0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

F. G.

Ynt: Youtube kanali actim.
« Yanıtla #60 : Mayıs 04, 2020, 17:26:17 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>[/youtube]

Geçip gidecek inşallah. Acil şifa diliyorum.
 Tesekkur ederim. Yarisi sorunsuz gecti. Darisi diger yarinin basina.

*

N. B.

« Yanıtla #61 : Mayıs 09, 2020, 01:21:16 »
       Çok geçmiş olsun Faruk korsan. Doktorunun dediklerini ve gerekenleri yap yeter. Gençsin güçlüsün hemen atlatırsın.
Tekrar geçmiş olsun.

*

F. G.

« Yanıtla #62 : Mayıs 09, 2020, 02:25:50 »
       Çok geçmiş olsun Faruk korsan. Doktorunun dediklerini ve gerekenleri yap yeter. Gençsin güçlüsün hemen atlatırsın.
Tekrar geçmiş olsun.
Tesekkur ederim Noyan agabey. Eksik olmayin. Herkes cok destek oldu, moral verdi. Yeni bitirmis oldugum videoyu paylasiyorum, gordugunuz gibi cok sukur durumum iyi.
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>[/youtube]

*

Ö. Y.

« Yanıtla #63 : Mayıs 09, 2020, 17:24:48 »
Kanalinizi ilgiyle takip ediyorum. Oncelikle cok cok gecmis olsun; umarim en kisa surede bu illeti yeneceksiniz, moral motivasyon onemli Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Arka plandaki muzikleri biraz daha dusuk volume yapmanizi oneririm; zaman zaman konusmalariniz duyulmuyor.

NY / NJ benim de eski memleketker Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Sent from my iPhone using Tapatalk

*

F. G.

« Yanıtla #64 : Mayıs 09, 2020, 22:44:48 »
Kanalinizi ilgiyle takip ediyorum. Oncelikle cok cok gecmis olsun; umarim en kisa surede bu illeti yeneceksiniz, moral motivasyon onemli Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Arka plandaki muzikleri biraz daha dusuk volume yapmanizi oneririm; zaman zaman konusmalariniz duyulmuyor.

NY / NJ benim de eski memleketker Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
 Tesekkur ederim. Normal hayatima donuyorum yavas yavas. Fon muzikleri konusunda haklisiniz duzeltmeye calisiyorum. Edit yaparken kulaga normal geliyor, youtube a yukledikten sonra ise farkli. Kac yiliniz gecti buralarda?

Sent from my iPhone using Tapatalk

*

F. G.

« Yanıtla #65 : Mayıs 18, 2020, 14:53:10 »

Kanalimin son videosu. Ortalarda bir bolumde oldukca kotu bir audio problemi mevcut. Zaten bir suredir ses kalitesi/duzenlemesi konusunda olumsuz feedback ler aliyordum. Degerli zamanini ayirip izleyen misafirlerimden ozur diliyorum. Bu konu beni rahatsiz etti, kesin cozum olarak sennheiser la calismaya karar verdim. Bundan sonraki videolarda dunya lideri bu marka ile yaptigim isbirliginin meyvesi olarak cok daha kaliteli bir audio cizgisi yakalamak kanalima guvenen insanlara karsi boynumun borcudur.
 Bu video ile KORONA serisini bagliyorum. Gelecek bolumlerde icerikler farkli olacak. Herzaman oldugu gibi herturlu yorum, elestiri, tavsiye. Direk cakin mesaji. Tesekkurler.
*

F. G.

« Yanıtla #66 : Mayıs 24, 2020, 00:09:46 »
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>/youtube]

Kanalimin yeni videosu, yeni projem. Abone olun, herturlu gorus, elestiri, tavsiye...Buradan yazabilirsiniz. Herkese iyi bayramlar...
*

F. G.

« Yanıtla #67 : Mayıs 25, 2020, 20:55:30 »
  Iyi bayramlar. Kanalimin yeni videosunu paylasmak istiyorum. Cok yakinda suya iniyoruz gibi.
*

H. E.

« Yanıtla #68 : Mayıs 25, 2020, 23:18:27 »
Çok güzel bir tekne gerçekten Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

F. G.

« Yanıtla #69 : Mayıs 26, 2020, 03:54:00 »
Çok güzel bir tekne gerçekten Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Hulki Agabey ben bu hinckley markasini ilk bir podcast de duymustum. Matt Rutherford, denizci tekneler uzerine birseyler soyluyordu. Bunun yanisira camper nicholson dan falan bahsetti. Denizcilige merakli herkesin consept olarak algilamak icinde olsa bir goz atmalari gereken tekneler bence. Sonderece egzotik tekneler. Ne yazikki TR de cok az benzer tekneler.
*

F. G.

« Yanıtla #70 : Mayıs 29, 2020, 21:00:33 »
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>/youtube]

Kanalimin son videosu. Iyi seyirler. Biraz argo vs var.
*

F. G.

« Yanıtla #71 : Haziran 04, 2020, 02:32:38 »
 Kanalimin yeni videosu. Arz ederim.

Ses, isik vs. Herturlu feedback onemle degerlendirilecektir. Olumlu/olumsuz...Ne olursa bildirebilirsiniz. Tesekkur ederim.
*

F. G.

« Yanıtla #72 : Haziran 14, 2020, 14:47:47 »

Volkswagen T3 serisinin yeni videosunu hazirladim. Izlediginiz icin tesekkur ederim. Kanala abone olmayi unutmayin!
*

F. G.

« Yanıtla #73 : Haziran 19, 2020, 21:41:44 »
[ Invalid YouTube link ]<iframe width="560" height="315" src="
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Yeni videomuz. Abone olarak desteklemis olursunuz.
*

F. G.

« Yanıtla #74 : Haziran 26, 2020, 23:35:34 »
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>]

Yeni videomuz. Abone olmayi unutmayin!