0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. G.

Ynt: Fotoğraf yarışması yeniden başlıyor.
« Yanıtla #15 : Kasım 25, 2017, 13:52:47 »
Değerli katılımcılar, örnekte görüldüğü gibi bu arkadaş fotoğrafları buraya koyduğu için çektiği!.. bu güzel fotoğraflar yarışmadan elenmiştir.
O kadar yazdık mail ile gönderin diye Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

S. Ç.

« Yanıtla #16 : Kasım 25, 2017, 13:55:48 »
Fotoraf gönderecezde..şu piksel ayarı işi bozuyor..nasıl..ne yapıcazda foto 2048 olacak..

*

H. G.

« Yanıtla #17 : Kasım 25, 2017, 14:15:30 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Fotoraf gönderecezde..şu piksel ayarı işi bozuyor..nasıl..ne yapıcazda foto 2048 olacak..
Boyutu 4-5 MB 'ı geçmiyorsa gönder Serdar korsanım.

*

H. E.

« Yanıtla #18 : Kasım 25, 2017, 21:07:00 »
Değerli katılımcılar, örnekte görüldüğü gibi bu arkadaş fotoğrafları buraya koyduğu için çektiği!.. bu güzel fotoğraflar yarışmadan elenmiştir.
O kadar yazdık mail ile gönderin diye Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Google yeni bir "fotoğrafla arama" algoritması üzerinde çalışıyor. Bu algoritmada Google üzerinde bir fotoğrafla arama yaptığınızda, Google aradığınız fotoğrafı ve benzerlerini bulmakla kalmıyor, o fotoğrafın ve benzerlerinin çekim açısı, ışık değerleri, GPS verisi vb. kriterlerini inceleyerek kaç defa çekildiğini de hesaplıyor. Örneğin bir Eyfel Kulesi fotoğrafı arattığınızda "Bu fotoğraf daha önce dört trilyon beşyüzkırkikimilyardokuzyüzonyedimilyonsekizyüzkırkyedibinbeşyüzatmışsekiz defa çekildi" diyebiliyor.
Google yetkilileri sistemin yayına hazır olduğunu ancak martı, kedi, balıkçı, simit, çay, rakı bardağı, deniz, batan güneşin önünde yelkenli tekne direkleri gibi kriterler yüzünden Eyfel Kulesinin çok üstünde rakamlar hesaplandığı ve bu sorun çözülebilirse servise koyacaklarını açıkladılar.

Anlatmaya çalıştığım buydu.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

C. Ç.

« Yanıtla #19 : Kasım 25, 2017, 21:38:48 »

link çalışmıyor

*

H. G.

« Yanıtla #20 : Kasım 25, 2017, 22:20:26 »

link çalışmıyor

Problem yok  görünüyor. Fotoğraflar geliyor.
*

H. E.

« Yanıtla #21 : Kasım 25, 2017, 23:41:09 »

link çalışmıyor

Bu bir link değil. Fotoğrafların gönderileceği adres. Mail adresi. Elektronik Posta adresi.
*

C. Ç.

« Yanıtla #22 : Kasım 26, 2017, 00:16:18 »
doğru hakan korsanım ama pc den tıklayınca maile yönlendirmedi cep ten yolladım
*

N. Y.

« Yanıtla #23 : Kasım 26, 2017, 02:04:02 »
O mail adresini kopyalayıp Oluşturduğunuz postanın "kime" kısmına yapıştıracaksınız.
*

H. Z.

« Yanıtla #24 : Kasım 26, 2017, 05:01:12 »

Ya bişi rica edicem Sevgili Melih. Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap topicinde

Şu bindiğimiz kanadını çırpamaz martı, sabit kanatlı biyonik uçaklarının bakımı nası yapılır, ahanda parça bu, burda şu vardiye bi topik aç be hocam. Harbi merak ediyoruz (Ediyoruz derken ben merak ediyorum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap )

Şimdiden teşekkürler
*

C. Ç.

« Yanıtla #25 : Kasım 26, 2017, 10:14:28 »

Ya bişi rica edicem Sevgili Melih. Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap topicinde

Şu bindiğimiz kanadını çırpamaz martı, sabit kanatlı biyonik uçaklarının bakımı nası yapılır, ahanda parça bu, burda şu vardiye bi topik aç be hocam. Harbi merak ediyoruz (Ediyoruz derken ben merak ediyorum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap )

Şimdiden teşekkürler
Neden olmasin hakan korsanim anlatirim tabi ama gezi anilari kadar zevkli olmaz sök tak degistir hep rutin seyler

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*

N. S.

« Yanıtla #26 : Kasım 28, 2017, 06:38:05 »
İlk ödül benden

Risus ile Sıvri adada mangal keyfi.

