0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. A.

Şubat 2019'da Tuzla'da yapılan Tekne fuarını geziyoruz birlikte... Bu sefer üçüncü bölüm ile birlikteyiz...

Bu bölümümüzde Dufour Standında Dufour 412'yi gezdik... Böylelikle Tuzla Boat Show bölümlerimizi bitiriyoruz...

Bilen bilir hem teknem Beneteau'dur hem de gerçekten Beneteau'cuyumdur Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Ama bu Dufour aklımı çelmedi desem yalan olur... Çok başarılı bir model bence...

Bu çekimlerimiz profesyonel teknik bilgiler içermiyor.. Naçizane kendi fikirlerimi içeriyor.. Herhangi bir bağlayıcılığı yoktur, paylaşmak isterim...

Sonraki bölümlerde görüşmek üzere... Kendi teknemizi tanıtmak için güneşli bir gün bekliyoruz, çekimler güzel olsun istiyoruz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Sonraki bölümümüzde denizcilik kütüphanemi paylaşıyor olacağım...

İyi seyirler dileriz... Hatta izleyip beğenirseniz çok da seviniriz  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

S/Y Mi Nina Ekibi

Link:
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Ü. Ö.

Heyyooo benim tekne.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. A.

Aynı modelden mi yoksa fuarda sunumda olan sizin tekne mi? Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

S. E.

Önden ve yanlardan çok güzel gözüküyor ama arkadan görünüşü tam sindiremedim heralde. Gözüme yanlış gelen bir şey var sanki ama ne bilmiyorum. Belki köşe hatları belkide arka platform kapalı iken aradaki boşluk.

Ümit bey ilk çıktığında bakmıştım bow thrusterları jetlıydı. Türkiye de o opsiyon varmıydı yada sizinki öylemi öyle ise ne tip avantajlari var

*

Ü. Ö.

Aynı modelden mi yoksa fuarda sunumda olan sizin tekne mi? Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Aynı model.
Benimki 2017 ekimde fuardaydı.

*

C. A.

Aynı model.

Düşündüm de, ben o kadar parayı verdikten sonra teknemi fuara muara göndermezdim.

Kıskançlıktan değil Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Teknenin fuarda sergilenmesi sahibine (bir şekilde) yol, su, elektrik olarak dönüyor mu?

Selametle...
*

Ü. Ö.

Aynı model.

Düşündüm de, ben o kadar parayı verdikten sonra teknemi fuara muara göndermezdim.

Kıskançlıktan değil Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Teknenin fuarda sergilenmesi sahibine (bir şekilde) yol, su, elektrik olarak dönüyor mu?

Selametle...

Evet. Fuar katılım indirimi adinda, fiyatta ciddi bir ilave indirim oluyor. Hemen gaza gelip kabul ediyorsunuz.

Ha kabul etmezseniz ama almiyorum o zaman tekneyi derseniz, yine de o indirim yapıliyordur belki. Onu bilemiyorum.
*

O. E.

Bir başka anvantajı
Fuar karada ise Teknenin zehirlisi, Boyası ve Cilası bedavaya geliyor  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Y. A.

Tekneyi sıfır olarak aldığınızda suya indirmeye hazır halde mi geliyor yoksa zehirlisini yaptırmak alıcıya mı ait?
*

A. A.

Tekneyi sıfır olarak aldığınızda suya indirmeye hazır halde mi geliyor yoksa zehirlisini yaptırmak alıcıya mı ait?

Paket fiyata dahil ediliyor.