Beton filan gönderme selfie göndericen Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Vural ? Sen bence yakışıklı oğlunun fotoğrafını çek gönder. Ee boynuz kulağı geçer dimi..

Betül.. Sen de makyajsız bi selfie gönder. (yelken yaparken bile full makyaj ,, hani şapkasız çıkmam abi gibilerinden )

Hüseyin abi senin fotoğraflar her zamanki gibi süper ancak bizim korsanlara uygun deeel. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Ama gerçekten merak ediyorum yelkenlide o kadar mürettebat neden anadan üryan geziyo:) ve sen bu fotoğrafları nereden buluyorsun. ? Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Eee hadi hem fikir veriyom.. hem bide hammaliyesi ile uğraşıyom. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bak Hakan Zorlu ya şikayet ederim beter olursunuz ona göre..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

slogan yapiim bari..

*

N. Ö.

yarın tatile başlıyorum Ersincim, selfie manyağı yapıcam seni Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. E.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
...
HAkan E bakalım ne göndericen çok merak ediyorum. Beton filan gönderme selfie göndericen Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
...

"Suratım beton gibi" rumuzlu özçekim fotoğrafı olarak aynı betonu göndereceğim elbette.

Göndereyim mi, aynı fotoğrafı kullanır mısın?

Sen daha nasıl bir belaya çattığının farkında değilsin.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Temmuz 11, 2014, 11:32:27 Gönderen: Hakan Erim »
*

H. D.

Bi yerlerden buluyoz işte.
Sana bir kamyon dolusu resim yolladım-YARIŞMALIK- ne olcek onlar
*

İ. Y.

Bayrampaşa'da çektim Ersin'cim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. B.

Hakan E gönderdiğin C130 beton gibi duruyodu . Daha kallavi bişi gönder istersen. Üstelik o yayınlandı . Yeni bişi lazım..

Hadi diyom. Bu arada benim arıza moderatör gülen suratım gitmiş. Nerden bulucam ben onu ...
*

B. Z.

Ben kitap bekliyorum hala Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. B.

UNuttuk iyimi ? Özür Belgin korsanım imzalı versiyonu Pazartesi yolluyorum. Ben de redaktör gibi mi oldum ne ? Vedalaşamıyorum kitaplardan.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. B.

ŞŞ Yunanda gezen korsanlar çok bişi istmedik. Kolay yerden sorduk. Selfi çekiceksiniz.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Nasılsa dönüceksiniz. Şimdi üff ne uğraşçaz bu arızayla geyiğini yemem. Bunun kış da var. Totonuz donarken sıcak çay içerken bu totoğrafları hatırlıycaksınız. Hadii Göndermeyenleri tipsiz ve çirkin ilan edicem ona göre  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Daha kötüsü Cüneyt abime veririm sizi bir yıl zımpara mahkumu olursunuz. Zımparalaya zımparalaya tekne kalmıcak ortada. Sanki eve mobilya yapıyo. (kıskanırım kıskanırım size ne  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  ) Üstelik uklalık ettim poliuretan kullan dedim. Klasikçiymiş efendim. Bildiğin yat verniği sürüyomuş ta... Görücem ben seneye o vernikleri ....  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap