0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

A. S.

Şundan Bundan Şikayet - Asabiyet Köşesi
« : Haziran 06, 2008, 12:06:12 »
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

İnternette bi Alman Sivil Toplum İnisiyatifi linki gördüm hoşuma gitti.
Köln'lüler bir siteye o gün, o an tepelerini ne attırmış ise, onunla ilgili
mesaj bırakabiliyorlar .
Biz de burada böyle bir köşe açsak ; Korsanlar neye sinirlendilerse o
konuda şikayet mesajlarını bıraksalar ?

Örneğin ben başlatıyorum :

ÖRN. MESAC NO 1 :

'' Kafalarına göre komşusunun pis teknesini sabunlayıp,
yıkayıp paklayan Marina Komşularından şikayetçiyim ! ''

ÖRN. MESAC NO 2 :

'' GeKo sitesinde beni savunmak üzere çıka çıka bi tek Matay Reisin
çıkmasına gıcık olmuş durumdayım. ''

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. Ç.

Ynt: Şundan Bundan Şikayet - Asabiyet Köşesi
« Yanıtla #1 : Haziran 06, 2008, 13:04:18 »
Modaratöre zul yahu, acıyın garibe  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

C. G.

« Yanıtla #2 : Haziran 06, 2008, 13:22:08 »
Paslanmazlar bitmiyor- Şikayetçiyim
Elektrikçi sıva ustu lambalar için üst tülanide fare delikleri açmış - Şikayetçiyim.
Tekeneme bağlama yeri bulamadım- Şikayetçiyim
Herkesin kaşının altında gözü var- Gıcık oluyorum ama nasıl olsa iyi olur bilmiyorum !?- Şikayetçiyim.
Sokaktan her gelen geçen tam karşımdaki duta daliyor- Dallarını silkeliyor, olmadı dalları çatırt kırıyor- Şikayetçiyim
Gökten toz yağıyor. Her hafta araba yıkatmak zorunda mıyım kardeşim?.- Nerede bu Belediye!!??? Şikayetçiyim.
Sabahın üçünde alarmı çalan arabanın sahibi bir türlü uyanmıyor. Yuh be !!! - Şikayetçiyim.

Oh beah. Rahatladım valla. Aali Korsan aklına sağlık.

*

H. Z.

« Yanıtla #3 : Haziran 06, 2008, 13:35:02 »
Direk tepesindeki rüzgar gülünü gagalayıp bozan, elinde gastesiyle gurcataları umumi hela sanıp oturup hacetini güverte üzerine şloppp diye yapan kargalardan ve 50 defa çakıp bir defa yanan çin malı çakmaktan ziyadesiyle şikayetçiyim....
« Son Düzenleme: Haziran 06, 2008, 13:41:49 Gönderen: Hakan Zorlu »

*

A. E.

« Yanıtla #4 : Haziran 06, 2008, 13:44:44 »
Kedi'nin bitmeyen islerinden sikayetciyim.

*

C. G.

« Yanıtla #5 : Haziran 06, 2008, 16:21:53 »
Kedi'nin bitmeyen işleriiiii. Üzmeyin Bakiim Ateş Korsanı.
Bitiriverin kendinizi de adam rahat etsin. Yani denize çıkabilsin.
Sizin yüzünüzden Koca Kedi "Marina teknesi" diye tescillenecek yani. Olmuyor.
*

H. E.

« Yanıtla #6 : Haziran 06, 2008, 19:16:49 »
Her türlü zenci filmlerinden...
"Ben kadınım" temalı filmlerden, yaklaşımlardan...
Hayvanlı filmlerden...

nefret ederim, sevene hoş gözle bakmam...
*

N. Ö.

« Yanıtla #7 : Haziran 06, 2008, 20:32:48 »
Şu macun attığım, yeni ahşaplarını eklediğim kayığın ahşap ek yerlerinden macunu geri atmasına, kayığımı photoshop ilmi sananlardan, kabartma desen yerlerine epoxy atıp deseni bozanı yakalarsam şikayetçiyim.

Aalü abüsü,  tekneni iyiki ben yıkamadım, yıkarken bana göstermediğin için şikayetçiyim. Evim taa uzakta olduğu içinde şikayetçiyim. Na'piim sizleri çok seviyoruz işte:)) Bundan şikayetçi diilim...
*

A. S.

« Yanıtla #8 : Ağustos 06, 2008, 15:39:43 »
Bilin bakalım ; telefonla aradığınızda karşınıza : Santrale bağlanmak için 0 çeviriniz ve
konuşmanız kayda alınacaktır diyen otomatik aparat çıkan ve siz sıfıra bastıktan sonra
santralinde kimsenin olmadığı marina hangisidir, hangisidir ?

Bir de konuşmanız kayda alınacak diyorlar ; e be canım bi konuşabilsek, seve seve
kaydedin !

*

A. E.

« Yanıtla #9 : Ağustos 18, 2008, 08:11:42 »
Kedi'nin bitmeyen islerinden sikayetciyim demis miydim   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

s.

