0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. Z.

VatDuYuDu? Kanalı
« : Nisan 02, 2020, 21:46:14 »
Corona Virüsü sebebi evde çalışıp, takıldığımız bu günlerde meşgale yaptık.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. Z.

Ynt: VatDuYuDu? Kanalı
« Yanıtla #1 : Nisan 07, 2020, 21:22:28 »
Buyrunuz efenim, dünkü radyo yayınında sesini dinlediğiniz sohbetin video versiyonu. Ve tüm katılımıcılar GeKo  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. A.

« Yanıtla #2 : Nisan 07, 2020, 23:05:19 »
Abone oldum...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

İzliyorum videoları şimdi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

F. G.

« Yanıtla #3 : Nisan 08, 2020, 14:48:34 »
  Kolay gelsin Kaptanlar. Ikinizin de kanalina abone oldum. Bu aralar bende benzer bir ugrasin icindeyim. Sizlerde destek olursaniz memnun olurum. Bu arada soyle bir fikrim var. Acaba bir topik acip youtube a icerik ureten korsanlarimizin kisaca kanallarinin iceriklerinden bahsedip linklerini paylasacaklari bir platform olabilirmi? Mevcut haliyle biraz daginik gibiyiz. Ornegin ben diger korsanlari desteklemek istesemde bazilari gozumden kacabiliyor.

Buyrunuz efenim, dünkü radyo yayınında sesini dinlediğiniz sohbetin video versiyonu. Ve tüm katılımıcılar GeKo  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Abone oldum...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

İzliyorum videoları şimdi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Kolay gelsin Kaptanlar. Ikinizin de kanalina abone oldum. Bu aralar bende benzer bir ugrasin icindeyim. Sizlerde destek olursaniz memnun olurum. Bu arada soyle bir fikrim var. Acaba bir topik acip youtube a icerik ureten korsanlarimizin kisaca kanallarinin iceriklerinden bahsedip linklerini paylasacaklari bir platform olabilirmi? Mevcut haliyle biraz daginik gibiyiz. Ornegin ben diger korsanlari desteklemek iztesemde bazilari gozumden kacabiliyor.
« Son Düzenleme: Nisan 08, 2020, 14:49:59 Gönderen: Faruk Göçmen »

*

H. Z.

« Yanıtla #4 : Mayıs 25, 2020, 19:20:31 »
Radyoda da yayımladığımız "pandemi dönemi beyaz eşya, turizm ve ihracat sektörünü nasıl etkiledi?" Konusunun videosunu bulabilirsiniz.

*

H. E.

« Yanıtla #5 : Mayıs 25, 2020, 23:14:04 »
Güzel olmuş beğendim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ama inşaata devam....
*

H. Z.

« Yanıtla #6 : Mayıs 29, 2020, 18:08:05 »
Radyo yayınında sesli halde sunduğumuz Serkan Yılmaz ile "Evde Bilgisayar Bakımı" konulu söyleyişimiz.

*

Ç. T.

« Yanıtla #7 : Mayıs 30, 2020, 22:57:53 »
Bu videoda da araç kliması sorunları ve iç döşemelerini işledik. Yani oto elektrikçisi Ruhi usta, oto iç döşemecisi Güven ve Mustafa ustalara Hakan Zorlu Korsan'la beraber "VatDuYuDu?" diye sorduk..

*

H. Z.

« Yanıtla #8 : Temmuz 31, 2020, 17:38:13 »
Balık üzerine

*

M. A.

« Yanıtla #9 : Ağustos 01, 2020, 22:36:00 »
Balık üzerine

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap teşekkürler sayın Zorlu Korsan güzel sohbet ve bilgi olmuş, ayrıca Uğur Bey’e de teşekkürler  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. V.

« Yanıtla #10 : Ağustos 02, 2020, 00:48:22 »
Balık üzerine

Emeğine sağlık Hakan Zorlu Korsanım.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

İskorpit konusunda birkaç bende ekleyim. Arnavut ciğeri nasıl yapılıyorsa aynı şekilde yapıcaksın iskorpit eti'de güzel oluyor. Çoğu insan tipinden dolayı sevmez ama hemen hemen her şekilde yapılır.

Bu arada gerçekten balıkları çok taze.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. Z.

« Yanıtla #11 : Kasım 05, 2020, 00:43:31 »
Orijinalini beklerken evde yaptığımız "Sous Vide" fırınımız.

*

H. E.

« Yanıtla #12 : Kasım 05, 2020, 15:33:37 »
Hakan Sinir poroceleri Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. Z.

« Yanıtla #13 : Kasım 05, 2020, 23:42:42 »
Eh o zaman bir sinir procesi daha Hulki abi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

« Yanıtla #14 : Kasım 06, 2020, 15:32:11 »
Viya böyle Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap