0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

S. Y.

Her Yer Deniz 2022 Sezonu
« : Aralık 27, 2021, 16:25:19 »
Tüm korsanlarıma selamlar. Öncelikle 2022 yılı hepimize önce sağlık ve sevdiklerimizle birlikteliğimizi daim etsin. Daha çok deniz ile, doğa ile hayat sürdüğümüz yasaksız bir yeni yıl olsun.
Her Yer Deniz yeni bölümlerinde yine çok değerli denizciler, onların deniz ile yaşam hikayeleri, tekne incelemeleri, pratik bilgiler, seyir videoları yanında akademisyenler ve çalışmalarının yer almasını planlıyoruz. Hepimiz için umut verici ve faydalı olmasını diliyorum.
Sizlerin istek ve önerileri benim için çok kıymetli. Lütfen bize tavsiyelerinizi, önerdiğiniz denizcileri, görmek istediğiniz kişileri iletin. Tüm bu içerikleri Her Yer Deniz ile deniz severler ile buluşturmamıza vesile olursanız çok mutlu olurum.
İyi ki varsınız.
Tekrar güzel bir yıl dilerim. Sevgilerimle…
youtube.com/serkanyildiz
« Son Düzenleme: Aralık 27, 2021, 16:36:55 Gönderen: Serkan Yıldız »

*

L. K.

Ynt: Her Yer Deniz 2022 Sezonu
« Yanıtla #1 : Aralık 27, 2021, 20:11:38 »
Merhaba Serkan Korsan, 2019 ve 2020 de geçirdiğim ağır ameliyatlar sırasında Baray Teknesinin sakinleri sevgili Hükümsür ve Zümrüt Canarslan çifti ile yaptığınız videoyu izlemiştim ve bu beni çok olumlu etkilemişti. Eşime, iyilesirsem bende böyle yaşamak istiyorum diye söylemiş ve Facebook sayfamda o vıdeonuzu paylaşmıştım. Sağlığıma henüz tam kavuşamadım ama Eşimi ikna edebildim. Umarım birkaç sene içinde Emekli olup ve daha evde yaşamakta olan 2 çocuğumu da kendi hayatlarına teslim ettikten sonra bir Tekne alıp o yaşam bölümüne başlarım. Tabiiki de Seni ve buradaki tüm Arkadaş, Kardeş ve Büyüklerimi Teknemde misafir etmek isterim. Senin ve Tüm Korsanların yeni yılını şimdiden kutlar, sağlık ve mutluluk dolu bir 2022 dilerim. Sevgiler ve saygılar.

*

S. Y.

« Yanıtla #2 : Aralık 29, 2021, 19:35:02 »
Her şey gönlünüzce olsun Levent bey… Çok teşekkürler…

*

H. T.

« Yanıtla #3 : Aralık 29, 2021, 20:03:54 »
Serkan korsanım merhaba, Videolarınızı keyifle izliyorum ve denize gönül veren dostlarıma tavsiye ediyorum, inşallah uygun bir zamanda yollarımız kesişir sohbet etme imkanımız olur.
Başarılar diliyorum.
« Son Düzenleme: Aralık 31, 2021, 15:40:46 Gönderen: Serkan Yıldız »

*

S. Y.

« Yanıtla #4 : Aralık 31, 2021, 15:41:24 »
Çok teşekkür ediyorum Hüseyin bey. 2022’de görüşmek dileğiyle. Sevgiler…