0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

E. B.

Evetttt sevgili korsan kardeşliği.. Haziran ayı fotoğraf yarışmasını başlatıyommmmm Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bu ay hem büyük şairimiz Nazım Hikmet' i anmak için konu başlığını O'nun  meşhur mısraları ile açtım..

Bana Mutluluğun resmini çiziebilrmisin Abidin..

Ama İşin kolayına kaçmadan.

Şimdi Haziran ayında yok tatildeydim , yok denizde yelken yapıyodum Yunandayım , bana da yıldırım düşütü (biraz gırgıra vuralım ve tekrar geçmiş olsun diyelim) internet yok giremedim bahaneleri geçerli değil.

Arkadaşımın düğünü var , ilkokul mezunlar derneği yemeğine gidicem gibi bahaneler ya da uzak bir akrabayı defalarca toprağa vermek gibi bahaneler out. Bahaneler de yaratıcı olsun lütfennn.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Şimdi Haziran ayında ne yapacağız? Bu sefer bu yarışma da iyice cıvıdı kardeşim diyenleri mahçup edecek bir iş yapacağız.

Ciddi hazırlıklı bir iş ...

Yarışma için korsanlar ekip kuracaklar.. sayı sınırı yok.. oluşacak ekip kendini deklare edecek ve tanıtacak. Her ekip kendine bir isim bulacak..

Örnek redaktör ve ben , ve Necip ve Cengo bir ekip olucaz. ekibin adı da rakıda balık gibi bir şey olacak..

BU ekip bir araya gelip beraber resim çekecekler.. Çıkacak resim ortak bir çalışma olmalı..

Konusu da mutluluğun resmi olacak. Fotoğraflar insan portresi olacak . Fotoğrafınız ile mutluluğu tariflemeye çalışacaksınız. Kendi ya da ekibin fotoğraflarını çekmek yasak. Selfi yok yani..

Fotoğrafın bir adı ve hikayesi de olacak. Fotoğrafa bir de hikaye yazacaksınız yani.. Yazılmış bir öyküyü de kullanabilirsiniz..

Öykü bulmakta zorlanan Nilüfer 'e baş vurabilir. O size bulur birşeyler.. Redaktörün yazdıklarından , Cüneyt ustanın yazdıklarından da esinlenebilirsiniz.

Bu sefer ödül ciddi.. ve sürpriz. (forum kurallarına uygun merak etmeyiniz.. )

15 Hazirana kadar takımları kurma süreniz var. 20 Haziran a kadar takımların tanıtımı.... Katılım süresi 30 Haziran. Oylama sadece 1 Hafta .. Sonuçlar.. Hemen.. Sürpriz ödül hemen.. Bu yarışmada ikinci ve üçüncüler ve mansiyon ödülü de olacak ..

Şİmdiden söyleyeyim ödül için katılmaya değer.. Kendim de katılacağım ..

Evvvettt korsan kardeşliği ..... DONGGGGGGGGGGG

zilin sesini duydunuz , süre başladı.. 

*

E. B.

Bana Mutluluğun resmini yapabilirmisin Abidin..

Ama İşin kolayına kaçmadan.

olacak , çekebilirmisin yazacaktım yanlış olmuş .. Özür..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Hemen itiraz hemen itiraz..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Sayı sınırı yok dedik ya kardeşlik.. Ekibin illa korsan olması da gerekmiyor. Hiç kimseyi bulamıyor iseniz tek kişilik ekip kurun sizde.. Alla Alaaa  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Sanal ekipte kurabilirsiniz. Ayrı yerlerde de olunsa birisi fikir verir, diğeri konu bulur , biri çeker... Bu kadar basit..

Alın size ekip ismileride buldum..

1 Dağdan gelip bağdakini çekerim şekerim  ekibi  (Necla... vs. vs.  ) Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

2 Yanlız Denizci Ali efe ve tayfası ekibi   ( Ali Kuban, sonra yine Ali Kuban ve Ali Kuban )  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Hikaye diye hayat hikayenizi de istemedik canım.. Daha önce yazılmış bir metin , ya da öyküden alıntı yapacaksınız. Nilüfer in konu başlığında bir sürü var.  Alın ordan bi tane..

*

H. E.

Nazım -mi soru ekini ayrı yazardı!  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. G.

Alıntı
Selfi
Buna da özçekim derdi.

*

A. K.

"yaLNız" diye yazılır...

*

N. Ö.

ben ekibimi kurdum, FATİH ve DENİZ Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
şu an bol bol mutluluğun fotoğrafını çekiyor Fatihcim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. B.

Nilüfer bak bu yarışmayı bu sefer tam istediğin hale soktum. Daha birinci olamazsan benim yapacağım birşey yok valla Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

(Şimdi bu tembel.. organzasyon yapar hammaliyesini bu garibim Fatihe yaptırır. bakınız İzmit gezisi organizasyonu..ekip ayağına yine çalıştırıcak bunları Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap ) E işte hikaye dedik profil dedik.. hepsi sende var.. Ekibe isim bul bide yazıyım bir numaraya...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

N. Ö.

grubun adı : "Denizin Fatihinin Prenses Kızı Tuananın Güzeller Güzeli Halası Nilüfer"

biraz uzun bir grup adı oldu sanırım, ben bi Fatih'le Deniz'e de sorayım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

D. H.

Ben onu bunu bilmem, mutluluğun net olarak fotoğrafını çekip yolladım, elle tutabilirsiniz yani o kaa  diyeyim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. B.

Dilek korsanım .. Öncelikle fotoğraf için teşekkürler. Baya bir güldürdünüz beni.. Ancak üzülerek fotoğrafınızı yarışmaya alamayacağım..
 Bu sefer ciddiyiz azcık.. Bir profil resmi olacak ve mutluluğu anlatacak bir şekilde. Ben en azından o mekanda mutlu birileri olacağına pek inanamıyorum doğrusu..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Yeni fotoğraf lütfen.. Profil olacak.. insan olması gerekmiyor. Bir şekilde mutluluğu gösterecek.. Zor biraz belki ama sizin tarzınız biraz zoru severim tarzı sanki .. Yeni fotoğrafı bekliyorum efendim..
*

N. B.

Ynt: bana mutluluğun resmini yapabilirmisin Abidin? Ama...
« Yanıtla #10 : Haziran 04, 2014, 20:32:31 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Nilüfer bak bu yarışmayı bu sefer tam istediğin hale soktum. Daha birinci olamazsan benim yapacağım bir şey yok valla Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

(Şimdi bu tembel.. organizasyon yapar hammaliyesini bu garibim Fatih'e yaptırır. bakınız İzmit gezisi organizasyonu..ekip ayağına yine çalıştırıcak bunları Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap ) E işte hikaye dedik profil dedik.. hepsi sende var.. Ekibe isim bul bide yazıyım bir numaraya...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bir şey ayrı yazılır.
organzasyon, organizasyon şeklinde yazılır.

Daha da var ama diğerlerini seni bu işten vazcaydırmamak   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap için yazmadım.
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap larına da razıyım Ersin korsan. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. B.

Eline sağlık Noyan abi.. Benim sayemde millet Türkçe öğreniyor.. Sen yeter ki bir şekilde foruma yazı yaz. Ben bir şeyden vaz caymam .. Merak etme Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

B. B.

İyi iş bu iş. Bunu sevdim. Bakalım.
*

D. H.

İtiraz ediyorum! Geçen ay beton detaylı bir fotoğraf bile vardı.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bence oy veren korsanlar karar vermeli ve her türlü fotoğraf kabul edilmeli  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Gönderdiğim fotoğraf yarışmaya dahil edilmezse bir daha ben de katılmam  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. B.

Vay..şantaj , enrtika ,tehdit ha.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Aldım gitti. Korsanlar oylamada karar versin Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Kural no bilmem kaç : kadınlarla hele birde korsansalar asla tartışma Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap