0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

F. G.

Ynt: Youtube kanali actim.
« Yanıtla #120 : Nisan 09, 2022, 17:37:06 »
" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>[/youtube]

Porsche 944 S projesinde nihayet boya olayini hallettik. Iyi seyirler. Abone olarak desteklerseniz memnun olurum. Hoscakalin.

*

F. G.

« Yanıtla #121 : Nisan 29, 2022, 17:39:07 »
" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>[/youtube]

Motorsikletimi saglam bir elden gecirmek gerekti.

*

F. G.

« Yanıtla #122 : Kasım 25, 2022, 23:00:28 »
.              Klasiklerin isi ancak elinizden cikartinca biter ama en azindan projenin agir kismi bitti diyebilirim. Kanala abone olmayi dusunurseniz memnun olurum. Selamlar. Onumuzdeki surecte kanalda biraz doga sporlari uzerine emek vermeyi planliyorum.

*

F. G.

« Yanıtla #123 : Aralık 03, 2022, 00:53:27 »

*

M. B. A.

« Yanıtla #124 : Aralık 03, 2022, 23:40:31 »
Porsche valla güzel oldu, eline sağlık... Berlin videosunu izlerken çok güldüm bir yerinde; diyorsun ya filanca trene binersem şuraya giderim, sonra tam ters yöne giden trene binip alakasız bir durakta iniyorsun  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

F. G.

« Yanıtla #125 : Aralık 11, 2022, 22:23:39 »
*

F. G.

« Yanıtla #126 : Aralık 11, 2022, 22:27:01 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Porsche valla güzel oldu, eline sağlık... Berlin videosunu izlerken çok güldüm bir yerinde; diyorsun ya filanca trene binersem şuraya giderim, sonra tam ters yöne giden trene binip alakasız bir durakta iniyorsun  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ilk gun bir kac kere kayboldum ama aslinda en guzel ulasim metodu bisikletmis Berlin'de. Birkac gun sonra onu kesfedince genelde bisikletle gezdim. Porsche evet fena olmadi. Ozellikle maaliyet olarak fazla acilmadan toparladik cok sukur.
*

F. G.

« Yanıtla #127 : Aralık 11, 2022, 22:27:29 »
*

F. G.

« Yanıtla #128 : Aralık 23, 2022, 06:01:22 »

*

F. G.

« Yanıtla #129 : Ekim 31, 2023, 16:21:01 »
" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>[/youtube]

Amerika' da duzenlenen en buyuk RV show' u gezdim. Ilk videosu yukarida. Diger videolarda cok farkli model/marka vs, Ozellikle aklimi basimdan alan AIRSTREAM..devami gelecek yanI. Bir sonraki hedefim bir sekilde Dusseldorfa gidip oradaki show u gormek. Duydugum kadariyla mutlaka gezilmesi gorulmesi gereken bir etkinlik.
*

F. G.

« Yanıtla #130 : Ekim 31, 2023, 16:23:18 »
" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>[/youtube]

New York international Auto show. Gelecek elektrik'de.
*

F. G.

« Yanıtla #131 : Kasım 06, 2023, 05:22:22 »
*

F. G.

« Yanıtla #132 : Mart 30, 2024, 22:03:55 »
" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" referrerpolicy="strict-origin-when-cross-origin" allowfullscreen></iframe>[/youtube]