0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. T.

Kaptan Murat Adamı Youtube Kanalı
« : Mart 08, 2020, 00:54:11 »
Değerli denizci dostlar ,

İlk yelkenlim olan ''LaSirena'' yı aldığımız günden beri yaptığımız bakım onarım ve gezi videolarımızı paylaştığımız youtube kanalımızda
aynı zamanda enteresan ve faydalı olabilecek denizcilik bilgileri ve tanıtım videolarına da yer veriyoruz ,
amacımız teknemizi 50 feet bir tekneye büyüterek 5 senelik bir dünya turuna çıkmak ve bunu belgesel gibi çekerek youtube kanalımıza koymak . tabi ki bu iş için sponsor ve para lazım ama ilk önce youtube kanalımızı büyütmek istiyoruz .

Siz değerli dostlarımızın desteği ile bunu başarabilir ve daha geniş kitlelere ulaşabiliriz ,
bu konudaki önerileriniz biz amatör denizciler için çok değerli ,
lütfen hem kanalımız hakkında hem de videolar hakkında değerli yorumlarınızı eksik etmeyin  ve mümkünse '' Kaptan Murat Adamı '' youtube kanalımıza abone olarak bizlere destek olun .

En içten sevgi ve saygılarımla ... Murat Tuğsuz

Kanal linki :
[/youtube]

« Son Düzenleme: Mart 08, 2020, 01:02:43 Gönderen: Murat Tuğsuz »

*

M. T.

Ynt: Kaptan Murat Adamı Youtube Kanalı
« Yanıtla #1 : Mart 08, 2020, 01:06:01 »
Diğer videolardan örnekler ...

« Son Düzenleme: Mart 08, 2020, 01:09:32 Gönderen: Murat Tuğsuz »

*

M. T.

« Yanıtla #2 : Mart 08, 2020, 01:12:41 »
Gezi videoları

*

M. E.

« Yanıtla #3 : Mart 08, 2020, 01:27:36 »
Merhaba Murat kaptan,
Umarım en kısa sürede gönlünüzdeki tekneyi alır ve "seyahatinize" başlarsınız.
Sevgiler, selamlar...

*

i. t.

« Yanıtla #4 : Mart 08, 2020, 15:23:16 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Değerli denizci dostlar ,

İlk yelkenlim olan ''LaSirena'' yı aldığımız günden beri yaptığımız bakım onarım ve gezi videolarımızı paylaştığımız youtube kanalımızda
aynı zamanda enteresan ve faydalı olabilecek denizcilik bilgileri ve tanıtım videolarına da yer veriyoruz ,
amacımız teknemizi 50 feet bir tekneye büyüterek 5 senelik bir dünya turuna çıkmak ve bunu belgesel gibi çekerek youtube kanalımıza koymak . tabi ki bu iş için sponsor ve para lazım ama ilk önce youtube kanalımızı büyütmek istiyoruz .

Siz değerli dostlarımızın desteği ile bunu başarabilir ve daha geniş kitlelere ulaşabiliriz ,
bu konudaki önerileriniz biz amatör denizciler için çok değerli ,
lütfen hem kanalımız hakkında hem de videolar hakkında değerli yorumlarınızı eksik etmeyin  ve mümkünse '' Kaptan Murat Adamı '' youtube kanalımıza abone olarak bizlere destek olun .

En içten sevgi ve saygılarımla ... Murat Tuğsuz

Kanal linki :
[/youtube]

sevgili murat
her seyden once  dusledigin idealerinin  gerceklesmesi dilegiyle...
gercekten cok samimi ve icten paylasimlarin var..
bu paylasimlarin ve verdigin bilgilerle denize tekneye meraki olan insanlari ozendiriyorsun..
tabiki buyuk bir zevkle abone olup siki bir takipcin olmaktan keyif duyarim..
umarim atlantigi gecip seyir hikayelerini,de bizzlerle paylasirsin...
 pruvan neta olsun sevgili kaptan..

*

M. Ç.

« Yanıtla #5 : Mart 08, 2020, 17:47:07 »
Kanalınıza üyeyim ve keyifle izliyorum Murat Korsanım. Umarım her şey gönlünüzce olur. Viya böyle...
*

C. K.

« Yanıtla #6 : Mart 08, 2020, 20:44:00 »
Murat Kaptanım uzun zamandır takipteyim, crash test videosuyla tanımıştım sizi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Selamlar
*

C. Y.

« Yanıtla #7 : Mart 09, 2020, 07:59:33 »
Bir senedir takipteyim. Destekliyorum.
Yalnızca bir sefer, biri arka plan müziği yüzünden konusmaları duyamıyorum, diye yorum yapmış, adamı azarlamıştınız Murat Kaptan 😂 sonra korktum birşey yazmaya.
*

M. T.

« Yanıtla #8 : Mart 10, 2020, 17:03:25 »
Canım dostlarım denizci kardeşlerim , iyi ki varsınız ... hep sağlıkla var olun , değerli yorumlarınız beni çok mutlu etti , kucak dolusu sevgiler ....
*

M. T.

« Yanıtla #9 : Mart 10, 2020, 17:04:57 »
*

F. G.

« Yanıtla #10 : Mart 11, 2020, 06:26:16 »
 uyeyiz Kaptan. Elimden geldigince aramizdaki diger youtube cu kaptanlarin calismalarinada destek olmaya gayret ediyorum. Benimde kendi capimda bir kanalim var, biraz daha genis bir yelpazede amator takiliyorum. Sizde ona destek olursaniz sevinirim.
*

M. A.

« Yanıtla #11 : Mart 12, 2020, 01:43:35 »
Biz de Sailing Mi Nina olarak takipteyiz kaptanım.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap