0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

F. B. D.

Artık Lucas'ın da bir Youtube kanalı var :)
« : Şubat 22, 2021, 21:43:38 »
Mütevazı teknemiz Lucas ile biriktirdiğimiz anıları video olarak da paylaşmaya karar verdik Youtube'da, ilk videomuz Küçükyalı'dan avara olduğumuz bir Burgazada seyri oldu. Amatör ruhla hazırladığımız videolarımızı beğenirsiniz umarım.

Ayrıca bizi Instagram'dan da takip edebilirsiniz:

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Yeni içeriklerde ve anılarda görüşmek üzere.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

*

M. D.

Ynt: Artık Lucas'ın da bir Youtube kanalı var :)
« Yanıtla #1 : Şubat 23, 2021, 10:01:54 »
Elinize sağlık güzel bir başlangıç videosu olmuş. Lucas'ın maceralarının devamını bekliyoruz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

G. Ç.

« Yanıtla #2 : Şubat 23, 2021, 13:25:13 »
Batuhan korsanım izledim çok güzel bir video olmuş, bilgilendirmeler de çok iyi olmuş... Eee devamını bekliyorum...Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Hayırlı uğurlu olsun... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

B. K.

« Yanıtla #3 : Şubat 23, 2021, 16:12:05 »
Hayırlı olsun, küçük küçük bilgiler ile izlemesi oldukça keyifli oldu.

Devamını görebilmek için abone olduk Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. S. T.

« Yanıtla #4 : Şubat 23, 2021, 17:19:01 »
Harika çekim olmuş,içerik çok güzel ,çekenlerde böyle samimi olunca zevkle izledim bir solukta ellesinize sağlık....

*

F. B. D.

« Yanıtla #5 : Şubat 24, 2021, 10:58:05 »
Elinize sağlık güzel bir başlangıç videosu olmuş. Lucas'ın maceralarının devamını bekliyoruz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Çok teşekkürler Mert Korsan, sağolun desteğiniz için.

Batuhan korsanım izledim çok güzel bir video olmuş, bilgilendirmeler de çok iyi olmuş... Eee devamını bekliyorum...Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Hayırlı uğurlu olsun... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Gürkan Korsan beraber bir video yapmak da kısmet olur umarım Seguras ile Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Hayırlı olsun, küçük küçük bilgiler ile izlemesi oldukça keyifli oldu.
Devamını görebilmek için abone olduk Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Çok teşekkürler Biray Korsan, sıkmadan kendimce tecrübe ettiğim bilgileri paylaşmayı sürdüreceğim gelecek videolarda da, takipte kalın.

Harika çekim olmuş,içerik çok güzel ,çekenlerde böyle samimi olunca zevkle izledim bir solukta ellesinize sağlık....

Çok sağolun güzel sözleriniz ve desteğiniz için, yeni videolarda görüşmek üzere.
*

G. Ç.

« Yanıtla #6 : Şubat 25, 2021, 16:39:05 »

Gürkan Korsan beraber bir video yapmak da kısmet olur umarım Seguras ile Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bu harika olur tabiki inşallah gerçekleştirebiliriz...Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap