0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Ö. Ö.

Ynt: 16 yaşında bir kızın dünya seyahati, Laura Dekker
« Yanıtla #15 : Ekim 25, 2017, 17:04:43 »
Evet, anlayışlı, olumlu ve yapıcı tavrın sayesinde denizcilik kültürümüz kurtuldu. Sağol.

Not:
Forum'un "külyutmaz araştırmacı sorgulamacı her işte bir bityeniği arayıcı korsanı" ünvanı açık ara Hüseyin hocamızdadır, öyle iki mesajla ele geçiremezsin! Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. O.

« Yanıtla #16 : Ekim 25, 2017, 17:09:28 »
Yahu ben sadece kızın bu yaşında yaptığı işlere hayran kalmıştım. Kötü bir niyetim yoktu .. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

O. E.

« Yanıtla #17 : Ekim 25, 2017, 17:27:34 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Evet, anlayışlı, olumlu ve yapıcı tavrın sayesinde denizcilik kültürümüz kurtuldu. Sağol.

Not:
Forum'un "külyutmaz araştırmacı sorgulamacı her işte bir bityeniği arayıcı korsanı" ünvanı açık ara Hüseyin hocamızdadır, öyle iki mesajla ele geçiremezsin! Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Benim kadar komplo teorisi düşmanı adam bulamazsın
Ama harçlık biriktirerek yelkenli alan 13 yaşında kız
İnan diyorsan  o başka  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

D. E.

« Yanıtla #18 : Ekim 25, 2017, 17:42:32 »
Eşimin çok güzel bir sözü var..İşte tekne işte okyanus..yiyorsa aha al çık..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap 16 Yaşında öyle ya da böyle yaptı arkadaş.. sen ben adalara yalnız gidemezken bu çocuk yaptı.. gerisi teferruat.. bana bak paranız varsa ben de dron isterim ona göre..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

O. E.

« Yanıtla #19 : Ekim 25, 2017, 17:48:04 »
Doğru söylüyorsun zenginin parası zugurdun çenesini yorarmış
Bu kızımız evlenmiş yazdığı kitaplar ve filmden gelen paralarla haylide zengin olmuş
Bizde burada çar çar konuşuyoruz
O tarihlerde İngiliz basını bunun babasını bayagı hırpalamış
Yazmadığını bırakmamış uzatmak manasız olur merak eden bulur okur zaten
« Son Düzenleme: Ekim 25, 2017, 17:50:20 Gönderen: Oktay Eryılmaz »

*

S. Ş.

« Yanıtla #20 : Ekim 25, 2017, 19:17:59 »

Not:

Huseyin korsanimiz nerede ,coktandir yazmiyor
*

Ö. Ö.

« Yanıtla #21 : Ekim 25, 2017, 19:23:55 »
En son Fethiyede telefonlaştık, o geldi ben iş için ayrıldım, görüşemedik.
Yaşına başına bakmadan resmen Türkiye'yi geziyor adam, hiç emekli maaşı ile olacak iş mi?!
Kimbilir ne gizli planlar, lobiler var arkasında! Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. Ş.

« Yanıtla #22 : Ekim 25, 2017, 19:32:05 »
En son Fethiyede telefonlaştık, o geldi ben iş için ayrıldım, görüşemedik.
Yaşına başına bakmadan resmen Türkiye'yi geziyor adam, hiç emekli maaşı ile olacak iş mi?!
Kimbilir ne gizli planlar, lobiler var arkasında! Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ozledik valla, nostaljik sarki secimleri on numaraydi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bu arada izninle , Husnu korsan okuyorsa şu  bizim meşhur kel kapatan   geko bandanasindan falan cizsin senin resme  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Ekim 25, 2017, 19:33:37 Gönderen: Semih Sener »
*

Ö. Ö.

« Yanıtla #23 : Ekim 25, 2017, 19:40:41 »
Bu arada izninle , Husnu korsan okuyorsa şu  bizim meşhur kel kapatan   geko bandanasindan falan cizsin senin resme  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
ama o zaman parlaklığı kaçar animasyonun! Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

şu define sandığı dolup taşana kadar yeni versiyonlarla işkencemiz sürecek!  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. Ş.

« Yanıtla #24 : Ekim 26, 2017, 10:04:05 »
Maidentrip documents her 17 months alone at sea. There was no chase boat, support staff, or film crew.

Hıc bır yardımcı tekne ,destek ekıbı,fılm ekıbı almadan kendı cekımlerıyle 17 ay yalnız ...

No surprise. Laura was born to sail. When she was five, she and her parents returned to the Netherlands, but later divorced. Laura moved in with her dad, who worked in a boatyard, so she could keep sailing. She got her first dingy when she was six, sailed throughout Holland during the summers, and made her first solo crossing, to England, when she was 13. In the film’s early, archival footage, we see a small smiling sailor dwarfed by her life jacket, sailing a tiny dingy with her dog, Spot.

Anne baba ayrı,denıze verıyor kendını,6 yasında ufak bır yelkenlısı oluyor,13 unde hol-eng arasını solo gecıyor...

