0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Y. B.

Ynt: YouTube Kanalım The Kayık
« Yanıtla #150 : Dün, 20:53:12 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Yiğit korsanım o gurcataya bir Geko flaması asmanın zamanı gelmedi mi hala Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap? Bak işini kolaylaştırayım Gezginpazar.com.tr adresinden satın alabilirsin linkini aşağıya yapıştırıyorum;)

Benim teknede fazlaca mevcut, güneyde bir denk gelsek bizzat çekeceğim senin gurcataya ama 2 senedir bir türlü denk gelemedik Marmaris'te.
Bu arada yeni bölümde sert hava seyri çok keyifli ama daha iyi ses kaydı alman lazım. Ellerine sağlık, devamını bekliyoruz.

Bu sene Çiftlikten geçerken sözleşelim kaptanım 😇👋🏻

*

Y. B.

The Kayık - Kendi Su Yapıcını Kendin Yap
« Yanıtla #151 : Dün, 20:55:24 »
Değerli korsanlar hepinize merhabalar,

Daha önceki videom'da teknik olarak bir su yapıcının nasıl yapılacağını anlatmıştım, sonunda tekneme kendi su yapıcımı yaptım. Bu bölümde paylaştım, iyi seyirler dilerim.

*

E. S.

Ynt: YouTube Kanalım The Kayık
« Yanıtla #152 : Bugün, 10:11:37 »
Yiğit korsanım o gurcataya bir Geko flaması asmanın zamanı gelmedi mi hala Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap? Bak işini kolaylaştırayım Gezginpazar.com.tr adresinden satın alabilirsin linkini aşağıya yapıştırıyorum;)

Benim teknede fazlaca mevcut, güneyde bir denk gelsek bizzat çekeceğim senin gurcataya ama 2 senedir bir türlü denk gelemedik Marmaris'te.
Bu arada yeni bölümde sert hava seyri çok keyifli ama daha iyi ses kaydı alman lazım. Ellerine sağlık, devamını bekliyoruz.

Bu sene Çiftlikten geçerken sözleşelim kaptanım 😇👋🏻

Su ikmalini The Kayıktan yapacağım o zaman:))