0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

C. G.

Ynt: Mgtow...
« Yanıtla #15 : Nisan 03, 2019, 00:48:33 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Sizi ciddiye almıyorum!

Hulki bey,

Burada hersey konusulabiliyor ayrica, konu basligimin bolumune dikkat etmenizde faide var.

Cok Selam,

*

H. E.

« Yanıtla #16 : Nisan 03, 2019, 00:49:21 »
Sapkınlk var gerçekten!
Ne bu yahu?

*

C. G.

« Yanıtla #17 : Nisan 03, 2019, 00:51:25 »
Bu bir fikir, bir akim neden sapkinlik olsun ki?

Siz hangi gruptaki erkeklerdensiniz ?

1. Grup mu, 2. Grup mu

(Bkz. Ilk mesaj)
« Son Düzenleme: Nisan 03, 2019, 00:54:08 Gönderen: Cenk Gürsel »

*

H. E.

« Yanıtla #18 : Nisan 03, 2019, 00:58:55 »
Lütfen yazma!

*

L.

« Yanıtla #19 : Nisan 03, 2019, 01:00:11 »
Cengo, bu gece senin teknenin yelkenlerini halatlarını keseceğiz.

*

L.

« Yanıtla #20 : Nisan 03, 2019, 01:05:51 »
..mgtow'lar kadınları arzulamayan, kadınların istedikleri ve tercih ettikleri kişi olmadığını anlamış, ...

Yalnız bu ifadede bir yanlışlık var. Ya alıntılanırken hatalı olmuş, veya alıntının kendisi yanlış. Mgtow akımında böyle bir düşünce yok.
*

H. Z.

« Yanıtla #21 : Nisan 03, 2019, 01:06:13 »
Soyle bir durum da oluyor dikkat ettiyseniz, çevrenizde bir kız belirdiği andan itibaren, yaratıcı enerjinizi sülük gibi emmeye ve sizi sabote etmeye başlıyor. sizi, yaratan, geliştiren, üreten bir erkek olmaktan alıkoyup sizi hizmet eden bir uşağa çevirmeye başlıyorlar. elbette, sözüm yanlış anlaşılmasın, maaşı, bordrolu bir iş uşaklıktır demiyorum ama yaratıcı enerjiniz ve girişim cesaretiniz olduğu sürece, girdiğiniz işte de, şirkette de yaratıcılığınızla fark yaratır, katma değer yaratır, rakip firmaları sollayan ürünler geliştirirsiniz ve o şirket içinde değeriniz artar, geliriniz artar, kariyeriniz büyür. ama bunun için bile, cesur olmalı, mesai harcamalı, zaman harcamalı, enerji harcamalısınız.

fakat ne yazık ki, başınızda gardiyan bir kadın durduğu sürece, o enerjiyi, o zamanı, o mesaiyi yaratıcı enerjinize yönlendiremezsiniz.

Valla Günhan, Cengo kısmet arıyo akşam akşam Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bahsettiğin bu mu Cengo? Fotodakiler de sana benziyor hani  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. A.

« Yanıtla #22 : Nisan 03, 2019, 01:13:05 »
açılımı men going their own way'dir.

erkeklerin bir damızlık öğe olmamasını destekler. mgtow'lar kadınları arzulamayan , kadınların istedikleri ve tercih ettikleri kişi olmadığını anlamış , saçma sapan kadın-erkek ilişkilerinin içinde olmamayı reddetmiş erkek bireylerin akımıdır

Cenk kaptan,

Olmamayı reddetmek nası bi şey?

İki olumsuz üst üste , iyi bi kafa.
*

H. Z.

« Yanıtla #23 : Nisan 03, 2019, 01:19:19 »
Şu kadarını söylemem gerek buradaki samimiyete istinaden, Cenk iyi kafa, kötü kafa, anormal kafa ne kafaysa o kafa ve son derece keyifli görmüşümdür ama kişisel veya genel fikirlerinde çeliştiğini hiç bir kafa ile görmedim. Karakteri standarttır, neyse odur. Nevi şahsına münhasır ve kafası hep aynı yöndedir sevgili Ali korsanım.

Dersen ki, "sana mı düştü savunmak"? Evet, seni de tanıyorum, biri yazdığın ve birinin kafasına yatmayan bişi konusunda senin kafasını sorgulada aynı şeyi derim. Zira kafaya yatmayınca "kafa mı iyi" söylemi herkese bulaştı. Onun yerine, "neden çeliştin, düşünmeden mi yazdın" falan desek  de bu tuzağa düşmesek ya.   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Sevgiyle.

« Son Düzenleme: Nisan 03, 2019, 01:21:45 Gönderen: Hakan Zorlu »
*

A. A.

« Yanıtla #24 : Nisan 03, 2019, 01:34:06 »
Saygılı Hakan kaptanım,

Ben tuzak kurmam, tuzağa düşmem.

Bi daha yorum yazmadan size danışacam, söz.
*

A. A.

« Yanıtla #25 : Nisan 03, 2019, 01:39:08 »
Bence kimseye sormadan kaldırın tüm mesajları.

Şimdi moderasyona şikayet e de basıyorum.
*

C. A.

« Yanıtla #26 : Nisan 03, 2019, 01:42:47 »
Bu kadar tepki gösterilecek ne var ben anlayamadım.

Her türlü mavraya açık, gülünüp geçilecek bir konu.

Selametle...
*

H. Z.

« Yanıtla #27 : Nisan 03, 2019, 01:47:17 »

Selametle...

Valla aynen öyle, demin Ali kardeşime de onu yazdım. Aynını, Sanırım kırıldık üzüldük sandı. Hassasiyet göstermiş. Yok ya, o kadar da birbirimize sabrımız, nazımız var.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. A.

« Yanıtla #28 : Nisan 03, 2019, 01:48:57 »

Selametle...

Nasıl güldüğünüzü, nasıl geçtiğinizi bi anlatsanız.
*

A. A.

« Yanıtla #29 : Nisan 03, 2019, 02:07:54 »

Selametle...

Valla aynen öyle, demin Ali kardeşime de onu yazdım. Aynını, Sanırım kırıldık üzüldük sandı. Hassasiyet göstermiş. Yok ya, o kadar da birbirimize sabrımız, nazımız var.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Kırılmanızı, üzülmenizi istemem. Memnun oldum, rahatladım.

Konu ve yazı içeriğini okuduğumda hassas davrandığım doğru.

Söz uçar, yazı kalır.

Neyse.  Kadın korsanlar okumaz inşallah ta mavraya devam eder Cenk kaptan.