0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

N. B.

Ynt: Zincir eklemek.
« Yanıtla #45 : Temmuz 01, 2014, 15:58:59 »
Cevaplar için teşekkürler.
Merak ettiğim kaynağın da bir secenek
olabilirliği idi. Ben olsam denerdim.
Uygulama zorluğu ve korozyon durumunu kabul ediyorum..

*

Ö. Ö.

« Yanıtla #46 : Temmuz 02, 2014, 21:18:02 »
Portuçtaki zincirini gördüm, korkunç görünmüyordu.
Bence hiç temizlemeyle, etrafı kirletmekle uğraşma, al bir ekleme baklası, birleştir bitsin..
Elbet bir gün galvanize götüreceksin,  o zamana kadar hiç sorunsuz işini görecektir..

Kaldı ki "restoran sever" sosyal bir kişiliğin var, daha az demir sorunu yaşarsın şu hayatta.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

B. B.

« Yanıtla #47 : Temmuz 02, 2014, 21:34:49 »
Restoran değil muhabbet severim Özgür. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

D. A.

« Yanıtla #48 : Temmuz 03, 2014, 09:35:50 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Portuçtaki zincirini gördüm, korkunç görünmüyordu.
Bence hiç temizlemeyle, etrafı kirletmekle uğraşma, al bir ekleme baklası, birleştir bitsin..
Elbet bir gün galvanize götüreceksin,  o zamana kadar hiç sorunsuz işini görecektir..

Kaldı ki "restoran sever" sosyal bir kişiliğin var, daha az demir sorunu yaşarsın şu hayatta.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Yerinde bir tespit... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

B. B.

« Yanıtla #49 : Temmuz 03, 2014, 09:53:53 »
Adamlar geldiler. Özgür, bir de Cavidan. Ta Fethiye'den, lütfetmişler, kalkıp gelmişler, minibüslere binip,... ne edeydim, buyurun helva ekmek yiyin  yanına da Zaman gazozu mu için diyeydim? Sonra, seyir yapmışız, bir sürü yorulmuşuz, Cavidancım rahatsız olmuş, bir iskeleye bağlanma kararı vermişiz, burada ne diyeydim? yok annem, kalan makarnayı, üstüne ekşimiş yoğurdu dökerek ye, miden daha beter olsun, sürünesin mi diyeydim...

"Restoran sever"miş!

Dağılın! Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

K. T.

« Yanıtla #50 : Temmuz 03, 2014, 10:10:30 »
Bülent abiiiiiiii hiç uğraşma bende 6 mm lik galvaniz zincir var ,,, kalibre hemde seninde 6mm'se yollıyım sana yaklaşık 40 metre falan Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap zinsan'dan almıştım .... şimdi sen o zinciri al , galveniz yaptır ,,, bi kere paslıysa galvenizde olmaz (!)  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap dur kurtarıyım seni bu dertten  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Temmuz 03, 2014, 10:12:01 Gönderen: Kıvanç Tüfekçioğlu »
*

A. K.

« Yanıtla #51 : Temmuz 04, 2014, 00:24:51 »
Mavi kapaklar ABS cinsi plastik; diğerleri daha ucuz PE plastik...
Geri dönüşümde ABS daha değerli.

Plastik kalıplarının üzerine (+) işareti işlendiğinde, çıkan ürünün artı değeri oluyor...

Via Tapatalk...
*

E. B.

« Yanıtla #52 : Temmuz 04, 2014, 08:09:54 »
Redaktör  niye kızıyosun ne var bunda anlamadım. Ben de restoran severim. Bayılırım hem de ..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

B. B.

« Yanıtla #53 : Temmuz 04, 2014, 09:08:00 »
Canım Ersincim,
Sen koylara neyin pek gitmedin galiba. Deniz kişilerinde, gördüğü her iskeleye bağlanan insanlara denir "restoran sever".

Oralarda havuzluğunda oturup helva ekmek yiyen, buzdolabının dibinde sürünen son kalmış beş kuruş büyüklüğündeki buzla soğutulmaya çalışılan rakılarını yudumlayan deniz insanları, restoranda oturup her an değiştirilmeye hazır cıgara tablaları, servis tabakları , kırbaç gibi kadınlara benzeyen bardaklarda güzelce serinletilerek sunulmuş şaraplarını içen canlılara acıyarak bakar, içlerinde 'ulan bir bardak soğuk su Allah için' diye çığlık atan sesi bastırıp, onları pek bir aşağı tabakadan görürler.

İşte ben temel gıdası makarna olan bu üst tabakaya ait olmaya çabaladığımdan, tepki koyuyorum bu "restoran sever" lafına Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bir tür sınıf savaşı.

« Son Düzenleme: Temmuz 04, 2014, 09:09:41 Gönderen: Bülent Büyükdağ »
*

H. Ü.

« Yanıtla #54 : Temmuz 04, 2014, 12:38:56 »
Zincirden restoran zincirine geldik iyimi... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. B.

« Yanıtla #55 : Temmuz 04, 2014, 20:14:35 »
Ülen redaktör.. Bunu Cengo yazsa hadi neyse.. Amerikan sigarası içmem deyip , en kaliteli Amerikan kamuflaj pantolonu giyiyo. ( Nasılsa Yunanistana gitmiş okumaz.  giydiriyim biraz ha ha ha )  Daha önce burada da yazmıştım. Sana birisi zevzek derse sen zevzek olmuyorsun, Dümbük dediğinde dümbük olmadığın gibi. Kim ne derse desin redaktörüm. Restorancı deseler ne olur, kaptan-ı derya deseler ne fark eder? Gerçi sen tepki gösteriyorsan vardır bi bildiğin. O zaman kahrolsun restorancıalrrrrrrrrrrrrrr Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. D.

« Yanıtla #56 : Temmuz 04, 2014, 20:36:57 »
Ülen redaktör.. Daha önce burada da yazmıştım. Sana birisi zevzek derse sen zevzek olmuyorsun,  Kim ne derse desin redaktörüm. Restorancı deseler ne olur, kaptan-ı derya deseler ne fark eder? Gerçi sen tepki gösteriyorsan vardır bi bildiğin. O zaman kahrolsun restorancıalrrrrrrrrrrrrrr ;

Dimi benim dazlak gestapom,şimdi sen gestapomu oldun yani.
*

B. B.

« Yanıtla #57 : Temmuz 04, 2014, 22:04:33 »
Zincirden restoran zincirine geldik iyimi... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

İlkin, takılıyorum be arkadaşlar ya, hepsi bu.
Sonra:
Hakikaten Harun, zincir'den restoran'a... uyak bile yok Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Nasıl geldi laf? Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Temmuz 04, 2014, 22:04:58 Gönderen: Bülent Büyükdağ »
*

M. T.

« Yanıtla #58 : Temmuz 04, 2014, 22:45:35 »
Bugun 50 feet bir katamaranin Alman sahibi ile konustuk. Lipsi de demirdeyken zincir ek bakladan kopmus. 5 yil once ek yapmistik dedi adam, bilgi olsun.
*

N. B.

« Yanıtla #59 : Temmuz 04, 2014, 22:47:20 »
Eee kopar.