0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Ö. T.

Ynt: Şundan Bundan Şikayet - Asabiyet Köşesi
« Yanıtla #1320 : Şubat 19, 2019, 09:35:15 »
Sabah sabah biraz şundan bundan şikayet edeyim, asabi takılayım diye bu başlığa girdim. Fakat ne asabiyet kalmış ne şikayet

Efendim. avatarında fotoğraf kullanmayan üyelerden şikayetçiyim,

bir konu başlığı altında aklına gelen her şeyi yazanlardan şikayetçiyim

bir konu başlığı altına her şeyi yazanlardan rahatsız olmayıp, bir de üzerine, o konu dışı yazılanı  muhabbete çevirenlerden şikayetçiyim

mesela "tikleri ıslak bezle mi sileyim, kuru bezle mi" başlıklı  konuya girdiğimizde, Antep tepsi kebabı tarifiyle karşılaşabilir hale geldik

oh hafiften asabileştim, biraz kendime geldim

son olarak moderasyondan şikayetçiyim, neden bilmiyorum ama şikayetçiyim

*

Ö. T.

« Yanıtla #1321 : Şubat 19, 2019, 09:40:26 »
Bu başlığı "Eğlence" kategorisi altına koymuşlar,

al sana bir şikayet daha

şikayet etmenin neresi eğlence,

birileri şikayet ettiğinde diğerleri eğlenecek mi

yada kendimiz eğlenmek için şikayet mi edeceğiz

*

O. E.

« Yanıtla #1322 : Şubat 19, 2019, 11:31:25 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Sabah sabah biraz şundan bundan şikayet edeyim, asabi takılayım diye bu başlığa girdim. Fakat ne asabiyet kalmış ne şikayet

Efendim. avatarında fotoğraf kullanmayan üyelerden şikayetçiyim,

bir konu başlığı altında aklına gelen her şeyi yazanlardan şikayetçiyim

bir konu başlığı altına her şeyi yazanlardan rahatsız olmayıp, bir de üzerine, o konu dışı yazılanı  muhabbete çevirenlerden şikayetçiyim

mesela "tikleri ıslak bezle mi sileyim, kuru bezle mi" başlıklı  konuya girdiğimizde, Antep tepsi kebabı tarifiyle karşılaşabilir hale geldik

oh hafiften asabileştim, biraz kendime geldim

son olarak moderasyondan şikayetçiyim, neden bilmiyorum ama şikayetçiyim

Bu konu içerisinde konu ve altında başka konu....
Olmasa çok iyi tabi ama elde değil , Ben dikkat etsem bir başkası dikkat etmiyor...
Uyarsan veya Uyarılsan hassasiyet oluşuyor....
Benim Çok bir şikayetim yok açıkçası , Ben Foruma Viki bilmem ne olarak bakmıyorum.

Dikkat ediyorum  Benim gibi yeni üyelerde Bir konu arayıp Bilgiyi kazıp çıkartmak yerine , Konu açıp taze cevaplar alma peşinde....

Zaten Arama çok sağlıklı çalışmıyor veya ben beceremiyorum , "Çok kısa oldu " gibi garip mesajlar çıkıyor...

Moderasyondan şikayetinize gelince İroni yapıyorsunuz herhalde....
Eğer İroni yapmıyorsanız

Memleketimizde Otoriteden şikayetin faydası yok , Sadece Otoriteyi daha bilenmiş hale getirir .....
Ben Moderasyon yerine Federasyondan şikayet etmenizi nacizhane tavsiye ederim....

Hangisi Olursa Futbol , Basketbol ,Hentbol .....

Yelken federasyonu önermiyoruz Kardeş Denizci kuruluş kategorisinde değerlendirilebilir....

selamlar &Hürmetler

*

Ö. T.

« Yanıtla #1323 : Şubat 19, 2019, 12:11:09 »
Konular, başlığın kapsadığı biçimde devam etmeli diye düşünüyorum,

Aksi halde ne başlığın. ne açılış mesajının anlamı kalmıyor, ayrıca bunu konuyu açan kişiye haksızlık olarak da görüyorum.

