0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

F. G.

Ynt: Youtube kanali actim.
« Yanıtla #75 : Temmuz 08, 2020, 19:58:38 »
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>[/youtube]

Denizci dostlarim, destekleriniz icin tesekkur ederim. Sezonu actik nihayet, dolayisiyla yelken icerikli videolar hazirliyorum. Abone olmadiysaniz olun. Yorum, oneri, elestiri?...No problem..

*

F. G.

« Yanıtla #76 : Temmuz 24, 2020, 18:20:59 »
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>/youtube]
 Kanalimizin yeni videosu. Abone olmayi unutmayin! Tesekkur ederim.

*

F. G.

« Yanıtla #77 : Ağustos 06, 2020, 06:13:45 »
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>[/youtube]

Kanalimizin yeni videosunu sunarim degerli deniz dostlarim. Kanali takip etme konusunda gosterdiginiz ilgi icin tesekkur ederim neticede forum uyesi olupda youtube a icerik ureten sadece bir kac kisi var. Yani abone olarak destekleyelim bu kanallari...

*

F. G.

« Yanıtla #78 : Ağustos 16, 2020, 13:59:29 »
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>/youtube]

Kanalimizin yeni videosu. Abone olarak desteklediginiz icin tesekkur ederim.

*

F. G.

« Yanıtla #79 : Ağustos 16, 2020, 14:00:00 »

Teknik hata oldu ayni mesaji iki kere gonderdim. Pardon.
« Son Düzenleme: Ağustos 16, 2020, 14:04:11 Gönderen: Faruk Göçmen »

*

F. G.

« Yanıtla #80 : Ağustos 30, 2020, 15:34:24 »

Kanalimizin yeni videosu. Abone olmayi unutmayin!
*

F. G.

« Yanıtla #81 : Eylül 05, 2020, 06:09:57 »

Kanalimin yeni videosunu paylasiyorum sevgili denizci dostlarim. Abone olmayi unutmayin.
*

F. G.

« Yanıtla #82 : Eylül 09, 2020, 17:36:04 »
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>]

Yeni videomuz. Ilgi ve alakaninzdan oturu tesekkur ederim.
*

F. G.

« Yanıtla #83 : Eylül 19, 2020, 18:02:26 »
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>[/youtube]

Yeni videomuz. Abone olarak desteklemeyi ihmal etmeyin!
*

F. G.

« Yanıtla #84 : Ekim 02, 2020, 19:21:08 »
 Merhaba sevgili Korsanlar. Ugrastigim hobilerler ilgili seyleri paylastigim kanalim her gecen gun buyuyor. Desteklerinizden oturu hepinize cok tesekkur ederim. Abone olmadiysaniz hemen abone olun. Sevgiyle kalin. Herzaman oldugu gibi, her turlu gorus, oneri, elestiri, tavsiye, hic cekinmeden bana yazarsaniz memnun olurum.
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>[/youtube]
*

Ö. Y.

« Yanıtla #85 : Ekim 02, 2020, 19:28:59 »
Bakalım 944’ü adam edebilecek misiniz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap bence bedavaya aldiniz guzel ugrasi

Sent from my iPhone using Tapatalk
*

F. G.

« Yanıtla #86 : Ekim 02, 2020, 19:42:35 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bakalım 944’ü adam edebilecek misiniz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap bence bedavaya aldiniz guzel ugrasi

Sent from my iPhone using Tapatalk
Hayirlisi bakalim. Dr. Porsche a arada bir giydiriyorum yalniz. Agabey bir far in motoru $850 dolar mi olur yaa. Yuh..Sagdan soldan cikma birseyler bulup toparlayabilirsek...
*

F. G.

« Yanıtla #87 : Ekim 10, 2020, 15:10:28 »

Kanalimin yeni videosu. Desteklerinizden oturu tesekkur ederim.
*

F. G.

« Yanıtla #88 : Ekim 27, 2020, 22:48:28 »
        Kanalimin son videosunu paylasiyorum. Sevgiyle kalin.

*

F. G.

« Yanıtla #89 : Kasım 07, 2020, 20:20:45 »

Yeni videomuz.