0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

C. B.

Ynt: GEKO HAYVANAT BAHÇESİ. :)
« Yanıtla #60 : Ekim 31, 2010, 09:24:35 »
Haklısınız kamil korsan, kulak kuyruk kesen adamlardan nefret ederim..
Sizin Goscha da süper bir köpek..
Elinize sağlık çok mükemmel yetiştirmişsiniz.
Labrador olsaydı yavrularını beklerdik.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. Z.

« Yanıtla #61 : Ekim 31, 2010, 22:15:28 »
29 Ekim kutlamalarından Kerim'in seyahati dolayısı ile erken döndük. Arabaya bindiğimizde bizi takip eden bir miyavlama sesini hissetti Kerim. Meyse durduk yolda baktık bişi yok. Dogi teknesine uğradık bişiler bırakmak için o arada yeniden bir "miyavvv" sesi. Arabayı çektik rampa bir yere, ne kedi ne bişi. Tam "kedidirr keddi" derken bir "miyavv" sesi daha. El feneri ile travers arasında bize bakan bir çiftgöz. "Pisss, kışşş" tık yok çıkmıyor. Yaklaşık 45 dakikalık bir uğraş hatta palamar arkadaşlar da geldiler. Sonunda Kerim kedinin bulunduğu yerin mekanik hiç bir kısımla temas etmeyen kartel arasında olduğunu farketti. Sakin sakin ilk benzincinin yolunu tuttuk miyav sesleriyle. Araba lifte kaldırıldı orada da bir 40 dakika uğraşıdan sonra alttan hava sıkılınca amortisör kafasından fırladı bizim kedicik. Kerim ensesinden yakaladı. Bırakamazdık, bir kutu içine koyduk. Ben nöbetçi veteriner bulup olayı anlatıp ardından:
-Durumu ne dir? diye sordum, veteriner
-Benden sağlam bu abi, dedi. Bir pire ilacı yaptı, mama verdi ama yemedi. Habire "puhhh, pıss" şeklinde jaguar gibi hönkürdü bize, salak biz senin hayatını kurtardık be dedik ama anlamadı. Çok korkmuştu garibim, hatta bizden bile çok. Akşam evde konaklatalım dedik ama ne mümkün. Önce bana anneme sonra babama saldırmaya kalktı. İndik bahçeye. Veterinerin salık verdiği gibi (abi, parazit olabilir evde kalmasın, hem saldırgan hem cocuk varsa risk, bahçenizde kediler varsa salın arasına kaynaşır demişti) Tam o sırada bizimkiler geldi, Efe yaklaşmaya çalıştı ona da bir "pıhhhhh".

Sonrasında fırsat bulup tüydü elimizden. Apartmanın bahçesindeki diğer 1.5 aylık yavrular yanına koştu. Önceleri yanına yanaştırmadı ama en son kontrol edişimde ki 15 dk evvek hepsi kafa kafaya vermiş uyuyorlardı. Neyse macera tatlı bitti, ama bir kedicik ölmedi ona sevindik.

Şu resme bakarmısınız Jaguar arabasının logosu gibi serseri, saldırgan
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bu resimde biraz bakışmışız "iyi bi abi mi acaba bu?" diye masumca bakıyor.

*

G. Ö.

« Yanıtla #62 : Ekim 31, 2010, 22:41:38 »
Hakan Korsan'a Tina,Samoyed,Chester,Valdo,Şirin,Sümüklü,Cingöz,İsmet Badem,Kaktüs,Esteban,Duman ve de sahipli,sahipsiz tüm kardeşleri adına  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

C. A.

« Yanıtla #63 : Ekim 31, 2010, 23:14:54 »
Hakan Z kardeşim , senin ''araba motoruna kedi atma'' konusundaki ilk vukuatın değil ,korkarım alışkanlık yapmaya başladı.)

*

H. Z.

« Yanıtla #64 : Ekim 31, 2010, 23:20:38 »
Evet digerini senle indirmiştik arabadan, ama bu inatçı çıktı Can abi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

m. b.

« Yanıtla #65 : Kasım 01, 2010, 00:23:47 »
abi taximde bi hint lokantası var satalım iyi para eder..   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. Z.

« Yanıtla #66 : Kasım 01, 2010, 00:27:46 »
Taxim ne dir bilmiyorum sayın Mıstıfa kişisi. Sen oha falan da olursun şimdi, tiki gençlik noolucak. Bu mesacıma kıl kaptıysan Taksim meydanında buluşalım, tek ve boş gelicem  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

(Noyan abi verdiğin 50 lirayı hakettim di mi abi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap )
*

m. b.