17 sinde birden dunya turu yapasım geldi yada yaptırın bana modu yok....
« Son Düzenleme: Ekim 26, 2017, 10:05:06 Gönderen: Semih Sener »
*

O. E.

« Yanıtla #25 : Ekim 26, 2017, 10:58:13 »
Maidentrip documents her 17 months alone at sea. There was no chase boat, support staff, or film crew.

Hıc bır yardımcı tekne ,destek ekıbı,fılm ekıbı almadan kendı cekımlerıyle 17 ay yalnız ...

No surprise. Laura was born to sail. When she was five, she and her parents returned to the Netherlands, but later divorced. Laura moved in with her dad, who worked in a boatyard, so she could keep sailing. She got her first dingy when she was six, sailed throughout Holland during the summers, and made her first solo crossing, to England, when she was 13. In the film’s early, archival footage, we see a small smiling sailor dwarfed by her life jacket, sailing a tiny dingy with her dog, Spot.

Anne baba ayrı,denıze verıyor kendını,6 yasında ufak bır yelkenlısı oluyor,13 unde hol-eng arasını solo gecıyor...

17 sinde birden dunya turu yapasım geldi yada yaptırın bana modu yok....

TABİ TABİİ
Bu yazdıklarının hepsini yukarıda yazdım zaten.
13 yasında başlamış planlama Harçlık biriktirerek tekne alma ,İngiltere’ye yanlız seyir , orada devlet korumasına alınma....
« Son Düzenleme: Ekim 26, 2017, 11:07:05 Gönderen: Oktay Eryılmaz »
*

S. Ş.

« Yanıtla #26 : Ekim 26, 2017, 11:18:52 »
dedıgın  gıbı parasal destek olsa bile kaç kişi o yaşta solo seyre cıkabılır o yola..

Eger arkasında denızde ekıp olsa coktan ortaya cıkardı, dun arastırdım bulamadım saklanamaz kamuoyunda bu kadar ortaya cıkmış olayda bırı mutlaka cıkar bız vardık aha bu da foto derdi...

yada dolastıgı durdugu yerler var ,o kız yalnız degildi diye bırılerı yıne cıkardı..
« Son Düzenleme: Ekim 26, 2017, 11:22:43 Gönderen: Semih Sener »
*

A. U.

« Yanıtla #27 : Ekim 26, 2017, 14:01:17 »
Valla bizim kadar denizci değiller o yüzden anlayamazlar tek başına mıydı, yoksa arkasında biri mi vardı? Dünya denizlerinde turlamış binlerce denizcisi olan, böyle seyahatleri sponsorlarla, yardımla yüzlerce kez yapmış, yardımsız, sponsorsuz olanlarını zaten yalayıp yutmuş, dünya seyahati denilen şeyin binlerce kitabını yazmış milletin çocukları yemez böyle numaraları, kimse kusura bakmasın bize sökmez (!).
*

S. Ş.

« Yanıtla #28 : Ekim 26, 2017, 14:35:32 »
Ortada basın açıklamaları var ,topluma sunumlar  yapılıyor ,ödüller veriliyor..

Biri çıkardı ardından neyin kafası bu , bu kız ekiple dolaştı dünyayı derdi...

Dünyada Yılın Belediye Başkanı seçilen Topbaşın bile ,NY daki törenin  tüm masraflarını başkonsolosluğumuzun  ödediği  , çakma tören ve ödül aldığı hatta oranın  bandosunu bile parayla çaldırdığı ortaya çıkmışken  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

kim neyi saklıyor bu zamanda...
« Son Düzenleme: Ekim 26, 2017, 14:39:01 Gönderen: Semih Sener »
*

O. E.

« Yanıtla #29 : Ekim 26, 2017, 15:26:33 »
Ortada basın açıklamaları var ,topluma sunumlar  yapılıyor ,ödüller veriliyor..

Biri çıkardı ardından neyin kafası bu , bu kız ekiple dolaştı dünyayı derdi...

Dünyada Yılın Belediye Başkanı seçilen Topbaşın bile ,NY daki törenin  tüm masraflarını başkonsolosluğumuzun  ödediği  , çakma tören ve ödül aldığı hatta oranın  bandosunu bile parayla çaldırdığı ortaya çıkmışken  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

kim neyi saklıyor bu zamanda...

Semih Korsanım
o işler öyle olmuyor zaten sen bizimkilerin yaptığı organizasyon ile ne karşılaştırıyorsun.
Ben sana bando mızıka kızın arkasından 10 tekne gitmiştir mi diyorum.
Sen o zaman Acunun Survivor programınında  ıssız adada olduğuna inanıyorsun.

Neyse bu konuyu uzatmayalım hem Cavit Korsan kızıyor hemde bu Kız Uçakta Rüyama girdi sabi sübyanım ben Günahımı  alıyoooorsunnnn  diye

Bizim zamanımızda Sınıfta yanında oturan öğrenci fıkra anlatır konuşur sen bir kıkırdarsın hocadan dayağı sen yersin o hesap.

bende seni moderasyona dövtürtecem