Moderasyona şikayetimi, kenarda dursun, lazım olunca kullanırım diye yazmıştım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bahsettiğiniz diğer kurumlar hakkında şikayeti uzun zamandır bıraktım.

*

O. E.

« Yanıtla #1324 : Şubat 19, 2019, 12:12:38 »
Konular, başlığın kapsadığı biçimde devam etmeli diye düşünüyorum,

Aksi halde ne başlığın. ne açılış mesajının anlamı kalmıyor, ayrıca bunu konuyu açan kişiye haksızlık olarak da görüyorum.

Moderasyona şikayetimi, kenarda dursun, lazım olunca kullanırım diye yazmıştım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bahsettiğiniz diğer kurumlar hakkında şikayeti uzun zamandır bıraktım.

Mütabıkız...
Selamlar

*

E. A. A.

« Yanıtla #1325 : Şubat 19, 2019, 12:30:44 »
Oktay ne yani senin topikte  (göcek) sululuk yasak mı yani?  Sen yakında  kılık kıyafet tırnak kontrolu da yaparsın Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Aslında forumun arama yapısında pek sorun yok , çok nadiren arama sırasında takıldım. Yeni başlayanlar üşenmeden aransalar bence iyi olur derya deniz bu forum. Aşırı sululuk hariç konu içinde sapmalar kaçınılmaz . Aslında kütüphaneci mantığınla bakarsanız onlarında olmaması lazım. Ancak ben öğrendiklerimin önemli bir kısmını  bu "ara sokaklarda"  öğrendim.  A konusu konuşulurken konu öyle bir evriliyor ki ihtiyacım olan veya bilmemde fayda olan B konusunu kafama yazabiliyorum.  Arama motorunun iyi çalıştığı farz edilirse ki bence pek de yanlış değil, topik sahibi süleymandır mühür ondadır ,  gerekirse ikaz eder , veya Ahmet  Çelenoğlu üstat gibi hoş görür , bizi geçen sefer evirmediği gibi evirmez yola devam eder. İstese benzetirdi hepimizi. Bu meyanda söyliyeyim benim açtığım topiklerde  güzel olmak  akılcı olmak  şartıyla her türlü espri yapılır  endişeye mahal yok sadece dükkanda kavga ve hakaret yasak. Onca mavra arasında aradığınızı forum makinesi bulur olmadı google bulur.
« Son Düzenleme: Şubat 19, 2019, 12:32:02 Gönderen: Emin Alp Alayunt »
*

O. E.

« Yanıtla #1326 : Şubat 19, 2019, 12:45:12 »
Oktay ne yani senin topikte  (göcek) sululuk yasak mı yani?  Sen yakında  kılık kıyafet tırnak kontrolu da yaparsın Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Aslında forumun arama yapısında pek sorun yok , çok nadiren arama sırasında takıldım. Yeni başlayanlar üşenmeden aransalar bence iyi olur derya deniz bu forum. Aşırı sululuk hariç konu içinde sapmalar kaçınılmaz . Aslında kütüphaneci mantığınla bakarsanız onlarında olmaması lazım. Ancak ben öğrendiklerimin önemli bir kısmını  bu "ara sokaklarda"  öğrendim.  A konusu konuşulurken konu öyle bir evriliyor ki ihtiyacım olan veya bilmemde fayda olan B konusunu kafama yazabiliyorum.  Arama motorunun iyi çalıştığı farz edilirse ki bence pek de yanlış değil, topik sahibi süleymandır mühür ondadır ,  gerekirse ikaz eder , veya Ahmet  Çelenoğlu üstat gibi hoş görür , bizi geçen sefer evirmediği gibi evirmez yola devam eder. İstese benzetirdi hepimizi. Bu meyanda söyliyeyim benim açtığım topiklerde  güzel olmak  akılcı olmak  şartıyla her türlü espri yapılır  endişeye mahal yok sadece dükkanda kavga ve hakaret yasak. Onca mavra arasında aradığınızı forum makinesi bulur olmadı google bulur.

Hocam Benim Topic daha doğrusu benim açtığım Topic zaten Sululuk olmasa , neye yarar...bak ben söylede yazarım,,

" Bu Gün Göcekteyiz , Taksi tuttuk havalimanından 90 TL 75 Krş Tuttu...
75 Krş Olmadığından Şöför arkadaşa 95 TL verdik , O da bize 4,25 KRŞ vermesi gerekirken 4 TL verdi...
İyi Günümüzde idik...
Üstü sizde kalabilir sayın Dalaman Şöförü Emekçi Kardeşimiz...
Selam Olsun Karl Marks (Ulan Yine yazamadım doğrusunu) ın Tüm ploretaryaya olan aşkına...
Neyse Dalaman'dan Göcek 22 Dakika 36 saniye sürdü...

Çarşının Ortasındaki Özcan Restorantta (36 Dakiya 21 Saniye Kuzey ; 48 Dakika 15 saniye Doğu )
Favamızı söyledik , Fava biraz sulu olmuştu ama olsun , Tatile geldik mız mızlanmaya değil...
Yemegimizi yedik Kayıga geldik Rüzgar keşişlemeden....................

Sizinde dediğiniz gibi konunun içinde konu olması fazla sıkıntı yaratmıyor benim için diğer türlüsü fazla sıkıcı olur...

Piyasadaki VİKİ lerden farkı kalmaz .....

Bu arada Viki nedir abicim insan biraz yaratıcı olur ....
Her bu konuda sayfa yapan Viki ile başlamak zorunda mı Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

İlk yapan Adam iyiki bir Wikipedia koymuş ......illa taklit edilecek....

Girin Bir İnternete aratın Milyon tane Viki çıkıyor....

Çok Yakında .......
Vikinalbur
Vikivida

Bu nedir ya...

« Son Düzenleme: Şubat 19, 2019, 12:58:12 Gönderen: Oktay Eryılmaz »
*

Ö. Ö.

« Yanıtla #1327 : Şubat 19, 2019, 13:01:38 »
Motoryatın masraflarından şikayetçiyim.

Ama yelkenli sahibi olup, motoryatın masraflarını şikayet edenlerden de şikayetçiyim.
*

B. E.

« Yanıtla #1328 : Şubat 19, 2019, 14:53:34 »
Müştekiyim.
*

O. E.

« Yanıtla #1329 : Şubat 19, 2019, 14:59:37 »
Bende ....Öyleyim
Bülent Hocam ....
Ben aslında Katamaranların Marina ücretlerinden şikayetçiyim...
Çift Para alıyorlar adamlardam....

Yazık ....
« Son Düzenleme: Şubat 19, 2019, 15:01:38 Gönderen: Oktay Eryılmaz »
*

O. E.

« Yanıtla #1330 : Şubat 19, 2019, 15:07:14 »
Motoryatın masraflarından şikayetçiyim.

Ama yelkenli sahibi olup, motoryatın masraflarını şikayet edenlerden de şikayetçiyim.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. Z.

« Yanıtla #1331 : Mart 17, 2019, 02:05:13 »
Kimse "Gezgin Korsan Forum' daki takvime" bakmıyor mu?

Berdül'acz Bitişi, Kocakarı Soğukları Bitişi

Kimse kutlamadı bu "soğuktan totolarımızın donmasının" bitmesi olan bu mübarek günü!! İşiniz gücünüz "nerde kavga-dövüş" orası tabi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. Ş.

« Yanıtla #1332 : Mart 17, 2019, 03:12:47 »
Korsan bunlar  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

nerde  kavga dövüş orda haytalık peşindeler  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

S. Ç.

« Yanıtla #1333 : Mart 17, 2019, 12:50:32 »

Kimse kutlamadı bu "soğuktan totolarımızın donmasının" bitmesi olan bu mübarek günü!! İşiniz gücünüz "nerde kavga-dövüş" orası tabi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Şu isimler bir değişemedi gitti..Kocakarı soğuğu,Bedr bilmemne..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

O. E.

« Yanıtla #1334 : Mart 17, 2019, 13:09:23 »

Şu isimler bir değişemedi gitti..Kocakarı soğuğu,Bedr bilmemne..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Hakikaten bu ne ?
Berdül acz nedir abicim...
« Son Düzenleme: Mart 17, 2019, 13:11:25 Gönderen: Oktay Eryılmaz »