(nasıl olsa Necla korsan kazanıyor, o da 4 sene önceki Burgaz ödülünü daha almadı  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap )
Zafer Kaptanim, sizin icin ozel gelip, o odulu kullanacagim!
Hem ben odulum faizi ile  3 gunluk tura donmustu diye hatirliyorum:-)
Saka saka, iciniz rahat olsun, odulumu almis kabul edin :-) .
Herkesin onunde tekrar edeyim, inanin hakkimi helal ediyorum:-)

BU arada, ben artik bel sorunu ve kayaktaki  kazadan sonra, kamera  falan tasiyamiyorum,
sadece cep  ile cektiklerim var, onunda  pixelleri  yeter mi katilmak  icin bilmem:-)
Yeni gelen arkadaslara biraz yer acalim   ama cok israr ederseniz bir bakayim sandiktan ne cikacacak:-) Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Kasım 28, 2017, 06:41:54 Gönderen: Necla Sarıkaya »
*

H. G.

« Yanıtla #27 : Kasım 30, 2017, 11:51:07 »
İlk ödül benden

Risus ile Sıvri adada mangal keyfi.

(nasıl olsa Necla korsan kazanıyor, o da 4 sene önceki Burgaz ödülünü daha almadı  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap )
Zafer Kaptanim, sizin icin ozel gelip, o odulu kullanacagim!
Hem ben odulum faizi ile  3 gunluk tura donmustu diye hatirliyorum:-)
Saka saka, iciniz rahat olsun, odulumu almis kabul edin :-) .
Herkesin onunde tekrar edeyim, inanin hakkimi helal ediyorum:-)

BU arada, ben artik bel sorunu ve kayaktaki  kazadan sonra, kamera  falan tasiyamiyorum,
sadece cep  ile cektiklerim var, onunda  pixelleri  yeter mi katilmak  icin bilmem:-)
Yeni gelen arkadaslara biraz yer acalim   ama cok israr ederseniz bir bakayim sandiktan ne cikacacak:-) Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Necla korsanım, cep telefonunun pikselleri fazlasıyla yeterli. geçen senelerdeki gibi güzel fotoğraflarını bekliyoruz.
*

H. G.

« Yanıtla #28 : Aralık 06, 2017, 20:07:51 »
Kıran kırana olacak yarışma sanırım.
Daha sürenin dolmasına 10 gün var bir hayli güzel fotoğraf gönderildi.
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. G.

« Yanıtla #29 : Aralık 17, 2017, 19:02:39 »
Sevgili Korsanlar,

Biliyorsunuz, Gezgin Korsan Aralık ayı fotoğraf yarışması ayın 15'i gecesi sona ermişti.
Yarışmaya birbirinden güzel 21 adet fotoğraf geldi.
Şimdi sıra en iyileri seçmekte.

Oylama başladı.

Tekrar hatırlatmak gerekirse;
- Herkesin en fazla 3 adet fotoğrafa oy verme hakkı var.
- Seçimi fotoğrafların solunda bulunan ufak kutucukları işaretleyerek yapıyoruz.
- En fazla 3 fotoğraf seçtikten sonra, en son fotoğrafın altındaki "oyla" butonuna basarak oylamayı tamamlıyoruz.
- Oylama tamamlandıktan sonra seçimlerimizi artık değiştiremiyoruz. Bu nedenle bütün fotoğraflara tekrar tekrar bakarak seçiminizi yapın.
- Oylama Ay sonuna kadar sürecek ve aybaşında kazananlar açıklanacak.

Bütün fotoğrafçılara başarılar diliyoruz.