0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

A. Y.

Bağ & Bahçe işleri
« : Mayıs 08, 2018, 17:03:42 »
Evet forum denizci formu, herkes suyu seviyor lakin topraktan da kopulamaz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
varsa ilgililer tecrubelerimizi paylasabiliriz..

Ben Ukrayna da eşeliyorum biraz.. Borulce, Bakla, Bamya tohumlari getirdim tutturdum ve urettim buralarda.. hatta mezelerini bile yaptik yedik.. sonra daha ekme esnasinda tohumlara Turk sanat muzigi dinlettim, raki damlattim.. dutum var, bir kadeh doldurup altina gidiyorum filan.. ne hikayeler ne hikayeler.. biraz foto koyayim lafla olmaz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

« Son Düzenleme: Mayıs 08, 2018, 17:05:06 Gönderen: Anil Yılmaz »

*

C. G.

Ynt: Bağ & Bahçe işleri
« Yanıtla #1 : Mayıs 08, 2018, 17:55:12 »
Korsanim,

O zaman toplanip gelelim hem bir Ukrayna havasi aliriz:)

Can Deniz korsan da sizin oralarda, ciftligi var tanisirmisiniz?

*

S. Ç.

« Yanıtla #2 : Mayıs 08, 2018, 22:18:48 »
Keyif süpermiş..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

A. Ü.

« Yanıtla #3 : Mayıs 08, 2018, 22:26:42 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Korsanim,

Cenk ağbi fikir güzel ne dersiniz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap gidelim mi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

O. E.

« Yanıtla #4 : Mayıs 09, 2018, 08:09:06 »
Korsanim,

Cenk ağbi fikir güzel ne dersiniz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap gidelim mi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Beni liste başı olarak bu güzel seyahate yazabilirsiniz , zamanın önemi yok ben size uyarım
« Son Düzenleme: Mayıs 09, 2018, 08:10:28 Gönderen: Oktay Eryılmaz »

*

A. Y.

« Yanıtla #5 : Mayıs 09, 2018, 09:45:39 »
Haydaaaaa.... basligin ismini "Ukrayna Seyahati" olarak degistiriyorum o zaman Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. Ç.

« Yanıtla #6 : Mayıs 09, 2018, 11:03:39 »
Neden olmasın..vize yok,uçak ucuz..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. B. A.

« Yanıtla #7 : Mayıs 09, 2018, 14:24:25 »
Süpermiş... Gideriz tabi... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. Ü.

« Yanıtla #8 : Mayıs 09, 2018, 18:36:31 »
Haydaaaaa.... basligin ismini "Ukrayna Seyahati" olarak degistiriyorum o zaman Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Anıl korsanım talep var rehber olurmusunuz tarihi yerleri gezmek istersek Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap tecrübeli misin Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

C. G.

« Yanıtla #9 : Mayıs 09, 2018, 19:57:46 »
Guzel, Geko toplantisi deriz izinde kolay o zaman Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. Y.

« Yanıtla #10 : Mayıs 09, 2018, 20:33:37 »
 tarihi yer (!?) tecrubelerim girerken ayaklarima kirmizi hali serilecek derecelerdeydi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap lakin bi cocuk 3 yasinda 2. sinin dogumuna 1 ay kaldi.. mevcut maziyi de bilip, tek basima kafede cay bile icmeme izin vermeyen hanimla midye gibi kaldim abiler buralarda.. kipirda kipirdayabilirsen  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bahçe işlerinden devam edelim biz en iyisi.. eee öö, domates ve biberler fideden, pancar kabak filan tohumdan ekilir Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

C. G.

« Yanıtla #11 : Mayıs 09, 2018, 23:46:43 »
Anladigim, Ukrayna programini Anil korsan olmadan yapacagiz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

(Allahtan Kiev ve Lviv'in tum opera ve muzelerini iyi bilirim sanat, kultur dolu bir seyahat olacak)
*

A. Ü.

« Yanıtla #12 : Mayıs 10, 2018, 00:22:16 »
Anladigim, Ukrayna programini Anil korsan olmadan yapacagiz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

(Allahtan Kiev ve Lviv'in tum opera ve muzelerini iyi bilirim sanat, kultur dolu bir seyahat olacak)
Öğretirsin artık,Anıl korsanda yok,tecrübelisin anlaşıldı Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Anıl sen bahçeden kiraz topla gelen misafirlere yolluk olarak verirsin Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Mayıs 10, 2018, 00:27:33 Gönderen: Ali Ünalan »
*

M. B. A.

« Yanıtla #13 : Mayıs 10, 2018, 22:23:04 »
...

Oh... neyse... iyi bari...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. Y.

« Yanıtla #14 : Kasım 15, 2018, 10:31:48 »
Benim uzumler saraba ve sirkeye elverisli Moldavskiy tip.. Italyan orda allayip pullayip 100 cl sine 8 euro filan istedigini gorunce dedim ben niye yapmiyorum..

aslinda sirke de elma tercih olsa da, organik olduktan sonra uzum de olur ne olacak.. bir daha marketten sirke alacagimi pek sanmiyorum.. salatalara bol bol kullanirim, ayrica zayiflama amacli sabahlari vurucam bi 50cl. (Laf aramizda; Mukadder yengem kendimi bildim bileli zayiflamaya ugrasan bir yengemiz idi.. bu ugurda 30 (otuz) sene filan verdi, netice gelmedi.. tam umidi kesiyordu ki bu naturel sirke olayina giristi.. Mukadder yengem 55 inden sonra cok kisa surede 15 kilo filan atti.. suan Nicole Kidmann condition.. )

1/3 = uzum/su ile fermantasyona biraktim.. gaz kolay ciksin diye her gun bir kez karistiriliyor.. normalde bulgur-nohut gibi fermantasyonu arttirici seyler bir avuc atilir.. ben balsamico kivami bir tad icin ve Ukrayna saf bal ulkesi oldugu icin bi kasik bal ile biraktim.. uzerine bez ortulerek bir koseye atiliyor..

1 ay sonra sirke anasi olustu.. bir kasikla da geldi.. tum testler (tat-koku-renk-akicilik-berraklik) harika.. simdi ikinci evredeyim.. birer kasik tuz ile kovalarin agzini kapattim.. en az 2 ay bekleyecegim.. ki zaten bir ayi gitti bir ayi kaldi.. sonrasinda organik ve zayiflatma garantili sirkelerim hazir..