« Yanıtla #10 : Ağustos 18, 2008, 11:08:19 »
Valla hiç şikayetim yok. Tayfa kaçtı seviniyorum, çünkü çok şişmandı. Yenisi daha iyiye benziyo. Tekne küçük, şikayetim yok, temizlik işleri kolay oluyo. Rüzgar kesti, şikayetim yok, eve gelip adam gibi bi banyo yapmak nasip oldu. Ev satılmadı, şikayetçi değilim, bana kaldı sonuçta banka manka el koyana kadar. Sığacık yat limanından sepetleniyorum inşaat varmış diye. Çok sevindim çünkü kuşadasındakilerde tuvalet muvalet yüzme havuzu bilem varmış. Festivalci korsanı bodrum sahilinde bekletmeme de hiç aldırmıyorum. O şikayetçidir herhal. Bodrumda bi koya bağlanmak istiyorum beleşine de su ve elektrik olmazmış diye de şikayetçi diilim. Denizde su, teknede pil var nasılolsa. Yarın sabah o koca buzları tekneye taşıyacak olmak da zevk veriyor aslında. Adalelerim güçlenecek. Şu homursukorsan adının da böylece başka bi korsana ihale edileceğinden de şikayetçi diilim. Sevmemiştim o ismi aslında. Hayat güzel be, ne şikayet ediyonuz?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Ö. Y.

« Yanıtla #11 : Ağustos 18, 2008, 18:19:59 »
Adını koyduğum ama henüz alamadığım kayığımdan dolayı şikayetçiyim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bu sebeple kayığı olan korsanların beni imrendirircesine kayıklarını anlatmalarından şikayetçiyim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Kedinin ciğere bakması gibi bakar halde marinada dolaşmaktan kendimden şikayetçiyim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bu güzel forumu açarak, bizleri buraya kitleyen korsanlardan şikayetçiyim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

İstanbulda olup her hafta bir araya gelip, sonrada o güzel paylaşımları anlatıp bizleri imrendirenlerden şikayetçiyim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Festival komitesinin şikayetlerinden şikayetçiyim   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Homur homur homursu korsanın Bodruma teşrifinin efsane söylentilerinin doğruluk payına şikayetçiyim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. Z.

« Yanıtla #12 : Ağustos 18, 2008, 19:45:00 »
Şu anda sıcak hava ve bunaltıcı nemden şikayetçiyim. Hatta uyuz oluyorum.
*

A. S.

« Yanıtla #13 : Ağustos 18, 2008, 22:59:32 »
Krom ıvır zıvırı parlatmaya başladım...Avuçlarım şişti, parmaklarım hissisleşti ; şikayetçiyim...
Zımpara ve vernik işleri sırada ; şikayetçiyim.
Biri tamir ettiğim 8 vardevela dikmesinden birini yine yalama etmiş ; şikayetçiyim.
FB koyunda demirliykene adamın yanından 20 mille geçen yarma motoryatlardan şikayetçiyim.
Şişme bot ve motoru tekneye kaldırmak çok zor oluyor ; çok şikayetçiyim.
Tekneye West Marine, Bauhaus, Marintek ordan burdan aldığım ıvır zıvırı monte etmeden
ya arabanın bagajında, ya evde, ya şurda ya burda kaybetmekten ve mesaimin % 99'unu
onları aramakla geçirmekten şikayetçiyim !
Bütün akşam üstü ve gece demlenip marinaya gelip, duş aldıktan sonra Hakan Z.'nin teknesiyle
gelip yanaşıp : '' Aalü Abü, bira vereyim mi ? '' demesinden şikayetçiyim.
Ülen, sade kahve gerekir o saatte !
end fayneliiy ; bu sıcaklardan çok şikayetçiyim ; hem sanırım aklıma da dokanıyor....
*

H. Z.

« Yanıtla #14 : Ağustos 18, 2008, 23:27:50 »
-Tam denize çıkacakken Sanela isimli kutsal mabed yanımda yok yani denizdeyse, acaba tonozunu benim vardevelalara bağladıda tornistanı verdiğimde güverteyi yerinden yolarmıyım diye 50 defa kontrol etmekten şikayetçiyim.
-Botun benzin bidonunu güvertede çapariz yapmaması için yan teknem Sanelaya düşüncesizce hödönk diye bırakabildiğim ve beni rahata alıştırdığı için yukarıda bahsi geçen komşu teknenin sahibinden şikayetçiyim.
-Gece gelip yukarıda bahsi ve ismi geçen iskelemde bağlı olan teknenin reisi olan ulu insan şahsa 'bir bira ısmarlayayımmı abü' deyipte 'bu saatte içemem' diyen yaşlanmış komşumdan şikayetçiyim.

İçen içmeyen belli olsun,

**** Not: 2 tane makara 3 tane kelepçe aldımdı bulamıyorum nereye koyduysam, Aali abi gibi bende malzeme kaybetmekten şikayetçiyim.