0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. T.

Telsiz Kablosu
« : Nisan 09, 2015, 19:20:15 »
Masraflara devam  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap..

Telsizin (Sailor C4901) spiral kablosu da bağırsaklarını döktü. Biraz özel bir kablo gibi.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bunu TR'den temin edebilir miyim ya da yaptırabilir miyim ?

*

H. A.

Ynt: Telsiz Kablosu
« Yanıtla #1 : Nisan 09, 2015, 20:36:58 »
Hasan korsanım, marmariste  elektriçi Ali de var ben aldım, Alinin  yatmarinada da dükkanı var, birinci dükkan. Kolay gelsin.

*

H. A.

« Yanıtla #2 : Nisan 09, 2015, 20:39:55 »
Hasan korsanım dikkatli okumamışım, resme bakınca ırgat kumandasının kablosuyla karıştırdım, kusura bakma. Telsizin servisiyle görüşmemi öneririm, birde telsizin markası modeli nedir.

*

H. T.

« Yanıtla #3 : Nisan 09, 2015, 21:15:36 »
Hakkı korsanım,  Sailor C4901 .

*

H. A.

« Yanıtla #4 : Nisan 09, 2015, 21:18:26 »
Hakkı korsanım,  Sailor C4901 .

Hasan korsanım, sanırım herhangi bir spiral kablo uydurulabilir. İyi bir elektrikçi bu işi becerir. Sen genede Aliye bir uğra. Kolay gelsin.

*

H. T.

« Yanıtla #5 : Nisan 09, 2015, 21:23:26 »
Sabah bir uğrarım. Teşekkürler..
*

B. B.

« Yanıtla #6 : Aralık 01, 2015, 15:32:56 »
Başlığa konu olan dertten muzdarip bir başka korsan da benim. Telsiz sapasağlam ama kablo bizlere ömür.

Telsiz simrad rs 8300 s . Model eski, google aramasında bir tek Yunanistan'da bir mağazada var. Neyse bizim teknik servis uydurdu bir kablo. Genelde nasıldır bilmiyorum ama en azından benim için rastgele bir spiral kablo uymuyordu. Klasik telefon kablolarının içinde 4 tel varken bizim kablo 6 telliydi. Hastane envanterindeki eski cihazlardan birinin kablosu (çağrı cihazı) uyabilir diyerek yaptık. Ama oldu mu ki?
Zurnanın zortladığı yer şu ki tekne Marmariste, handset burada.

Soru ve ricam odur ki; bu telsize sahip İstanbul'lu bir korsan arıyorum denemek için. Yoksa Marmaris'te gene telsizsiz dolanma riski var.
*

M. C.

« Yanıtla #7 : Aralık 01, 2015, 20:51:07 »
Bu gibi kabloları el tipi barkod okuyuculardan çıkarabilirsiniz. (ps2 versiyon)

Bulamadığınızda bana kaç telli olduğunu söylerseniz yardımcı olurum.