0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

C. G.

Ynt: Alkolizm
« Yanıtla #165 : Nisan 04, 2019, 12:29:55 »
Efe korsanim,

Tabiki yardima ihtiyacim olacak, imha ekiplerine sizi memnuniyetle dahil ederim ayrica oyle siyah renkli ve yakinca duman cikartan seyler var onlarinda imhasi ozenle yapilir

*

N. D.

« Yanıtla #166 : Nisan 04, 2019, 12:39:26 »
Cenk Korsan ,"siyah duman çıkaran şey" deyince aklıma geldi , yıllar önce bizim Jennaucu Erol abi ikram etmişti ,sonra bir defa da freeshoptan almıştım sanırım "davidoff demi tasse"  ince olan ,İstanbulda bulmak mümkün mü ?

*

C. G.

« Yanıtla #167 : Nisan 04, 2019, 12:55:19 »
Abi,

Sahtesi var genelde,
 ama istersen sana bir telefon göndereyim bir sor istersen

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

N. D.

« Yanıtla #168 : Nisan 04, 2019, 13:07:15 »
Cenk Korsan bu Osman beyde orijinali mi olur ?

*

C. G.

« Yanıtla #169 : Nisan 04, 2019, 13:13:00 »
Abi orginalcidir beni soylersen indirim vs yapar

*

Z. G.

« Yanıtla #170 : Nisan 04, 2019, 13:20:19 »
İmha ekibi bu bidonu kaç günde imha eder ?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

« Son Düzenleme: Nisan 04, 2019, 13:22:43 Gönderen: Zerin Güney »
*

Z. G.

« Yanıtla #171 : Nisan 04, 2019, 13:53:45 »
Yanına karpuzda geliyor .

*

C. G.

« Yanıtla #172 : Nisan 04, 2019, 21:16:48 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. Y.

« Yanıtla #173 : Nisan 24, 2020, 14:48:51 »
Bizim kasabamizda import ickiler magazisi var.. Ben de ouzoyu mastikayi filan ordan aliyorum tabi hep mecburen.. "Ouzo nedir mastika nedir, nasil icilir" filan diye anlattigim gunden beri de icki eksperi saniyorlar beni baya baya.. Sohpet ediyoruz iste cocuklarla, onlara da ilginc geliyor tabi, yabanci gelmis anlatiyor..

Yine gittim, bunlar ; "expert Türk geldi, expert Türke yeni vodkayi tattirin, expert Türkün gorus ve dusuncelerini almadan birakmayin, expert Türkü salmayin" filan tuttular yine beni.. Satar mi satmaz mi diye de tabi yorumumu duymak istiyorlar..

Yeni bi coconutli vodka yapmis Litvanyalilar.. Dedim ; "Ekabir dayilar ve kemik vodkacilara vermeyin bunu.. Vodka degil bu, likor bu.. Hanimlara tattirin bol bol.. Yazin iki buzla sahane gider.. Aynen talimatlarim dogrultusunda hareket ederseniz satar, hadi bakiim" dedim ve Mastika Peshtera'dan sasmayarak ciktim magazinden..

Yazin plajda icmelik alabilirim ama, begenmedim degil..

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap