0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

G. Ç.

Sailaway - The Sailing Simulator
« : Şubat 25, 2020, 15:59:55 »
Sailaway Sailing Simulator  temelden  yelken ve deniz eğitimi vede güzel bir hobi bir kaç aydır kullanıyorum...

Beşka kullanan varmı acaba..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Gerçek zaman ve hava koşullarında rota planlaması yapılıyor ve seyirler ona göre oluyor...

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Steam üzerinden satın almıştım ben ve yine oradan kullanıyorum...

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Şubat 25, 2020, 16:01:22 Gönderen: Gürkan Çetin »

*

G. Ç.

Ynt: Sailaway - The Sailing Simulator
« Yanıtla #1 : Şubat 25, 2020, 16:21:30 »
Hatta şu anda oradaki tekne İstanbul-Trabzon seyrinde ve Samsunu bugün geçtim...Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
 Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

T. Ç.

« Yanıtla #2 : Şubat 25, 2020, 19:31:03 »
Güzel faydali bir oyunmuş simdi baktim 67 TL verilebilir rakamda

*

S. K.

« Yanıtla #3 : Şubat 25, 2020, 22:19:19 »
Online da oynanıyormuş... Acaba bir forum sosyalleşmesi olarak kendi aramızda sanal yarışlar hatta belki bir lig kurmak mümkün olur mu ki bunda?

*

E. S.

« Yanıtla #4 : Şubat 26, 2020, 09:46:55 »
Güzel faydali bir oyunmuş simdi baktim 67 TL verilebilir rakamda

Oyunu steam dışı kaynaklardan daha ucuza temin edebilirsiniz. Gittigidiyordan 40 tl gibi bir fiyata aldım ben. Ofis bilgisayarında biraz kasıyor, en az 8gb ram ve enazından onboard olmayan bir ekran kartı olursa daha keyifli olur.

Gürkan korsanım ben de oynuyorum. Marmaristen Bodruma getirdim 38 feet ocean cruiser teknesini.Şimdi de güney egeye doğru yola vurdum tekneyi.  Offline iken de teknenin çizdiğin rotaya devam etmesi süper, bir nevi oto pilot:).

Sedat Korsanım online pek çok mod hatta uluslararası bir yarış takvimi var. Gerçek yarışların online versiyonlarını da oynayabiliyorsunuz.

Ben Gürkan Korsanın tavsiyesi ile aldım , 3-4 gündür oynuyorum, herkese tavsiye ederim.

*

G. Ç.

« Yanıtla #5 : Şubat 26, 2020, 10:03:52 »
 Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Evet; Efe korsanım ;offline bir nevi otopilot ben dün akşam evde kapattım bu sabah ofiste baktım Giresuna gelmiş tekne ama fırtına var Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bende basic modundayım ve fırsat buldukça baktığımdan yeni öğreniyorum sayılır ... Hem işyerindeki laptopa kurdum steam üzerinden hemde evde ki pc ye Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Sedat korsanım ; Kendi tekneni boyayıp yelken rengini belirleyebliyorsun, online dünya üzerinde seyahat edebiliyorsun, internetten gördüğüm kadarıyla online yarışlar oluyor sanırım gruplar halinde de olur heralde ki güzel olur burda Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Şubat 26, 2020, 10:19:21 Gönderen: Gürkan Çetin »
*

E. S.

« Yanıtla #6 : Şubat 26, 2020, 11:35:52 »

Okla gösterdiğim menüden offlineken tekne rüzgara göre mi yoksa çizdiğin rotaya göre mi gitsin  onu seçebiliyorsun.
*

İ. D.

« Yanıtla #7 : Şubat 26, 2020, 12:42:37 »
bilgisayarda oynadığım ilk ve son oyun DOOM'du..hey gidi günler  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. K.

« Yanıtla #8 : Şubat 26, 2020, 13:14:06 »
biz de "ogame" de fırtına gibi eserdik. O zaman oyle internet falan yok  dialup yaparsın falan (56 k ile).
En kotusu teknedeyken filo kaldırmak sorun olurdu. Arkadasları arar sifre verir rica ederdik . Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Şubat 26, 2020, 13:21:13 Gönderen: Atilla Kaplan »
*

E. S.

« Yanıtla #9 : Şubat 26, 2020, 16:50:26 »
biz de "ogame" de fırtına gibi eserdik. O zaman oyle internet falan yok  dialup yaparsın falan (56 k ile).
En kotusu teknedeyken filo kaldırmak sorun olurdu. Arkadasları arar sifre verir rica ederdik . Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ogame bende çok yoğun oynadım, 2005 yılında. Birinci evrende ilk 3 e kadar çıkmıştım. Ama bence yanlışınız var o yıllarda evde de iş yerinde adsl vardı ayrıca Nokia 6600 ın browserında yavaş da olsa gprs üzerinden oynanabiliyordu. Askerlik gelip çatınca accountu kapatmıştım. Takıntı seviyesinde bağımlılık yapan bir oyundu, gece saat kurar kalkardım:))
*

A. K.

« Yanıtla #10 : Şubat 26, 2020, 17:50:48 »
Dogru diyorsun unutmusum ben ise adsl kurdum ama eve ogluma inat dialup vardı. Ben de 30 ve 38 deydim.Oglum 2 ve 16 daydı .En fazla olum yıldızı kılıtleme ve dusurme ona aitti 96 adet Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Beb de 38 de ilk 10 arasındaydım . Once madenciydim baktım sonu yok filocu oldum. 1.5 gunde  1 Ö.yıldız cıkarıyordum.O kadar maden yani. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

G. Ç.

« Yanıtla #11 : Şubat 27, 2020, 00:28:36 »
Sailaway de birde gece seyrinde yıldızlara göre yön  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap navigasyon da var...
*

A. E. Ç.

« Yanıtla #12 : Mart 08, 2020, 16:24:15 »
Microsoft'un sail simulator'u vardı. Bir zaman onu kullandım. Haricen assassin's creed black flag oyununu sırf yelken merağına indirdim. 17. yüzyıl'da bir brig'e (Zamanla geliştirebiliyorsunuz) kaptanlık ettiriyor. Haricen bir iki yerde Man o war'a geçiyorsunuz. Sail simulatör gibi gerçekçi değil ama fantastik, grubun ismiylede uyumlu, neredeyse tüm gün ingiliz ve ispanyol donanmalarını yağmalıyorsunuz, tabi savunmayı aşarsanız! Tavsiye ederim.
*

L. Ö.

« Yanıtla #13 : Mart 23, 2020, 22:20:42 »
Sailaway kullanan deneyimli arkadaslara sorum vardı.
Yelken yaptığınız yerde rüzgarın yönünü ve kuvvetini program nasıl belirliyor?
Gerçek zamanlı internetten alıyor mu?
Teşekkürler.
*

G. Ç.

« Yanıtla #14 : Mart 23, 2020, 22:57:58 »
Merhaba Evet ; Gerçek zamanlı ve gerçek metar verilerini on-line alıyor ve simülasyon a veriyor... Bende şimdilik basic seviyesindeyim...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap