0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

G. K. D.

Her üyenin üç oy verme hakkı bulunmaktadır. Lütfen tüm fotoğrafları gördükten sonra oy verin. Verilen Oy değiştirilemez.

Oyumu nasıl vereceğim diye merak edenler, fotoğraf isminin solunda çıkan kutuyu (seçeceğiniz fotoğraf için) tıklayıp, son fotonun altındaki Oyla düğmesini tıklıyoruz. En fazla üç fotoğrafa oy verebiliyoruz.

Bol şans..

*

G. K. D.

Ynt: 53. Mart 2016 Geleneksel Gezgin Korsan Fotoğraf Yarışması.
« Yanıtla #1 : Nisan 04, 2016, 17:52:47 »
53. Mart 2016 Geleneksel  Gezgin Korsan Fotoğraf Yarışması sona ermiştir.

Bu ay birinci olan fotoğraf,Necla Sarıkaya korsanın "Sessizlik ve Yalnızlık" isimli fotoğrafıdır.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bu ay ikinci olan fotoğraf, Eyüp Oğan korsanın "Denizin Işıltısında Yelken" isimli fotoğrafıdır.

Bu ay üçüncü olan fotoğraf, Hakan Gönüllü korsanın "Gurup Işığında Kürek" isimli fotoğrafıdır.

Dereceye giren ya da girmeyen, oylamaya katılan, katılmayan bütün korsanları tebrik eder, güzel fotoğraflarınız ile yarışmamızı renklendirmeye devam etmenizi dileriz.

*

Ö. T.

« Yanıtla #2 : Nisan 04, 2016, 21:03:24 »
Çok güzel fotoğraflar.Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum.

*

A. Ü.

« Yanıtla #3 : Nisan 05, 2016, 06:40:59 »
Fotoğraf yarışmasında,Dereceye giren korsanları tebrik ediyorum.

*

Z. D.

« Yanıtla #4 : Nisan 05, 2016, 09:11:22 »
Çok çekişmeli geçmiş 37-35  ve 24

Tebrikler yarışmaya katılanlara ve dereceye girenlere.

Öznur korsanım eskiden fotoğraf yarışmasında dereceye girenler için ödül verilirdi.

Ödüller korsanlar tarafından temin edilmektedir.

*

G. K. D.

« Yanıtla #5 : Nisan 05, 2016, 09:25:21 »
Merhaba Zafer Korsan

Şubat ve Mart ayı için dereceye giren korsanlarımıza Ali Ünalan korsanın sponsorluğunda hediyeler gönderildi bu ay da Ali Ünalan korsanımızın sponsorluğunda dereyeceye giren korsanlarımıza hediyeleri gönderilecektir.

Saygılarımla
*

H. G.

« Yanıtla #6 : Nisan 05, 2016, 23:45:59 »
Yarışmaya katılan ve oylama yaparak katkıda bulunan tüm arkadaşları kutluyorum.
Necla ve Eyüp korsanlarımı güzel kareleri için ayrıca kutluyorum.
*

N. S.

« Yanıtla #7 : Nisan 06, 2016, 00:23:24 »
"Down under" dan selamlar..

Grand Teton National Park'ta  cektigim fotografimi  begenip,
beni birincilige layik gordugunuz icin tesekkur ederim.
Dereceye giren diger arkadaslari da tebrik ederim.

Ali Bey odul icin de ayrica tesekkur
ediyorum.  Bu arada ne odul kazandigimi bilmiyorum.
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Nisan 06, 2016, 00:29:05 Gönderen: Necla Sarıkaya »
*

M. A.

« Yanıtla #8 : Nisan 06, 2016, 10:24:08 »
Rakiplerimi kutluyorum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Yahu bu forumda Rakı temalı foto kesin tutar demiştim.. Tutmadı..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Sadece 6 oy almışım...
*

Z. D.

« Yanıtla #9 : Nisan 06, 2016, 11:36:21 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Rakiplerimi kutluyorum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Yahu bu forumda Rakı temalı foto kesin tutar demiştim.. Tutmadı..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Sadece 6 oy almışım...

Murat korsanım,

Forumdaki arkadaşlar için teneke kutu, şarap viski,votka,tekila, kanyak ,rakı vs önemli değildir.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Önemli olan dostlarla keyifle beraber olmaktır.

Not: teknene Erol Şar korsanı davet edeceksin teneke kutusu kırmızı renkte olması tercih sebebidir.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. A.

« Yanıtla #10 : Nisan 06, 2016, 12:09:04 »

Murat korsanım,

Forumdaki arkadaşlar için teneke kutu, şarap viski,votka,tekila, kanyak ,rakı vs önemli değildir.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Önemli olan dostlarla keyifle beraber olmaktır.

Not: teknene Erol Şar korsanı davet edeceksin teneke kutusu kırmızı renkte olması tercih sebebidir.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Doğru söze şapka çıkarılır  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Erol abiye hep mavi renkli kutudan ikram ediyordum, demek stoklara kırmızısından da eklemek gerekiyor.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap