0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

D. A.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Üstelik uklalık ettim poliuretan kullan dedim. Klasikçiymiş efendim. Bildiğin yat verniği sürüyomuş ta... Görücem ben seneye o vernikleri ....  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ben de gorucem Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap hep beraber gorecegiz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. B.

Ya hadi ben arızayım belli ediyom. Ya korsan kardeşliği siz gerçekten bi tuhafsınız ya... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap 229 kez okunmuş bir konu başlığına daha topu topu 10 selfi gelmedi daha . Malzeme olacağınızı düşünüp yollamıyonuz değilmi..

e siz de haklısınız tabi. Aynen öyle yapıcam..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Sizi gidi uyanık korsan kardeşliği sizi ..

Hadi yollayın bak Cüneyt abime söölerim sonra...

*

M. T. A.

Son çektiğim resimlere baktım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  hah! bu güzel, birincilik olmasa da ikinciliği var bunun dedim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  resim numarasını ezberledim. Bakayım nereye gönderilecekmiş dedim   aaa  o da ne Selfie şeysisi olacakmış  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap . İyi de kardeşim ben Hakan Zorlu muyum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap her gittiğim yerde özçekim yapayım. Yok tabii ki bende, neyse kısmet değilmiş naaasipse bi dahaki sefere..

*

U. K.

Özçekimi mi gönderdim
Herkese başarılar

*

E. B.

Metin Taner Acaroğlu korsanım.. Sen gönder. Boş ver selfie olmasın. Öz çekim filan . (şş redaktör bu öz çekim nasıl yazılacak.. bide buna farklı anlamlar yüklenirmi ne dersin Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap )

Yolla sen zaten fotoğraf kıtlığı çekiyoz. Bidaa ramazanda yarışma yapmıycam..

Nilüfer hadi nerde...

*

E. B.

*
Hakan E nerde fotoğraf
*

N. Ö.

Nilüfer hadi nerde...

yolluyorum Ersincim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
3 korsan bir arada Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. B.

Eveeet Nilüferin Selfie de imrendirici cinsten yani.. Midyeler felan..
*

H. E.

*
Hakan E nerde fotoğraf

Bi daha mı yolliim? "Yüzüm beton gibi" adlı özçekim demiştim ya...
*

E. B.

Başka beton fotoğrafı çek.. O nu yayınladık.. Olmaz artık o.   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

İ. N.

İlke ?  Sen deniz gözlüksüz ve karada çek. İstemiyoz öyle denizin 50 metre dibinden filan.

Nilüfere rakip olmak istemiyorum... Hem 4 oyu garanti onun Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

N. Ö.

İlke ?  Sen deniz gözlüksüz ve karada çek. İstemiyoz öyle denizin 50 metre dibinden filan.

Nilüfere rakip olmak istemiyorum... Hem 4 oyu garanti onun Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

İlkecan fotoğrafta 3 kişiydik, hadi üçümüz de oy verdik diyelim, oyu garanti olan 4.kişi kim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

İ. N.

İlkecan fotoğrafta 3 kişiydik, hadi üçümüz de oy verdik diyelim, oyu garanti olan 4.kişi kim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Midyeleri Sinan'ın kafası zannetmiş olabilirim.
*

A. Ç.

"Ooh yırttık unuttu bu fotoğraf yarışmasını sandınız dimi?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Unutmadım.. Sizi denedim bakalım bir itiraz ,bir talep gelicekmi diye.. Nerede bizim klasikleşmiş fotoğraf yarışmamız diyen olucak mı bakim dedim.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Tam da beklediğim gibi oldu . Kimse sormadı"

Çabanı sayı ile karşılıyor ama fotoğraf yarışması için kaygı duyuyorum. İlgi olmayan bir konuyu yaşatacağız diye çaba göstermemiz ne kadar doğru? Artık bu Güneşi batırsak mı?
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. D.

Gestapo neredesin? nerelere kayboldunnnnnn?