0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

B. B.

Ynt: 59. Yarışma Fotoğraf Seçme Anketi
« Yanıtla #15 : Haziran 28, 2020, 19:10:56 »
1.olan Bülent Korsanı tebrik ediyorum, birdahaki yarışmada 2.olmasını temenni ediyorum. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. A.

« Yanıtla #16 : Haziran 28, 2020, 20:26:34 »
Tebriklerr, fotoğraflar çok güzel  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap arkalarındaki hikayeyi de merak ediyorum aslında sadece şurada şu zamandan öte, belki, neden çekmeye değer bulunduğu  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Benim de ilk seçimin Bülent Korsan’ın fotoğrafıydı, ikincisi İsmail Korsan’ınki 😇

Tekrar tebrikler, Bülent Korsan’ın ödülü, İsmail Oruç Korsan’ın Denizde bir Devekuşu, kitabını vermek üzere bir adres rica ediyorum (özel mesaj olarak yazabilirsiniz)  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

önceki yarışmalarda kitabı kazananlara göndermekte geç kalabilirim demiştim, ama artık kitaplara ulaştım, ve iletebileceğim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. T.

« Yanıtla #17 : Haziran 28, 2020, 22:50:19 »
Amigos adlı fotoğraftaki iki bıçkın öğle yemeğimizi çalıp, tam da orada yediler ve sonra da fotoğraftaki pozu verdiler. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

S. Ç.

« Yanıtla #18 : Haziran 28, 2020, 23:52:48 »
11. olduğum fotoğraf,herkesin görmesi gerektiği St.Mounth -Michel..Fransa Normandia...
Bu kilisenin olduğu bölge sular geldiğinde ada oluyor..Sula Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap r çekilince insanlar buraya ulaşabiliyor..
Burayı sağ iken görün..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Özellikle mimarlar..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Haziran 28, 2020, 23:58:33 Gönderen: Serdar Çırak »

*

N. S.

« Yanıtla #19 : Haziran 29, 2020, 07:08:56 »
Anlasilan, ikincilikle yetinmek istemiyorsam, artik, cep telimle cekmedigim fotograflarla katilmam gerekiyor ve bir de edit programlari ogrenmek lazim.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bulent bey siz buraya gelirseniz, artik biraz ders de verirsiniz umarim.
Tebrikler ve emegi gecenlere tesekkurler!

*

M. Ö.

« Yanıtla #20 : Haziran 29, 2020, 08:58:49 »
60. yarışmada Şampiyonlar Şampiyonu seçilebilir Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap)

*

B. E.

« Yanıtla #21 : Haziran 29, 2020, 09:16:02 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Seçimleriniz için çok teşekkür ederim.

İki yarışmadır birinciliği kaptırmadınız, tebrikler Bülent Korsanım.

Çok teşekkür ederim Hakan Korsan.Benimki amatörce bir merak...
*

B. E.

« Yanıtla #22 : Haziran 29, 2020, 09:16:32 »
1.olan Bülent Korsanı tebrik ediyorum, birdahaki yarışmada 2.olmasını temenni ediyorum. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bir daha katılmam... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

B. E.

« Yanıtla #23 : Haziran 29, 2020, 09:19:05 »
Tebriklerr, fotoğraflar çok güzel  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap arkalarındaki hikayeyi de merak ediyorum aslında sadece şurada şu zamandan öte, belki, neden çekmeye değer bulunduğu  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Benim de ilk seçimin Bülent Korsan’ın fotoğrafıydı, ikincisi İsmail Korsan’ınki 😇

Tekrar tebrikler, Bülent Korsan’ın ödülü, İsmail Oruç Korsan’ın Denizde bir Devekuşu, kitabını vermek üzere bir adres rica ediyorum (özel mesaj olarak yazabilirsiniz)  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

önceki yarışmalarda kitabı kazananlara göndermekte geç kalabilirim demiştim, ama artık kitaplara ulaştım, ve iletebileceğim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Teşekkür ederim Meltem korsanım.Size zahmet olacaksa daha sonra da iletebilirsiniz.

Önemli olan katılmak, diğer korsanlarla iletişimde olmak idi.Bu da gerçekleşti sanırım.
*

B. E.

« Yanıtla #24 : Haziran 29, 2020, 09:21:53 »
Anlasilan, ikincilikle yetinmek istemiyorsam, artik, cep telimle cekmedigim fotograflarla katilmam gerekiyor ve bir de edit programlari ogrenmek lazim.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bulent bey siz buraya gelirseniz, artik biraz ders de verirsiniz umarim.
Tebrikler ve emegi gecenlere tesekkurler!

Umarım Necla hanım.
Fotoğraf hakkında ne bilmek isterseniz, elimden geldiğince yardımcı olurum.
*

A. Ç.

« Yanıtla #25 : Haziran 29, 2020, 11:43:40 »
"Sevgili Korsanlar, Yapılan oylama sonucu uzun süreden beri yapmadığımız fotoğraf yarışması tekrar başlıyor.

Kuralları hatırlatmak gerekirse;

•   Fotoğrafların teması "Denize dair her şey" 'dir.
•   Geleneksel  olarak yapılan yarışmamıza forum üyeleri kendi çektiği bir adet fotoğraf ile katılabilirler.
•   Fotoğraflar, Siyah-Beyaz veya Renkli, jpg/JPEG formatında, uzun kenarı maks. 1920 piksel çözünürlükte olmalıdır.
•   Fotoğraf,  “fotoğraf ismi ve yarışmacı ismi” notuyla birlikte Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap adresine gönderilmelidir.
     (Yarışmaya katılmak isteyen korsanların fotoğraflarını kesinlikle foruma yüklememesi, yukarıdaki adrese mail atması gerekiyor, aksi takdirde yarışma dışı
     kalacaklardır.)
•   Fotoğrafın üzerinde İsim, tarih, yer vb. hiçbir yazı olmamalıdır.
•   Fotoğraflar gönderilme tarihlerine göre sıralanacaktır.
•   Verilen oylar değiştirilemez. Lütfen bütün fotoğrafların yüklenmesini beklemeden oy vermeyin.
•   Sonuçlar Birincilik, İkincilik ve Üçüncülük olarak duyurulacaktır.
•   Eşit oy alan fotoğrafların ilk üçe girmesi durumunda sıralama katılım tarih ve saatine göre belirlenecektir.

Sevgilerimle,
Hakan Gönüllü"

Fotoğraf 12: amigos
*

M. A.

« Yanıtla #26 : Haziran 29, 2020, 20:54:14 »
Amigos adlı fotoğraftaki iki bıçkın öğle yemeğimizi çalıp, tam da orada yediler ve sonra da fotoğraftaki pozu verdiler. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bu iki bıçkının çok hınzır olduğu anlaşılıyor  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. T.

« Yanıtla #27 : Haziran 29, 2020, 21:03:15 »
"Sevgili Korsanlar, Yapılan oylama sonucu uzun süreden beri yapmadığımız fotoğraf yarışması tekrar başlıyor.

Kuralları hatırlatmak gerekirse;

•   Fotoğrafların teması "Denize dair her şey" 'dir.
•   Geleneksel  olarak yapılan yarışmamıza forum üyeleri kendi çektiği bir adet fotoğraf ile katılabilirler.
•   Fotoğraflar, Siyah-Beyaz veya Renkli, jpg/JPEG formatında, uzun kenarı maks. 1920 piksel çözünürlükte olmalıdır.
•   Fotoğraf,  “fotoğraf ismi ve yarışmacı ismi” notuyla birlikte Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap adresine gönderilmelidir.
     (Yarışmaya katılmak isteyen korsanların fotoğraflarını kesinlikle foruma yüklememesi, yukarıdaki adrese mail atması gerekiyor, aksi takdirde yarışma dışı
     kalacaklardır.)
•   Fotoğrafın üzerinde İsim, tarih, yer vb. hiçbir yazı olmamalıdır.
•   Fotoğraflar gönderilme tarihlerine göre sıralanacaktır.
•   Verilen oylar değiştirilemez. Lütfen bütün fotoğrafların yüklenmesini beklemeden oy vermeyin.
•   Sonuçlar Birincilik, İkincilik ve Üçüncülük olarak duyurulacaktır.
•   Eşit oy alan fotoğrafların ilk üçe girmesi durumunda sıralama katılım tarih ve saatine göre belirlenecektir.

Sevgilerimle,
Hakan Gönüllü"

Fotoğraf 12: amigos

Deniz kıyısındaydılar... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. A.

« Yanıtla #28 : Haziran 29, 2020, 21:20:31 »
11. olduğum fotoğraf,herkesin görmesi gerektiği St.Mounth -Michel..Fransa Normandia...
Bu kilisenin olduğu bölge sular geldiğinde ada oluyor..Sula Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap r çekilince insanlar buraya ulaşabiliyor..
Burayı sağ iken görün..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Özellikle mimarlar..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

çok etkileyici, adanın tamamı yükselmeyi de vurgulacak biçimde yapılaşmış... buraya ulaşma, yaya veya başka türlü, ulaştırma işlevinin dışında, nasıl bir deneyim olacağı, çok özel bir tasarım problemi... görmeli, bu bölge ilginç  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap teşekkürler Serdar Korsan...

tüm ada yapılaşmış diyince bizim yakın zamanda yapılaşması konu olan adalardan birini hatırlattı  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

araştırırken denk gelen bir kaç etkileyici fotoğraf da ben ekliyim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. A.

« Yanıtla #29 : Haziran 29, 2020, 21:29:27 »

Teşekkür ederim Meltem korsanım.Size zahmet olacaksa daha sonra da iletebilirsiniz.

Önemli olan katılmak, diğer korsanlarla iletişimde olmak idi.Bu da gerçekleşti sanırım.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap yok yok zahmet değil Bülent Korsan, evden çıkmadığım bir zamandı, kitaplar da iş yerimdeydi, artık kavuştuk birbirimize  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap