0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Hakan Zorlu

• * Gezgin Korsan
  • 7.530
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Tekne Adı
  • S/Y Maşallah
    • S/Y Maşallah
Vat Du Yu Du? Kanalı
« : Nisan 02, 2020, 21:46:14 »
Corona Virüsü sebebi evde çalışıp, takıldığımız bu günlerde meşgale yaptık.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
S/Y Maşallah, TUR 7 - Setur Yalova Marina D 05

*

Çevrimdışı Ismail Tas

• * Gezgin Korsan
  • 361
    • Yaşadığı Şehir
  • aime la plagne
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Tekne Adı
  • kah geti,marsilya
Ynt: Vat Du Yu Du? Kanalı
« Yanıtla #1 : Nisan 02, 2020, 23:59:47 »
Corona Virüsü sebebi evde çalışıp, takıldığımız bu günlerde meşgale yaptık.

hayirli olsun hakancigim.
youtubde gormustum abone olmak istedim lakin  olamamistim.

simdi burdaki linkten oldum.

ama hala icerigi konusunda pek fikir sahibi olamadim.
*

Çevrimdışı Hakan Zorlu

• * Gezgin Korsan
  • 7.530
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Tekne Adı
  • S/Y Maşallah
    • S/Y Maşallah
« Yanıtla #2 : Nisan 03, 2020, 00:33:44 »
Teşekkürler İsmail'cim,

İçerik normal hayat neyse o. Aslında hayatta yaşadığımız bir çok şeyi es geçiyoruz. Bakıp göremiyoruz, duysak bile dinlemiş olamıyoruz. Belki de biraz bakıp göremediğimiz şeyleri öne çıkarmak kanaldaki amaç.

Corona günleri meşgalesi, evlerden bağlanıp program yapmanın testleri biraz evvel bitti. Radyo programı olmadığı bir gün GeKo sohbeti yapabileceğiz.

Fikir bir gün geçen sen emayıs gibi kolej arkadaşları konuşurken aklımıza geldi. Ali, Baran ve ben başladık. Mayıs ya da haziran ayında çektiğimiz üç videoya el süremedik. Sonunda ev karantina günlerinde aklımıza geldi. "Kara Engin" lakaplı müthiş rejisörümüz Enginvideo ve ses montajlarımızı yapıyor.

Haa, bu arada fikir ve önerilerinize çok açığız, veya "va ben de bişi anlatcam" deyin yeterli. COCID-19 belası geçene kadar uzaktan da yapılır program.

Şimdilik bu kadar.

Sevgiler

*

Çevrimdışı Ismail Tas

• * Gezgin Korsan
  • 361
    • Yaşadığı Şehir
  • aime la plagne
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Tekne Adı
  • kah geti,marsilya
« Yanıtla #3 : Nisan 03, 2020, 15:01:37 »
Teşekkürler İsmail'cim,

İçerik normal hayat neyse o. Aslında hayatta yaşadığımız bir çok şeyi es geçiyoruz. Bakıp göremiyoruz, duysak bile dinlemiş olamıyoruz. Belki de biraz bakıp göremediğimiz şeyleri öne çıkarmak kanaldaki amaç.

Corona günleri meşgalesi, evlerden bağlanıp program yapmanın testleri biraz evvel bitti. Radyo programı olmadığı bir gün GeKo sohbeti yapabileceğiz.

Fikir bir gün geçen sen emayıs gibi kolej arkadaşları konuşurken aklımıza geldi. Ali, Baran ve ben başladık. Mayıs ya da haziran ayında çektiğimiz üç videoya el süremedik. Sonunda ev karantina günlerinde aklımıza geldi. "Kara Engin" lakaplı müthiş rejisörümüz Enginvideo ve ses montajlarımızı yapıyor.

Haa, bu arada fikir ve önerilerinize çok açığız, veya "va ben de bişi anlatcam" deyin yeterli. COCID-19 belası geçene kadar uzaktan da yapılır program.

Şimdilik bu kadar.

Sevgiler

slm hakancigim.

birinci videonuzu izledim ve bu tur reportajlarin daha cesitlenmesi ve yayinlanmasi oldukca faydali olur diye dusunuyorum.

dalyanci abi anlatida anlati Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

sonra dikatimi cekti sende sabirla dinledin vayyyy diyesim geldi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

aksam muhabetinizde guzeldi masada harikaydi.

oteki videolari bekliyoruz artik Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Çevrimdışı Hakan Zorlu

• * Gezgin Korsan
  • 7.530
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Tekne Adı
  • S/Y Maşallah
    • S/Y Maşallah
« Yanıtla #4 : Nisan 07, 2020, 21:22:28 »
Buyrunuz efenim, dünkü radyo yayınında sesini dinlediğiniz sohbetin video versiyonu. Ve tüm katılımıcılar GeKo  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Çevrimdışı Murat Ayduk

• * Gezgin Korsan
  • 1.747
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Tekne Adı
  • Mi Nina
« Yanıtla #5 : Nisan 07, 2020, 23:05:19 »
Abone oldum...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

İzliyorum videoları şimdi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
S/Y Mi Nina
*

Çevrimdışı Faruk Göçmen

• * Gezgin Korsan
  • 815
    • Yaşadığı Şehir
  • New York - USA
    • Tekne Adı
  • S/V VUSLAT
« Yanıtla #6 : Nisan 08, 2020, 14:48:34 »
  Kolay gelsin Kaptanlar. Ikinizin de kanalina abone oldum. Bu aralar bende benzer bir ugrasin icindeyim. Sizlerde destek olursaniz memnun olurum. Bu arada soyle bir fikrim var. Acaba bir topik acip youtube a icerik ureten korsanlarimizin kisaca kanallarinin iceriklerinden bahsedip linklerini paylasacaklari bir platform olabilirmi? Mevcut haliyle biraz daginik gibiyiz. Ornegin ben diger korsanlari desteklemek istesemde bazilari gozumden kacabiliyor.

Buyrunuz efenim, dünkü radyo yayınında sesini dinlediğiniz sohbetin video versiyonu. Ve tüm katılımıcılar GeKo  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Abone oldum...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

İzliyorum videoları şimdi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Kolay gelsin Kaptanlar. Ikinizin de kanalina abone oldum. Bu aralar bende benzer bir ugrasin icindeyim. Sizlerde destek olursaniz memnun olurum. Bu arada soyle bir fikrim var. Acaba bir topik acip youtube a icerik ureten korsanlarimizin kisaca kanallarinin iceriklerinden bahsedip linklerini paylasacaklari bir platform olabilirmi? Mevcut haliyle biraz daginik gibiyiz. Ornegin ben diger korsanlari desteklemek iztesemde bazilari gozumden kacabiliyor.
« Son Düzenleme: Nisan 08, 2020, 14:49:59 Gönderen: Faruk Göçmen »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yapiew_as=subscriber
*

Çevrimdışı Hakan Zorlu

• * Gezgin Korsan
  • 7.530
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Tekne Adı
  • S/Y Maşallah
    • S/Y Maşallah
« Yanıtla #7 : Mayıs 25, 2020, 19:20:31 »
Radyoda da yayımladığımız "pandemi dönemi beyaz eşya, turizm ve ihracat sektörünü nasıl etkiledi?" Konusunun videosunu bulabilirsiniz.

*

Çevrimdışı Hulki Erdem

• * Gezgin Korsan
  • 1.763
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Tekne Adı
  • Trawler Modesta,Ören marina
« Yanıtla #8 : Mayıs 25, 2020, 23:14:04 »
Güzel olmuş beğendim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ama inşaata devam....
Neta pruva
*

Çevrimdışı Hakan Zorlu

• * Gezgin Korsan
  • 7.530
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Tekne Adı
  • S/Y Maşallah
    • S/Y Maşallah
« Yanıtla #9 : Mayıs 29, 2020, 18:08:05 »
Radyo yayınında sesli halde sunduğumuz Serkan Yılmaz ile "Evde Bilgisayar Bakımı" konulu söyleyişimiz.

*
« Yanıtla #10 : Mayıs 30, 2020, 22:57:53 »
Bu videoda da araç kliması sorunları ve iç döşemelerini işledik. Yani oto elektrikçisi Ruhi usta, oto iç döşemecisi Güven ve Mustafa ustalara Hakan Zorlu Korsan'la beraber "VatDuYuDu?" diye sorduk..