0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. A.

Ynt: 59. Yarışma Fotoğraf Seçme Anketi
« Yanıtla #30 : Haziran 29, 2020, 21:41:54 »
10 numaralı “bu camlar kirli galiba“ fotoğrafını Ayvalık’ta, akşam olurken Çamlık veya Çamlık Kahvesi, yanlış hatırlamıyorsam, tarafından minibüsle geçerken alelacele çekmiştim, vayy ne güzel gün batıyor diye... gün batmadan Şeytan Sofrası’na ulaşamaya çalışıyorduk sanırım... çok etkileyiciydi 

not: alelacele çekmesem de daha düzgün olmayacaktı  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap rastgelelikten kaynaklı bir güzellik içeriyor ek olarak benim için  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

S. Ç.

« Yanıtla #31 : Haziran 30, 2020, 00:17:16 »
Bence en güzel fotolardan biri..hele turuncu bulut ve yansıması..

*

i. t.

« Yanıtla #32 : Haziran 30, 2020, 00:42:34 »
benim cektigim 3. olan fotorafta garipcede bogaz kiyisi.
garipceye kahvaltiya gitmistik  hava kopmustu
deniz oldukca hircindi
garipce biraz icerde olsa dahi dalgalar bayagi sahili dovuyordu
yola kadar sular cikiyordu bende iceriden oylesine cekmistim bu goruntuyu.
garipcede cok guzel bir koy kahvaltisi yaptik her sey organikti ve fiyatlari inanin cok makuldu.
umarim hem misafirperverliklerini hemde bu fiyatlari bozmazlar...

*

S. Ç.

« Yanıtla #33 : Haziran 30, 2020, 12:08:39 »
Hediyem Bilal korsana ulaşmış..güle güle kullansın..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Hakan Gönüllü,korsanımıza da,yarışmaları,sorunsuz bir şekilde düzenlediği ve zaman harcadığı için teşekkür ederiz..emeklerine sağlık..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Haziran 30, 2020, 12:11:25 Gönderen: Serdar Çırak »

*

H. T.

« Yanıtla #34 : Haziran 30, 2020, 19:31:07 »
Necla korsanım, sizin kitabı nereye/nasıl göndereceğim?

*

H. G.

« Yanıtla #35 : Haziran 30, 2020, 21:51:21 »

Benim de beğendiğim fotoğraflardan biriydi.
*

H. G.

« Yanıtla #36 : Haziran 30, 2020, 21:52:03 »
Hediyem Bilal korsana ulaşmış..güle güle kullansın..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Hakan Gönüllü,korsanımıza da,yarışmaları,sorunsuz bir şekilde düzenlediği ve zaman harcadığı için teşekkür ederiz..emeklerine sağlık..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Sağol Serdar, sezon sonu devam ederiz.
*

M. A.

« Yanıtla #37 : Temmuz 01, 2020, 15:32:22 »

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap teşekkür ederim, benim de gördüğümde mutlu olduğum fotoğraflardan... hep o turuncu bulut yüzüden sanırım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

aynı rastlantısal minibüs camından serisinden iki fotoğraf daha ekliyim;

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

« Son Düzenleme: Temmuz 01, 2020, 15:37:11 Gönderen: Meltem Anay »
*

H. G.

« Yanıtla #38 : Temmuz 01, 2020, 15:51:30 »

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap teşekkür ederim, benim de gördüğümde mutlu olduğum fotoğraflardan... hep o turuncu bulut yüzüden sanırım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

aynı rastlantısal minibüs camından serisinden iki fotoğraf daha ekliyim;

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Çok güzeller, Biraz soyut, biraz somut, çokca renk, bolca grafik her şey var.
*

Ö. Ö.

« Yanıtla #39 : Temmuz 01, 2020, 16:18:49 »
10 numaralı “bu camlar kirli galiba“ fotoğrafını Ayvalık’ta, akşam olurken Çamlık veya Çamlık Kahvesi, yanlış hatırlamıyorsam, tarafından minibüsle geçerken alelacele çekmiştim, vayy ne güzel gün batıyor diye... gün batmadan Şeytan Sofrası’na ulaşamaya çalışıyorduk sanırım... çok etkileyiciydi 

not: alelacele çekmesem de daha düzgün olmayacaktı  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap rastgelelikten kaynaklı bir güzellik içeriyor ek olarak benim için  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Meltem Hanım,

fotoğrafta pan tekniği denen tekniği farkında olmadan uygulamışsınız. Pan tekniğinde hareket eden bir cismi makineniz ile takip ederken çekersiniz ve o obje göreceli olarak karede sabit kalırken arka plan hareketliymiş gibi algılanacağı için çizgi çizgi şeklinde bulanarak çıkar.

Sizin karenizde ön planda hareket eden bir obje de olmadığı için bu teknik istemeden ve yersiz olarak kullanılmış olmuş. Mesela suyun üzerinde yol alan bir kayığı makineniz ile takip ederek çekseydiniz mükemmel bir fotoğraf çekmiş olurdunuz. Bir sonraki karede olur inşallah. 
*

S. Ç.

« Yanıtla #40 : Temmuz 01, 2020, 16:50:31 »

Bu süpermiş..bu fotorafla katılsaydınız keşke..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

N. İ.

« Yanıtla #41 : Temmuz 02, 2020, 12:34:52 »
İsmail bey ,

Hediyenizi pardon Necla Hanımın hediyesini yani ikimizin hediyesini  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap size nasıl ulaştırabilirim. Bilgi verirmisiniz.
*

N. S.

« Yanıtla #42 : Temmuz 03, 2020, 01:04:02 »
Tesekkurler hediyem icin. Astari yuzunden pahali olmasin diye pratik cozumler:  Sanirim, Hakan Gonullu'ye bir paket yollayacakmissiniz, kitabi da yollarsaniz, Turkiye bir geldigimde, Ist' da, ondan almam daha kolay olur. Ya da Bulent bey, yarisma odulu icin buraya gelirse, o elden getirir saniyorum.
Imzalamayi da unutmayin lutfen. Tekrar tesekkurler.
*

N. S.

« Yanıtla #43 : Temmuz 03, 2020, 01:07:41 »
Benim ikincilil kazanan fotografim, yine gecen kasim ayindaki Madagascar  gezisinden. BU tekneyle baliga cikiliyor. Videosunu da cekmistim, beceremilirsem ilistireyim.
*

B. E.

« Yanıtla #44 : Temmuz 03, 2020, 09:33:25 »
Tesekkurler hediyem icin. Astari yuzunden pahali olmasin diye pratik cozumler:  Sanirim, Hakan Gonullu'ye bir paket yollayacakmissiniz, kitabi da yollarsaniz, Turkiye bir geldigimde, Ist' da, ondan almam daha kolay olur. Ya da Bulent bey, yarisma odulu icin buraya gelirse, o elden getirir saniyorum.
Imzalamayi da unutmayin lutfen. Tekrar tesekkurler.

Güzel bir temenni...Umarım olur.