« Yanıtla #67 : Kasım 01, 2010, 00:36:12 »
hey meeen! çok saza.. pardon , uyanıksın dostum. . xlere kıl kapan birisine kıllık için o şekilde yazmıştım. hemen sen atladın. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
 taksime ben dolu gelicem. rakı, viski, bira, tekila,votka ve su.. bi saat sonra ordayım. seni dı marmaranın önünde bekliycem taammı?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. Z.

« Yanıtla #68 : Kasım 01, 2010, 00:38:07 »
Noyan abi pardon.seni satmis gibi olmayayim ama bu Mistifa kardesi iyi birine benziyo. Ben Taxim'e gidiyorum. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. Z.

« Yanıtla #69 : Kasım 01, 2010, 00:38:53 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
noolucak. Bu mesacıma kıl kaptıysan Taksim meydanında buluşalım, tek ve boş gelicem  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Tek ve boş gelecemişin... Heç bişi annamadım...

Kediyi de getircenmi o'nu yazmamışın... Mustıfa korsan işi bağlamıştır... Hintlinin tükkana sen görünmecen(dir) herhalde...

Hoppalaaa.
Düzeltiyorum: Yazdıklarımı geri aldım... Ohhoooo iş bağlanmış bile...
« Son Düzenleme: Kasım 01, 2010, 00:41:24 Gönderen: Abdullah Zöngür »
*

H. Z.

« Yanıtla #70 : Kasım 01, 2010, 00:43:15 »
Apo dayi, blof yaptimdi. Ben de bos gelmicektim aslinda , cin, vodka, Ttekirdag. Ama arkadas ziplayinca olaya ondan icelim didim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap. Temiz bi arkadas bu Mistifa kisisi sanirim ve Noyan abiden daha bonkor. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
(3kurusasatankorsan)
*

A. S.

« Yanıtla #71 : Kasım 01, 2010, 12:06:41 »
Geçen sene  6 ay kadar ehliyetsiz kalınca ,arabayı kullanmak bizim hanıma kaldı,İzmir Ankara yolunda  sol şeritte anası tarafından terkedilmiş zavallı bi kedi bulduk
özel kedi sütü vede biberonu ile besledik,lakin tuvaletini yapamadı ,veterinere sorduk daha kasları gelişmediği için yapamaz anası kıçını yalar dedi bizde öyle yaptık,
pek bi şımarttık

Şimdi bööle oldu deyyus
yemek yerken  kapatıyoruz hala aşırmaya çalışıyor,mama dahil ne bulsa yiyor koltukların canına okudu,tırnaklarını kestirmiyor evde ki asil ankara kedisi ile geçinmiyor,

ilk kızgınlık döneminden sonra eşim tarafından iğdiş ettirildi zavallı Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap(
*

N. Y.

« Yanıtla #72 : Kasım 02, 2010, 02:30:23 »

Bu da benim firari kuşum Çakır..Banyo penceresinin aralığından firar ederek özgürlüğüne kavuşmuştur..
Kendilerine buradan teessüflerimi sunarım...Yemedim, yedirdim..İçmedim, içirdim..." Babacık, babacık " deyişi, tamamen bir göz boyamadan ibaretmiş....Üstelik bu ikinci özgürlük kazandırdığım muhabbet kuşu....İkisi de yabancı dil öğrenmişlerdi..(İnsanca) Artık kuş, muş almıyacağım. Çünkü arkalarından çok üzülüyorum...

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Ö. O.

« Yanıtla #73 : Ocak 18, 2011, 21:16:34 »

Fotoğrafta görünen,burnundan kuyruğuna hepi topu 2-2,5 karış olan tüy yumağı bugün sokakta eşimle karşılaşmış ve peşinden ayrılmamış.Eşim de tüylerinin tozundan ve tasması da olmadığından sahipsiz olduğunu düşünerek eve getirmiş.Karnı doydu,şimdi mışıl mışıl uyuyor.Tüylerin çokluğundan henüz cinsiyetini öğrenemedik. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Yarın veterinere kontrole gidecek.
Adını da Gipsy koydu ev halkı.
*

Ö. O.

« Yanıtla #74 : Ocak 19, 2011, 21:05:51 »
Gipsy ile birlikteliğimiz kısa sürdü. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Sahibini bulduk.Hem sahibi,hem o çok mutlu oldu.Üzülen biz olduk. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap